Začala svou dráhu ve Špuntíku jako jedno z mnoha táborových dětí. Pak si trpělivě pár let počkala a od chvíle, kdy se uvolnilo místo táborové instruktorky, je Gabča jedním z nejpilnějších členů našeho špuntíktýmu. Maturita nematurita, zkoušky nezkoušky, na akce Špuntíka si vždycky čas najde. Působí jako programová instruktorka na školách v přírodě a jako táborová vedoucí.

Mimo Špuntík organizuje a vede vlastní tábory, pracuje jako dobrovolnice v dětském domově, doučuje a hlídá děti.

Koníčky a záliby: škola, děti, tanec, divadlo, bruslení, čtení, cestování.

Gabča získala titul Bc. z oboru speciální pedagogika se zaměřením na dramaterapii na Univerzitě Palackého v  Olomouci, absolvovala kurz  na vedoucího dětských pobytových akcí. Aktuálně studuje speciální pedagogiku v Praze, věnuje se hlídání dětí a organizuje skupinové workshopy se zaměřením na dramaterapii a sebereflexi.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.