CK ŠPUNTÍK spolupracuje také celoročně s kulturním servisem Ing. Dagmar Žďárkové, který zajišťuje vstupenky na divadelní představení, koncerty, sportovní akce a všechno zajímavé, co se v oblasti kultury a sportu děje, a to nejen v Brně. Pokud nám poskytnete Vaši e-mailovou adresu, budeme Vám posílat několikrát do měsíce kulturní přehled nejzajímavějších akcí. Na tyto vybrané akce Vám pak na základě Vaší objednávky kulturní servis vstupenky sežene a zakoupí. Vy si je u nás v CK ŠPUNTÍK pak bez front a dlouhého čekání vyzvednete, případně Vám je můžeme zaslat také poštou. Problémem není ani platba přes fakturu, pokud Vám například zaměstnavatel na vstupenky může přispívat.
Aktuální kulturní přehled najdete také na těchto stránkách.

Za uvedenou službu účtujeme servisní poplatek :


Vstupenky v ceně do 299 Kč - +20,- Kč
Vstupenky v ceně od 300 do 599 Kč - +30,- Kč
Vstupenky od 600 do 999 Kč -  +50,- Kč
Vstupenky od 1000 Kč - + 80 Kč

 

Vystavení faktury + 60 Kč.

Zaslání vstupenek doporučenou poštou + 79 Kč (platba předem převodem na účet).

 

Při osobním doručení vstupenek přímo na pracoviště +100 Kč (cena se rozpočítává na kusy vstupenek).

 

Dárkové poukazy

Dárkové poukazyPokud si nevíte rady s výběrem kulturního zážitku, darujte některý z našich dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Obdarovaný si následně může vybrat kulturní akci z naší nabídky dle svého vkusu.

 

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Pokud cena přesáhne hodnotu poukázky, lze nákup doplatit hotovostí. Nominální hodnota musí být vyčerpána celá, eventuální rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vyměnit za hotovost.

 

Poukaz 500 Kč Poukaz 1000 Kč Poukaz 2000 Kč

Adresa předprodeje: Stará 12 (kousek od IBC a Dětské nemocnice)

Provozní doba
pondělí a čtvrtek - ZAVŘENO
úterý a středa - 11.00 - 18.00
pátek - 9.00 - 16.00

Předprodej bude od 29.6. do konce prázdnin mimo provoz!! Budeme se na vás těšit po prázdninách v nové kulturní sezóně.

Krásné prázdniny :-).

Vstupenky, prosím, objednávejte pouze mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Informace podáme a případné dotazy zodpovíme v pracovní době předprodeje na tel. 602317141.

Užijte si společně s námi Létofest 2017! 8 koncertů po celé ČR. Akce pro celou rodinu, dětský program a zábava po celý den.

Těšit se na Vás budeme v Brně na stadionu Za Lužánkami!

Line up:
13.00 - 14.00
Iné Kafe
14.45 - 16.00
Hrůza Michal
16.45 - 18.00
Karel Gott
18.45 - 20.00
Portless
20.45 - 22.00
Wanastowi Vjecy
22.45 - 00.00
Marek Ztracený + Marta Jandová

Začátek představení v 13.00.

Cena vstupenky 430 Kč

 

Robbie Williams dorazí v srpnu. Svoji show předvede na letišti.

Zpěvák Robbie Williams oznámil koncertní termíny evropského turné, na kterém se společně s výjimečnými hosty Erasure představí fanouškům pod širým nebem. U nás vystoupí 19. srpna 2017 na pražském Letišti Letňany.

Vstup od 16:00

Cena vstupenky stání blíže k podiu: 2490,- stání dále od podia: 1590,-

 

 

Celovečerní stand-up comedy Ondřeje Sokola!

Nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice.

Začátek představení ve 20.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky 490 Kč   420 Kč  390 Kč

 

 

Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu. Táta měl hodně rád ženy, takže má každá z jeho dcer jinou mámu. Ale i povahu, rozmary, potíže a touhy. 4 sestry jsou punkovou crazy komedií o tom, že i když si pořádně lezete na nervy, je zábavnější prožít život s rodinou než bez ní.

Hrají: Ivana Chýlková, Anna Šišková, Jana Stryková, Berenika Kohoutová, Roman Štabrňák

Začátek představení ve 20.00. Délka 120 minut + přestávka.

Cena vstupenky 490 420 Kč   390 Kč

 

 

MÁTE SMYSL? Nově objevená salonní komedie s erotickými prvky.

PÁNOVÉ! Patříte k mužům, kteří chodí do divadla jenom kvůli svým partnerkám? Máte rádi výjimečné věci? Dobrodružná setkání? Atmosféru tajných schůzek v gentlemanských klubech, vůni kouře doutníků a lahodné alkoholy?

DÁMY! Patříte k ženám oduševnělým? Je Vám cizí puritánský způsob náhledu na svět mužů? Vzrušují Vás hry? Rády si dopřejete něco nekonvenčního?

LONDÝN 1896 – PRAHA 2006 Přítmí, salonní atmosféra, neuvěřitelné kecy!

Představení je nevhodné pro mládež do 18 let a puritánsky založené dámy po padesátce.

Hrají: Filip Rajmont, Martin Hofmann, Peter Serge Butko

Začátek představení ve 20.00. Délka 110 minut + přestávka.

Cena vstupenky 490 Kč   420 Kč   390 Kč

 

 

Dva bratři, poslední potomci slavné divadelní rodiny, se nemají rádi. Dalo by se říci, že se nesnášejí. Jsou slavní, úspěšní, ovšem ve věku, kdy se role nehrnou. Přijímají tedy nabídku na hru o dvou bratrech, kteří se nenávidí. Sledujeme první zkoušky, premiéru, nekonečné zájezdové turné i závěrečné představení. Aniž si to uvědomují, začnou se sbližovat. Vztek a problémy z minulosti se mění na bratrskou lásku. Jenže co je divadelní hra a co je vlastně realita?

Hrají: Milan Lasica, Martin Huba

Začátek představení ve 20.00. Délka 95 minut + přestávka.

Cena vstupenky 490 Kč   420 Kč   390 Kč

 

 

DEN ŽIVOTA NAVÍC!
Předprodej na 4. Mariánské léto Brno je zahájen!
Zatím první oznámenou účinkující na 4. ročníku je ANETA LANGEROVÁ!

Cena vstupenky AKCE!! 1+1 osoba zdarma nyní za 399,-

 

Fraška plná humorných záměn i dramatických zvratů s nečekanou pointou.

Mladí manželé Tom a Linda s napětím očekávají pracovnici z Úřadu pro adopci dětí. Jenže velké komplikace způsobí dva Tomovi bratři se svými "geniálními nápady."

Hrají: Martin Zounar, Pavel Nečas / Zbyšek Pantůček, Filip Tomsa, Adéla Gondíková, Jana Birgusová / Hana Kusnjerová, Petr Pospíchal / Marcel Vašinka, Petr Gelnar / Lukáš Pečenka, Ivana Andrlová / Vlasta Žehrová / Olga "Háta" Želenská, Lucie Svobodová / Jana Zenáhlíková

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 420 Kč 390 Kč

 

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Hraje: Jan Holík / Jakub Slach

Začátek představení v 19:00 Délka představení: 90 minut bez přestávky

Cena vstupenky 420,- 3., 4., 5., 10. a 11. řada beze slev

 

Jean připravuje večeři na oslavu narozenin svého manžela, mírného účetního Henryho. Každou chvíli mají přijít hosté, ale oslavenec má zpoždění. Když konečně přijde, Jean ho nepoznává - Henry chce okamžitě emigrovat do Barcelony! Má k tomu ovšem pádný důvod: v metru omylem sebral cizí kufřík nacpaný bankovkami v hodnotě tři čtvrtě milionu liber. Ponechat si evidentně špinavé peníze je však těžší než k nim přijít. Jakmile se na scéně objeví dva policisté, přátelé Vic a Betty a drzý taxikář Bill, rozpoutá se zběsilá hra na kočku a myš plná nečekaných zvratů, v níž se oba manželské páry snaží pomocí falešných identit za každou cenu peníze udržet. Brilantní fraška se s obrovským úspěchem hrála po celém světě a o jejím autorovi napsal recenzent londýnského Daily Telegraphu: "Ray Cooney je často lepší než Feydeau... je to národní poklad."

Hrají: Ondřej Vetchý, Vanda Hybnerová, Nela Boudová a další

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky 490 Kč (1.-12. řada + boční balkony) 420 Kč (13.-15. řada + balkon střed) 390 Kč (15., 16. řada + balkon střed)

 

Přestože ani Nazareth se během jejich téměř padesátileté kariéry nevyhnuly personální změny, energie, kterou na koncertech stále rozdávají, by jim mohla závidět kdejaká o generaci (či dvě) mladší formace. “Fanoušci od nás můžou očekávat stále to samé – zatraceně dobrou show.” říká Agnev, který také uvádí na pravou míru zprávy o chystaném novém albu na podzim 2016: “Album Rock’n’roll Telephone” (2014) je pro nás stále akutální. Takže si nemyslím, že bychom vydali něco nového dříve než za rok. Ale nikdy neříkejte nikdy a nechme se překvapit”, nechal se slyšet v březnu pro Kincardineshire Observer.

Koncerty v České republice nabídnou průřez mapujících celou dosavadní kariéru Nazareth – od notoricky známých starších skladeb až po písně z výše zmíněné, zatím poslední, desky Rock’n’roll Telephone.

Začátek koncertu v 19.30.

Ceny vstupenek sezení – 1 690 , 1 590, 1 490, 1 390 Kč stání plocha – 990 Kč stání I. galerie – 890 Kč stání II. galerie – 790 Kč

 

O Brně vážně i nevážně… a s čertem!

Víte, proč se naše město nazývá Brno? Že obyvatele Líšně kdysi ohrožoval strašlivý drak? A že jeden šikovný truhlář před dávnými lety dokázal během jediného dne vyrobit kolo a dopravit je z jihomoravské Lednice až do Brna? Za deštivého odpoledne se v jednom přívětivém brněnském hostinci setkávají tři pocestní, kteří si pro ukrácení svého čekání na lepší počasí vyprávějí o záhadách města Brna a jeho dějin. A protože jedním z vypravěčů je také vysloužilý čert, můžete si být jisti, že o zábavu, napětí i překvapení bude postaráno! Hudbu k inscenaci zkomponoval leader proslulé kapely Čankišou, Karel Heřman.

Začátek představení v 15.00.

Cena vstupenky 100 Kč (3. řada)

 

Městské divadlo Brno

Vtipná, krutá, dojemná i chytrá hra o mužích, ženách a jejich vztazích je z rodu rychlopalných konverzaček; stojí na brilantních dialozích a vychází z faktu, že s příbuznými, partnery a přáteli je to jako s knihami: mít je doma ještě neznamená mít je přečtené.

Na pardubickém GRAND Festivalu smíchu získala tato inscenace hned tři ocenění! Alena Antalová získala Cenu za nejlepší ženský herecký výkon, dále převzal režisér Petr Gazdík Cenu studentské poroty a divácké ocenění Komedie diváků 2015!

Začátek představení v 19.00. Délka 1 hodina 50 minut.

Cena vstupenky 380 Kč děti, důchodci, studenti sleva 33% (7. a 8. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

Městské divadlo Brno – HS

bláznivá féerie s písněmi nejslavnější skupiny všech dob, světová premiéra

Který kluk v šestnácti letech nezakládal kapelu? Který kluk jednou netoužil před zaplněným stadiónem už prvním hrábnutím do strun kytary vyvolat nadšené ječení zástupů fanynek? Který kluk nesnil o dráze rebelského rockera? Juřan, Žanek a Pavlík o něčem takovém sní v malém jihomoravském městečku roku 1967 – místo toho drnkají krotké taneční šlágry, jejich kapele schází bubeník a na místních hodech vystoupí jen díky tomu, že jejich zpěvačkou je dcera předsedy MNV. Jejich život se však změní když se v městečku objeví dva tajemní cizinci – první, který si v elegantním obleku objednává martini s vodkou (říkejme mu třeba James B.) a druhý, který nápadně připomíná jednoho z členů kluky zuřivě milovaných Beatles. A jsou to právě písně této legendární kapely, které v naší inscenaci budou hrát klíčovou roli: Here Comes the Sun, Love Me Do, Lucy in the Sky with Diamonds, All You Need Is Love,  Michelle, Help!, A Hard Day's Night... Původní jukebox-muzikál osvědčeného autorského tria Slovák-Šotkovský-Štěpán nabídne vydatnou porci radosti z nestárnoucích hitů dua Lennon-McCartney i dosti bláznivý retro příběh o klukovském snění o velkém rockovém světě.

Začátky představení : 19.00 – 1., 2., 4., 6., 7.10. 18.00 – 3. a 5. 10. 14.00 – 8.10. Délka 2 hodiny 45 minut.

Cena vstupenky 560 Kč děti, studenti a důchodci sleva 33% (5. – 13. řada)

170 Kč schody stání ( 2 x na 1.10.)
Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Manželé Evženie a Jaroušek Hádaví jsou nesmiřitelní rivalové. Neexistuje nic, na co by měli stejný názor. Jsou jako oheň a voda. Do jejich ,,hádavého života" nečekaně vstoupí dr.Párátko, s lákavou nabídkou zúčastnit se nové reality show.

Ten, kdo toho druhého přistihne během měsíce při nevěře, získá tučnou odměnu. Mezi manželi se rozpoutá nelítostný souboj, plný komických situací. Nikdo nechce prohrát. Ale zvítězit může jen jeden z nich. Báječná hra o tom, co všechno jsou lidé schopni udělat pro peníze, má nečekané rozuzlení. Autor úspěšné komedie ,,Kšanda" nenechá divákovu bránici ani na chvíli odpočinout. Dvě hodiny smíchu a skvělých písní. Přijďte se o tom přesvědčit a společně to roztočit!

Hrají: Kateřina Kornová, Jaroslav Sypal, Martin Maxa, Michal Roneš/Michal Holán , Petr Jančařík, Josef Mladý, Eva Hráská, Veronika Poláčková, Libor Petrů/Jan Jiterský

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 420 Kč 390 Kč

 

Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé. Společná noc jim nabídne možnost otevřeně si popovídat o věcech, na které se ženy jinak ostýchají ptát mužů a muži žen.

Bez předsudků je tedy výtečnou komedií předně o kamarádství, o tajemstvích, o zvědavosti a hlavně - o nás, jejích divácích.

Stáváme se svědky vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje obou postav. A nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu nezapomenutelných gagů.

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 420 a 390 Kč

 

Městské divadlo Brno

Hlavní postavou románu i dramatizace je Dora Idesová, poslední ženský výhonek rodu žítkovských bohyní. Jejich umění se však nenaučila. Vystudovala etnografii a rozhodla se o nich napsat vědeckou studii. Při pátrání po svých předcích odhaluje neuvěřitelné osudy a souvislosti a přes ně objevuje nejenom stále stejné modely lidských povah a jednání, ale i sebe samu. Rozplétajíc úděly žítkovských žen pomalu zjišťuje, že i ona je součástí tajemné tradice, třebaže se bohyní nestala.

Začátek představení v 19.00 – 5. a 6.10., 18.00 – 7.10.. Délka 3 hodiny.

Cena vstupenky 420 Kč děti, studenti a důchodci sleva 33%

(5.10. - 6. řada, 6.10. - 11., 12, a 13. řada. 7.10. – 9. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Šípková Růženka jako klasický baletní klenot.

Poslední ze slavného trojlístku Čajkovského baletů Labutí jezero, Louskáček a Spící krasavice se po více než dvaceti letech dostává opět na náš repertoár. Na motivy známé pohádky o Šípkové Růžence Charlese Perraulta vytvořil Marius Petipa spolu s Petrem Iljičem Čajkovským nesmrtelné dílo, které mělo premiéru roku 1890 v carském Mariinském divadle v Petrohradě. Snad nejnáročnější balet po všech jeho stránkách – svou hudební i taneční obtížností klade ohromné nároky na interprety, bohatostí a pompézností scénické a kostýmní výpravy pak na divadelní rozpočet. Výsledek ale stojí vždy za to. Jen úzký okruh divadel a baletních souborů je schopen dostát uměleckým a provozním nárokům tohoto základního kamene klasického baletního repertoáru. Naše inscenace bude akcentovat petrohradskou baletní tradici, proto byl osloven ruský baletní mistr a choreograf Bachram Juldašev, který Spící krasavici s naším souborem nastuduje. Více než sto let chodí generace diváků obdivovat pohádkový příběh princezny Aurory a prince Désiré, kdy nad jejich osudy svádí boj síly dobra a zla, Šeříková víla a zlá Carabosse. Nádherná hudba Čajkovského, geniální choreografi cká kompozice Petipy spolu s pohádkovou výpravou a výkony našeho sboru a sólistů slibují vrchol baletní sezony již na jaře.

Začátky představení: 6.10 v 19.00 a 7.10. v 17:00.

Cena vstupenky 810 Kč (6.10. 3., 4. řada) (7.10. 7., 8.řada)

Objednávky možné do 1.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Sono Centrum

Marta Kubišová se loučí koncertem v brněnském Sonocentru 8.10.2017 od 19,30 hodin. Doprovázet ji bude skupina Petra Maláska.

Začátek koncertu v 19.30.

Ceny vstupenek 1 390 1 190 990 890 790 690 590 390 Kč – stání

 

Hvězdy, jak je neznáte

Začátek představení v 19.30

Cena vstupenky 390 Kč

 

Městské divadlo Brno

komediální epopej

Výkon Michala Isteníka v hlavní roli byl odměněn kolegiem Herecké asociace Cenou Thálie 2014 v oboru Činohra.

Začátky představení v 19.00. Délka 2 hodiny 10 minut.

Cena vstupenky 320 Kč děti, studenti a důchodci sleva 33% (4. a 5. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

V lednu tohoto roku nastoupila skupina do nahrávacího studia a začala natáčet nové trojalbum, na kterém budou nejslavnější písně z celého 50 ti letého období, ale i úplně nové písně z posledního 5 letého období kapely. Na toto album pozvala i své bývalé kolegy a kolegyně a zajímavé hosty.Tuto kompilaci vydává v květnu firma Supraphon. Vychází také kniha se zpěvníkem s nejznámějšími písněmi Fešáků a dosud nevydané fotografie doplněné o historické údaje. V květnu tohoto roku vyjede kapela také na celorepublikové turné, které zakončí 19.12.ve svém mateřském místě v Ústí nad Labem. Jeden z vrcholů tour bude i galakoncert v pražské Lucerně 23.11. Na tomto turné zazní to nejlepší za celé padesátileté období skupiny a zazpívají i známí hosté a bývalé sólové kapely jednotlivých členů. Fešáci zde pozvou všechny své bývalé členy, hosty a vzpomenou na své původní zesnulé spoluhráče a také hlavně na Michala Tučného, který by se v tomto roce dožil 70 let

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 350,- 290,- 250.- Kč

 

Divadlo Radost

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 299 Kč

 

Městské divadlo Brno

situační komedie o přeplněné ložnici

Začátek představení v 19.00 Délka 2 hodiny 30 minut.

Cena vstupenky 380 Kč studenti, děti a důchodci sleva 33% (10. a 11. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Vydejte se na dobrodružnou cestu s vašimi oblíbenými zvířátky z filmu Madagaskar – s Martym, Alexem, Melmanem a Glorií a mnoha dalšími. Poprvé naživo a v češtině!

Pojďte jejich cestu do divoké Afriky zažít společně s nimi – již na podzim 2017 na vašem zimním stadionu. Vás a vaše děti čeká strhující podívaná – kouzelná výprava, světelná show, velkolepá choreografie, propracované kostýmy, známé písně (I Like to Move It - Já tak rád trsám trsám a další) i dojemný příběh o cestě ze ZOO z New Yorku až do divočiny na Madagaskaru.

Začátky představení ve 14.00 a v 17.00.

Základní vstupné – 1 290, 990, 7990, 590, 390 a 290 Kč
Dětské vstupné (pro děti do 12 let) – 1 140, 840, 640, 440, 240 a 190 Kč

 

O čerty v českých pověstech nikdy nebyla nouze. Vždy rádi nabídli pomocnou ruku tu s postavením hráze rybníka v jižních Čechách nebo vybudováním hradu. Často se lidem podařilo ďábla přelstít a na památku toho dodnes můžeme vidět různé čertovy kameny, které zůstali, když se pekelníkovi nepodařilo splnit úkol, než zakokrhá první kohout. Pak tu jsou čerti pohádkoví, ti jsou vlastně docela sympatičtí moulové, co se snaží všechny marně obehrát v mariáši a kde komu naletí. Není divu, že se ocitli i na divadelním jevišti. Do dnešních dnů se příležitostně hraje Tylův Čert na zemi (1850) o mladém čertu Salamandrovi, který rychle přijde na to, že ošálit lidi není jen tak. Důležitou roli tu hraje Káča, nehezká a zatrpklá žena, která způsobí mnoho zlého. Káča je jednou z postav i pohádky Boženy Němcové Čert a Káča, i když ta pro Káču neskončí úplně dobře, protože ji ovčák Jirka prostě hodí i s kožichem do rybníka.

Opera je uváděna v českém originále s českými a anglickými titulky. Rodinné představení, vhodné pro děti od 6 let.

Začátek představení v 18.00.

Cena vstupenky 616 Kč 3. a 4. řada

Objednávky možné do 1.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Městské divadlo Brno

romantická komedie

Skvostný film režiséra Johna Maddena Zamilovaný Shakespeare se stal v roce 1998 celosvětovou událostí. Propojil totiž brilantně (není ostatně divu, jeho spoluscenáristou byl vynikající dramatik Tom Stoppard) romantický příběh Williama Shakespeara, zamilovaného do půvabné aristokratky Violy de Lesseps, s převlekovou komedií, v níž se Viola přestrojena za chlapce snaží proniknout do Shakespearovy herecké společnosti, aby vše vyvrcholilo skrze ironický pohled do alžbětinského divadelního zákulisí, v němž se zázrak divadla rodí na poslední chvíli ze zmatku a chaosu.

Začátek představení : 19.00 – 14. a 16.10., 18.00 – 15.10. Délka 2 hodiny 50 minut.

Cena vstupenky 420 Kč studenti, důchodci a děti sleva 33% (12. a 13. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Okouzlující příhody pána a jeho bezmála geniálního sluhy, situované do noblesní prvorepublikové atmosféry, na českých scénách zdomácněly už dávno. V Národním divadle Brno je uvidíte v úspěšné dramatizaci Martina Vačkáře a Ondřeje Havelky a v režii hravého slovenského režiséra Jakuba Nvoty.

Na jeviště Mahenova divadla tančí v rytmu swingu nejen Saturnin, ztvárněný nositelem Ceny Thalie za rok 2013 Martinem Siničákem, ale také teta Kateřina, Milouš, dědeček, slečna Terebová a ironický pozorovatel doktor Vlach. Pobaví přitom všechny generace.

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky 740 Kč (1. řada, III. pořadí, kraj) 840 Kč (1. řada, III. pořadí, střed)

Objednávky možné do 1.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Komedie o nekončících patáliích dvou klaunů na penzi. Willie Clark a Al Lewis - slavné komické duo "The Sunshine Boys" z éry vaudevillu. Po jedenácti letech se mají opět sejít a pro televizi natočit nejzdařilejší číslo - je to vlastně jejich labutí píseň. Staří páni se ale nemohou stále dohodnout, ačkoliv se vpodstatě mají rádi, vzájemně se jen dráždí a vůbec není jisté, jak to s oběma tvrdohlavci nakonec dopadne.

Neil Simon má vzácnou schopnost vidět pod komickým vnějškem svým postavám do duše a hledá v nich to podstatné - lidské. "Nikdy nezačínám psát s úmyslem napsat komedii a vždy začínám napřed promýšlet všechny tragické rysy svých postav," říká autor. Dodejme jen, že najednou je z toho legrace. Dobrá legrace. Ono totiž - párkrát se srdečně zasmát vůbec není pro život diváka málo významné.

Hrají: Petr Nárožný, Ladislav Mrkvička, Jan Čenský, Libuše Švormová

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky 420 Kč (1.-12. řada + boční balkony) 370 Kč (13.-15. řada + balkon střed) 330 Kč (15., 16. řada + balkon střed)

 

DOPORUČUJEME

Drobečky z perníku je hluboká a dojemná komedie a jedna z nejlepších her klasika amerických komedií Neila Simona. „Smích přes slzy" - i tak by se mohla tato komedie jmenovat.

Barová zpěvačka Evy Mearová se vrací z protialkoholní léčebny domů, kde žije společně s kamarádkou Tobby, která absolutně odmítá své stárnutí, jelikož před lety na škole získala titul královny krásy, a se svým kamarádem Jimmym, neúspěšným hercem, který o sobě říká, že je nejstarší začátečník v celém divadelnictví. K tomuto životu samozřejmě patří i o deset let mladší milenec Evy, kytarista Lu Tenner, který nikdy neměl svojí vlastní střechu nad hlavou. V této společnosti, která se navzájem podpírá láskou a humorem, je jediný zdravý proutek Polly, nedospělá dcera Evy Mearové, která je dospělejší než její matka a všichni její kamarádi. Polly svojí kurážnou povahou ukáže své matce tu správnou cestu, jak žít.

Hrají: Simona Stašová (cena Thálie za mimořádný herecký výkon), Andrea Daňková, Čestmír Gebouský, Helena Karochová, Ernesto Čekan/Filip Cíl, Vojtěch Záveský

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 450 a 420 Kč

 

Městské divadlo Brno

drama o snech a přátelství

Titul Steinbeckovy novely a divadelní hry vedle svého základního významu odkazuje k básni Roberta Burnse Myška: „Nejlepší plány myší a lidí / nejednou pýr jen a plevy sklidí.“ Působivý a silný příběh je osobitým komentářem bezmocnosti lidských iluzí a nejistoty osudu. Sociálně laděný obraz světa s linií individuálního příběhu spojuje postava Lennieho Smalla, jednoho z těch lidí, které „Bůh nedodělal“. Protiklad tělesné síly a duševní slabosti zde zcela naplňuje steinbeckovský kult primitivů chudých duchem, jejichž nezpůsobilost pro život je na tomto světě vyvažována jejich blízkostí k Bohu a přírodě i prazákladními atributy laskavého lidství.

Začátek představení : 18.00 – 17.10., 19.00 – 18.10.

Cena vstupenky 320 Kč děti, studenti a důchodci sleva 33% (7. a 8. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Městské divadlo Brno

situačně - konverzační komedie

Rozpustilá komedie, (a vůbec jedna z nejlépe napsaných komedií v historii divadla), o dvou oxfordských studentech, Charliem a Jackem, kteří se chystají pozvat dívky svého srdce na milostnou schůzku. Tu však s ohledem na svou stydlivost i možné snadnější získání obou dívek hodlají zinscenovat jako setkání s Charlyovou tetou. Zlomyslná náhoda spolu s dluhy, typickým to průvodcem studentských let v každé zemi a době, zaviní, že v roli Charleyovy tety vystoupí poněkud rozmazlený student Babberley.

Řada překvapivých situací a nádherný humor, vycházející z těch nejlepších anglických tradic, jsou spolehlivou zárukou kvalitní divácké zábavy s příjemnými ozvěnami nostalgie. Režie byla svěřena Gustavu Skálovi - (vzpomeňme na jeho – našeho „nesmrtelného“ „Brouka v hlavě“!).

Začátek představení v 19.00. Délka 3 hodiny.

cena vstupenky 420 Kč děti, studenti a důchodci sleva 33% (19.10. – 9. řada, 20.10. – 13. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Nejslavnější elektroswingová kapela Parov Stelar chce znovu vyprodat Brno. Příští rok se hudebníci kolem Marcuse Füredera, rakouského producenta a DJe, vrátí do Brna.  20. října 2017 vystoupí v pavilonu G1, který před dvěma lety vyprodali. Loni podobný triumf zopakovali v Pavilonu B. S sebou vezou nový program nazvaný Burning Spider Tour 2017.

Začátek koncertu ve 20.00.

Cena vstupenky Základní 790,- Kč (bude se postupně zdražovat)

V.I.P – 990,- Kč (bude se postupně zdražovat) - zahrnuje

•       VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers

•       vstup na galerii s výhledemna stage

•       hlídané a soukromé WC

•      vlastní koridor při vstupu do Pavilonu

•      sedačkové sezení

•      separatní šatna bez front

V.I.P. Gold – 2 499 Kč – zahrnuje •      zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů po celou dobu

konání akce

•      zdarma raut po celou dobu konání akce

•      samostatný vchod bez front

•      vstup na galerii s výhledem na stage [přímo u podia]

•      zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí

•      hlídané a soukromé WC

•      zdarma fruits & party crackers

•      páska Parov Stelar

 

Městské divadlo Brno

klubový večer (převážně) o hudbě

Kdo zná Zdenka Mertu více než jako posluchač ze sedadel divadelních a koncertních sálů ví, že je tento muž výborným a vtipným společníkem, šarmantním svůdcem nečekaných myšlenek a také  pozoruhodným vypravěčem s uměním naslouchat jiným. Kromě toho je  velmi dobrým klavíristou a ve svých pořadech autenticky využívá spojení praktického muzikanta, kreativního tvůrce a nevšedního moderátora - „talkmastera“.

Na hudbu bude pohlíženo z méně obvyklých úhlů - s prezentací různých hudebních žánrů a jejich přesahem do jiných oblastí života. Důležitou roli tu bude hrát také improvizace a kreativita. Hudba zde bude tentokrát představena trochu jinak také díky jednoduchému výkladu, zábavné stylizaci i překvapivé pointě!

Hosté : František Segrado a Katarína Landlová

Začátek v 19.00. Délka 2 hodiny.

Cena vstupenky 260 Kč 6. a 7. řada

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Městské divadlo Brno

Ryba potmě je příběhem ušlápnutého, sebeironického Normana a jeho excentrické dominantní matky Glorie, která se po smrti jeho otce nastěhuje k Normanovi domů a začne mu razantně organizovat život. Norman tak zoufale lavíruje mezi požadavky své matky, která se nesnese s jeho ženou Brendou, Brendy, která se nesnese s jeho matkou Glorií, a bývalé otcovy hospodyně Manuely, jejíž syn Diego se zesnulému podezřele podobá... Zdánlivě nekomediální téma rodinného úmrtí vyvažuje Ryba potmě brilantními woodyallenovskými dialogy. Role Glorie je nesporně výtečnou příležitostí pro první dámu českého divadla, paní Zdenu Herfortovou.

Začátek představení v 19.00. Délka 2 hodiny 10 minut.

Cena vstupenky 360 Kč děti, důchodci a studenti sleva 33% (6., 7. a 8. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Legenda světového šansonu, francouzská zpěvačka Mireille Mathieu přijede opět koncertovat do Prahy!
Rodačka z Avignonu zazpívá své nejznámější písně, které milují fanoušci po celém světě. Minulý pražský koncert byl vyprodán v rekordním čase.

Začátek koncertu v 19.00.

Ceny vstupenek plocha – 3 990, 3 290, 2 790, 2 190, 1 690, 1 490 Kč

balkón – 3 290, 2 790, 2 190, 1 690, 1 490 , 1 290 Kč

 

KD Rubín

Po loňském úspěšném startu společného projektu zpěvačky, herečky, držitelky ceny Thálie a vítězky Tv show Tvoje tvář má známý hlas Hany Holišové s ambiciózním, 18 členným Big bandem New Time orchestra, vás zveme na další sérii koncertů.

K zakoupené vstupence bude možno zdarma objednat nové promo CD Hanky Holišové a New Time Orchestra. Více o této speciální akci naleznete na www.newtimeorchestra.cz/kdrubin

m je koncipován jako mix hitů hvězd světového popu, soulu, swingu, chansonu i rocku v originálních aranžmá. V průběhu koncertu zazní i nejúspěšnější skladby z loňského programu, slavné české písně 60. a 70. let. v neotřelém bigbandovém provedení.
Profesionální brněnský Big Band - New Time Orchestra neplní pouze funkci doprovodného tělesa, ale prezentuje se v náročných a posluchačsky atraktivních kompozicích, ve kterých se představí řada špičkových sólistů.

Začátek koncertu v 19.30.

Cena vstupenky 450 Kč

 

Želary. Zapadlá horská vesnice kdesi v Beskydech, kde se život řídí proměnami tvrdé i očistné přírody. Osudy jejích obyvatel na pozadí druhé světové války a německé okupace, kdy se nepoddajným a bohabojným lidem ztrácí pod nohama svoboda. Jinou příchuť tady má láska, jiná je lidská bolest, jiné ticho po salvě ze samopalu, jinak zní v lidské duši. Čím blíž mají tamní obyvatelé k Bohu, tím víc se obnažují temné stránky jejich povah. Želary nejsou rájem na zemi, ani světem romantických gest. Jsou svědky zemitých a znepokojujících příběhů, které se proplétají jak hadi na vyhřáté zemi. Příběhů ve svém přesahu krutě soudobých. Dramatizace Doda Gombára vychází z knihy povídek Želary a novely Jozova Hanule spisovatelky Květy Legátové, což je jeden z pseudonymů brněnské rodačky Věry Hofmanové, autorky řady rozhlasových her, několika pohádek a prozaických děl.

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky 594 Kč (7. řada)

Objednávky možné do 1.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Nick Cave & The Bad Seeds jsou jedněmi z nejlépe kritikou oceňovaných umělců současnosti, prodali dosud celosvětově přes pět milionů alb. Jejich vliv je nesmírný a dalekosahající, jsou nadále jedněmi z umělecky nejsilnějších a nejpůsobivějších seskupení na světě.

V polovině loňského roku vydali nové, své šestnácté album v řadě s názvem Skeleton Tree. Po vydání novinky se Nick Cave & The Bad Seeds vydají na turné a Českou republiku nevynechají. 26. října 2017 vystoupí v pražské O2 areně.

Kapela na turné zahraje ve složení: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica a Larry Mullins.

Začátek koncertu ve 20:00

Cena vstupenky 1 290 Kč (stání) 1990 Kč a 1790 Kč (sezení na tribunách)

 

Mětské divadlo Brno

muzikálová komedie

Začátek představení : 27. a 28.10. v 19.00 29.10. v 18.00 Délka 3 hodiny 10 minut.

Cena vstupenky 520 Kč studenti, důchodci a děti sleva 33% (10. a 11. řada)

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Městské divadlo Brno – HS

magická muzikálová komedie

Jmenuje se Ellie, má šestnáct let, ve škole se jí líbí kluk Adam, ale netroufá si ho oslovit a má pocit, že jí celý svět, zejména její matka, nerozumí. Katherine bude čtyřicet, zítra se podruhé vdává, touží po tom, aby vše bylo perfektní a moc by si přála, aby ji její dcera Ellie pochopila a nepovažovala ji za nepřítele. Matka s dcerou. Ty dvě se prostě nedokáží domluvit, pochopit se, porozumět si navzájem, a tak se stane něco podivného, bláznivého, šíleného… Po jedné další hádce, kdy si obě přejí, aby ta druhá dokázala na svět pohlédnout jejíma očima, si vymění svá těla. Duše matky vstoupí do těla dcery a naopak. A tak začíná kolotoč bláznivých, nejen komických situací, v nichž naše hrdinky musí strávit den v cizím těle. Matka se tak pokouší vypořádat s divočinou střední školy, zatímco dcera zjišťuje, co všechno má jako dospělá, navíc den před svatbou, za povinnosti.

Začátek představení v 18.00.

Cena vstupenky 560 Kč děti, studenti, důchodci sleva 33%

Objednávky možné do 9.9. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

Boby centrum

Nejpopulárnější zpěvačka osmdesátých let Sandra vystoupí premiérově v Brně a v Ostravě a bude to současně teprve její druhá návštěva v České republice.
Sandra Cretu pochází z Německa a v současné době žije na Ibize. K jejím nejznámějším skladbám patří písně In the Heat of the Night, Hi Hi Hi nebo Innocent Love. Podílela se také na známém hudebním projektu Enigma, její hlas je díky tomu známý dodnes.
Sandra stále aktivně koncertuje a vydává nová alba. Koncerty jsou průřezem její dosavadní tvorby, při vystoupeních Sandra sází na poutavou vizuální show.
Na brněnském koncertu Sandru navíc podpoří předkapela Ukulele Orchestra Jako Brno.
Nenechte si tuto jedinečnou koncertní událost ujít!

Začátek představení ve 20.00.

Cena vstupenky stání před podiem: 990,- stání na galerii – 1090,- sezení u stolečků a v boxech: 1290,-

VIP galerie – 1980,-

 

 

DOPORUČUJEME

Chvála bláznovství je příběhem dvou přátel Ellinga a Kjella Bjarna, jež spolu sdíleli pokoj v ústavu pro duševně choré, a kteří stojí před velkou výzvou začít společný život mimo stěny léčebny.

Divák se stává svědkem jejich střetávání se s každodenní realitou, která je pro oba přátele komplikovaná a přináší řadu velmi humorných situací, zároveň však, pod odlehčeným tónem, dobře rozumí osamocenosti hrdinů, jejich strachu z lidí i touze po lásce a přátelství.

Hrají: Filip Blažek, Martin Hofmann, Michal Slaný, Lenka Zahradnická a Šárka Opršálová

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 450 a 420 Kč

 

Vídeň. Kníže Vincentio odcestoval na diplomatickou misi. V době jeho nepřítomnosti jej zastupuje náměstek Angelo. Ten je znám jako bezúhonný muž a strážce dobrých mravů. Usiluje o pořádek ve městě. A to neúprosně. Rozhodl se skoncovat jednou provždy s chtíčem, vyčistit město od prostituce. Mladého Claudia hodlá pověsit za to, že přivedl do jiného stavu Julii, s níž však nebyl právoplatně sezdán. Amnestii, zdá se, neudělí ani na základě prosebných odvolání Claudiovy sestry Isabely. Ledaže... Výchozí divadelní situace, jak vystřižená ze současného tisku, má svá „ale“. Stejně jako podtext oněch dnešních zpráv. Z váženého občana a zapřisáhlého odpůrce smilstva se vyklube největší zhýralec, korupčník a chlípník. Z původně spořádaného města jeden velký (s prominutím) bordel. Za sex s Isabelou by Angelo možná přehodnotil svůj názor na popravu Claudia. Isabela však nehodlá na jeho podmínky přistoupit. Do hry vstoupí inkognito kníže Vincentio, jeho domnělý odjezd je pouze svérázným řešením mravní krize města, a nabídne Isabele možné řešení. Něco shnilého je nejen ve státě dánském. „Jediná naděje, kterou Shakespearova hořká komedie nabízí, spočívá v tom, že mobilizuje smysl pro spravedlnost.“, říká překladatel a shakespearolog Martin Hilský. Téma navýsost aktuální! Po téhle hře už Shakespeare žádnou komedii nenapsal.

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky 420 Kč (5. řada)

Objednávky možné do 1.10. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Radost

ROMAN HORKÝ a jeho skupina KAMELOT vám přijde zahrát už tento listopad!

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 299 Kč

 

Leť, myšlenko, na zlatých křídlech…

Krásné sbory, sugestivní hudební zpracování, nádherná výprava. Dílo  pojednávající o osvobození Židů z babylonského zajetí se slavným Va, pensiero, nejpopulárnějším sborem 19. století.

Slavná dramatická opera, kterou Verdi (1813-1901) zkomponoval v roce 1842 během pouhých několika týdnů. Dílo přitom málem nevzniklo: premiéra jeho předchozí opery Jeden den králem byla natolik neúspěšná, že mladý skladatel, zdrcený navíc smrtí své ženy, chtěl operní dráhu opustit. Jen s obtížemi se nechal přesvědčit, aby zhudebnil libreto na starozákonní téma. Babyloňané pod vedením krále Nabuchodonozora (Nabucca) vtrhnou do Jeruzaléma, zničí Šalamounův chrám a židovský národ odvlečou do zajetí. Nabucco, kterého Jehova potrestá šílenstvím, musí navíc čelit intrikám své domnělé dcery Abigail. Nakonec uzná svou chybu i Jehovovu sílu a vrátí Židům svobodu. Popularita operního příběhu o osvobození Židů z babylonského zajetí šla v době svého vzniku ruku v ruce s touhou italského obyvatelstva po osvobození z habsburské nadvlády. Veleslavný sbor „Va, pensiero, sull’ali dorate“ (Leť, myšlenko, na zlatých křídlech…) se stal v době premiéry opery osvobozeneckou písní zpívanou po celé Itálii. Nabucco patří pro své vypjaté sólistické výkony, krásné sbory, sugestivní hudební zpracování a nádhernou výpravu k nejúspěšnějším titulům našeho repertoáru.

Opera je uváděna v italském originále s českými titulky.

Začátek představení v 17.00.

Cena vstupenky 560 Kč (4. řada)

Objednávky možné do 1.10. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Frederik je úspěšný muž. Má krásnou ženu, dobré postavení, prosperující firmu. Jednoho dne ale srazí autem bezdomovce a vůbec netuší, jak se tato událost vepíše do jeho života.

Ve Frederikově životě totiž nic není takové, jak se zdá. Miluje svou ženu? Nebo jí podvádí? Daří se jeho firmě? Anebo naopak? A co teprve, když se během jediné noci všechny pochybnosti potkají na jednom místě, v jednom bytě...

Hrají: Michal Dlouhý, Kristýna Frejová, Jana Kotrbatá / Beata Kaňoková, Filip Čapka / David Punčochář, Kamil Halbich

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 450 a 420 Kč

 

Klub Omega, Musilka