Rekreační středisko Nesměř, 5 km od Velkého Meziříčí

Tábor pro děti ve věku 8 - 13 let

Kapacita tábora - 40 míst - momentálně obsazeno 21 míst

Touto novinkou v naší nabídce letních táborů vycházíme vstříc především dětem, které se z různých důvodů obávají táborničení v chatkách nebo ve stanech a chtějí si vyzkoušet tábor se ŠPUNTÍKEM jen na "pár dní".

 

Děti budou ubytovány v pevné budově.

 

Vařit bude dětem personál rekreačního střediska. Diety a omezení ve stravování nejsou problém.

Pro děti budeme mít připravenu zajímavou, dobrodružnou celotáborovou hru. A i když se tentokrát pravděpodobně dostaneme do zajetí prastaré hry MERIDION, nemusíte se o své táborníky bát. Vrátíme Vám je spokojené, vydováděné a plné nových zážitků! :-)

Cena tábora: 4 400 Kč  - zahrnuje dopravu autobusem z Brna, ubytování, stravu 5x denně + pitný režim, program, základní úrazové pojištění, pojištění CK proti úpadku

Možnost pojištění stornopoplatků - 96 Kč.

Nesměř 1Nesměř 2Nesměř 3

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.