DanDalší z táborových vedoucích a programových instruktorů, kterého jsme si "vypiplali":-) A že nám dal Dan jako dítě na táborech občas docela zabrat ! ;-) O to lepší instruktor a vedoucí nám z něho ale vyrostl a stále roste, jelikož "zraje jako víno":-).

Absolvoval Gymnázium Brno – Řečkovice, kde v roce 2013 odmaturoval. Nyní studuje na Masarykově universitě obor Všeobecné lékařství na lékařské fakultě a obor Biochemie na fakultě přírodovědecké.

Koníčky a záliby: sport závodně (házená), rekreačně (lyžování, badminton, squash, lezecké stěny), outdoorové aktivity, filmy a hudba, novodobá historie, astonomie, zbraně a střelba a jiné všerůzné kratochvíle.

Dan

  
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.