Kristýna Sedláková - Kiki

Je jedním z dětí, které „vyrostlo“ na našich táborech a dnes plně a beze zbytku předává to, co se za ta léta nejen ve ŠPUNTÍKU naučila. Pracuje jako programová instruktorka na školách v přírodě, jako oddílová vedoucí na táborech, vede některé vlastní akce a je autorkou a spoluautorkou několika celotáborových her. Je to osoba neskutečně kreativní - její celotáborové hry nevznikají vyhledáváním v literatuře, která již byla o hrách sepsána, ale při procházkách v lese, kdy se jí všechny nápady záhadně začnou samy objevovat v hlavě. Vzhledem ke své zálibě v šifrování se také stará o tvorbu oblíbených táborových "šifrovaček".

Mimo CK ŠPUNTÍK pracuje jako korepetitorka na brněnské konzervatoři, jako soukromá učitelka klavíru a španělštiny a vedla pro děti kroužek první pomoci v Boskovicích.

Koníčky a záliby: leze ráda po skalách, výletuje (nejen) po horách, nadšeně se účastní šifrovacích her, čímž se v obměněné variantě vrací do svých táborových let, hraje výborně a ráda na klavír a další rozličné nástroje.

Má pedagogické minimum, které získala v rámci studia na konzervatoři, titul BcA v oboru klavír z pražské AMU, MgA pak získala za studium klavíru na JAMU a titul Mgr. z oboru Španělský jazyk a literatura na FF MU. V současnosti studuje v rámci doktorského studija klavír na JAMU v Brně a pracuje jako učitelka klavíru a korepetitorka brněnské konzervatoři. A ano, i přes to stíhá jezdit na tábory, šifrovat, lézt po skalách, péct, hrát divadlo, koncertovat, zpívat se sborem a asi ještě milion dalších aktivit.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...