Začala svou dráhu ve Špuntíku jako jedno z mnoha táborových dětí. Pak si trpělivě pár let počkala a od chvíle, kdy se uvolnilo místo táborové instruktorky, je Gabča jedním z nejpilnějších členů našeho špuntíktýmu. Maturita nematurita, zkoušky nezkoušky, na akce Špuntíka si vždycky čas najde. Působí jako programová instruktorka na školách v přírodě a jako táborová vedoucí.

Mimo Špuntík organizuje a vede vlastní tábory, pracuje jako dobrovolnice v dětském domově, doučuje a hlídá děti.

Koníčky a záliby: škola, děti, tanec, divadlo, bruslení, čtení, cestování.

Gabča získala titul Bc. z oboru speciální pedagogika se zaměřením na dramaterapii na Univerzitě Palackého v  Olomouci, absolvovala kurz  na vedoucího dětských pobytových akcí. Aktuálně studuje speciální pedagogiku v Praze, věnuje se hlídání dětí a organizuje skupinové workshopy se zaměřením na dramaterapii a sebereflexi.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...