DanDalší z táborových vedoucích a programových instruktorů, kterého jsme si "vypiplali":-) A že nám dal Dan jako dítě na táborech občas docela zabrat ! ;-) O to lepší instruktor a vedoucí nám z něho ale vyrostl a stále roste, jelikož "zraje jako víno":-).

Absolvoval Gymnázium Brno – Řečkovice, kde v roce 2013 odmaturoval. Nyní studuje na Masarykově universitě obor Všeobecné lékařství na lékařské fakultě a obor Biochemie na fakultě přírodovědecké.

Koníčky a záliby: sport závodně (házená), rekreačně (lyžování, badminton, squash, lezecké stěny), outdoorové aktivity, filmy a hudba, novodobá historie, astonomie, zbraně a střelba a jiné všerůzné kratochvíle.

Dan

  
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...