CK ŠPUNTÍK spolupracuje také celoročně s kulturním servisem Ing. Dagmar Žďárkové, který zajišťuje vstupenky na divadelní představení, koncerty, sportovní akce a všechno zajímavé, co se v oblasti kultury a sportu děje, a to nejen v Brně. Pokud nám poskytnete Vaši e-mailovou adresu, budeme Vám posílat několikrát do měsíce kulturní přehled nejzajímavějších akcí. Na tyto vybrané akce Vám pak na základě Vaší objednávky kulturní servis vstupenky sežene a zakoupí. Vy si je u nás v CK ŠPUNTÍK pak bez front a dlouhého čekání vyzvednete, případně Vám je můžeme zaslat také poštou. Problémem není ani platba přes fakturu, pokud Vám například zaměstnavatel na vstupenky může přispívat.
Aktuální kulturní přehled najdete také na těchto stránkách.

Za uvedenou službu účtujeme servisní poplatek :


Vstupenky v ceně do 499 Kč - +30,- Kč
Vstupenky v ceně od 500 do 999 Kč - +50,- Kč
Vstupenky od 1000 Kč - + 80 Kč

Při objednávce 6 a více vstupenek na jedno představení se servisní poplatek snižuje o 10 Kč.

 

Vystavení faktury + 60 Kč.

Zaslání vstupenek doporučenou poštou + 79 Kč (platba předem převodem na účet).

 

Při osobním doručení vstupenek přímo na pracoviště +100 Kč (cena se rozpočítává na kusy vstupenek).

 

Dárkové poukazy

Dárkové poukazyPokud si nevíte rady s výběrem kulturního zážitku, darujte některý z našich dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Obdarovaný si následně může vybrat kulturní akci z naší nabídky dle svého vkusu.

 

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Pokud cena přesáhne hodnotu poukázky, lze nákup doplatit hotovostí. Nominální hodnota musí být vyčerpána celá, eventuální rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vyměnit za hotovost.

 

Poukaz 500 Kč Poukaz 1000 Kč Poukaz 2000 Kč

Adresa předprodeje: Stará 12 (kousek od IBC a Dětské nemocnice)

Provozní doba
pondělí a čtvrtek - ZAVŘENO
úterý a středa - 11.00 - 18.00
pátek - 9.00 - 16.00

V pátek 29.9. bude předprodej mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky, prosím, objednávejte pouze mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Informace podáme a případné dotazy zodpovíme v pracovní době předprodeje na tel. 602317141.

Legenda světového šansonu, francouzská zpěvačka Mireille Mathieu přijede opět koncertovat do Prahy!
Rodačka z Avignonu zazpívá své nejznámější písně, které milují fanoušci po celém světě. Minulý pražský koncert byl vyprodán v rekordním čase.

Začátek koncertu v 19.00.

Ceny vstupenek plocha – 3 990, 3 290, 2 790, 2 190, 1 690, 1 490 Kč

balkón – 3 290, 2 790, 2 190, 1 690, 1 490 , 1 290 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

„Sám se svým stínem“ Jiří Stivín při príležitosti svého životného jubilea vyráží opět na turné! Koncert je zaměřený na interpretaci jazzové hudby, lidových písní, vlastních skladeb a improvizací na předem připravených základech. Jeho tvořivý přístup k hudobnímu materiálu v nejednom ohledu překračuje obecně zažité představy o jazzu a zároveň boří hranice mezi jednotlivými hudebními žánry. Koncert boří jakékoliv hranice – máte otázku - dostanete odpověď, máte chuť hrát - hrajete, máte chuť tancovat - tancujete. Scéna je malý obývák, kde má divák možnost si dokonce i zaimprovizovat s J.Stivínem. Scénář představení není nikdy jistý a vždy to dopadne jinak.

Začátek představení v 19.00. Délka cca 120 minut

Cena vstupenky 300 a 250 Kč (od 1. řady) beze slev

 

Nick Cave & The Bad Seeds jsou jedněmi z nejlépe kritikou oceňovaných umělců současnosti, prodali dosud celosvětově přes pět milionů alb. Jejich vliv je nesmírný a dalekosahající, jsou nadále jedněmi z umělecky nejsilnějších a nejpůsobivějších seskupení na světě.

V polovině loňského roku vydali nové, své šestnácté album v řadě s názvem Skeleton Tree. Po vydání novinky se Nick Cave & The Bad Seeds vydají na turné a Českou republiku nevynechají. 26. října 2017 vystoupí v pražské O2 areně.

Kapela na turné zahraje ve složení: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica a Larry Mullins.

Začátek koncertu ve 20:00

Cena vstupenky 1 290 Kč (stání) 1990 Kč a 1790 Kč (sezení na tribunách)

 

Boby centrum

Nejpopulárnější zpěvačka osmdesátých let Sandra vystoupí premiérově v Brně a v Ostravě a bude to současně teprve její druhá návštěva v České republice.
Sandra Cretu pochází z Německa a v současné době žije na Ibize. K jejím nejznámějším skladbám patří písně In the Heat of the Night, Hi Hi Hi nebo Innocent Love. Podílela se také na známém hudebním projektu Enigma, její hlas je díky tomu známý dodnes.
Sandra stále aktivně koncertuje a vydává nová alba. Koncerty jsou průřezem její dosavadní tvorby, při vystoupeních Sandra sází na poutavou vizuální show.
Na brněnském koncertu Sandru navíc podpoří předkapela Ukulele Orchestra Jako Brno.
Nenechte si tuto jedinečnou koncertní událost ujít!

Začátek představení ve 20.00.

Cena vstupenky stání před podiem: 990,- stání na galerii – 1090,- sezení u stolečků a v boxech: 1290,-

VIP galerie – 1980,-

 

 

Dvojkoncert „populární taneční, pěvecké a striptérské skupiny“, jak na svých stránkách uvádí Mig 21, se uskuteční 1. a 2. 11 na Flédě, kde kapela odstartuje své podzimní turné Svoboda není levná věc.

Začátky koncertů v 19.00.

Cena vstupenky 399 Kč

 

Divadlo Husa na Provázku

Druhý díl slavné tetralogie. Kníže Myškin přichází do Petrohradu, aby ho zachránil. Je zábavný, je dojemný a je nevinný. Má všechny vlastnosti, které jsme už poztráceli - a ani nevíme kdy...Inscenace roku 2004 v anketě Divadelních novin.

Začátek představení v 19.00. Délka představení: 160 minut

Cena vstupenky 270 Kč 170 Kč - studenti, důchodci, děti

 

Divadlo Husa na Provázku

Prolog projektu Čapek (Čapkové) na provázku.

„Kdo u čerta vás nutí, abyste se ztotožňovali s motýly nebo chrobáky, cvrčky či jepicemi?“

V čase, kdy heslem dne stalo se „ubavit se k smrti“, kdy na všechno kolem s cynismem hledíme a jepičí tance tančíme, pomyslelo Divadlo Husa na provázku na bratry Čapky a na jejich slavnou společnou hru Ze života hmyzu - groteskní alegorii lidského pinožení. Item lze očekávat řehot klaunů i švihání bičem, kozelce na trampolíně a další nejrůznější ekvilibristiky, excentričnosti, extravagance, extraktury i leckteré jiné exotičnosit. Na konci pak normální radost ze života vší té trapnosti navzdory. Snad.

Začátek představení v 19.00. Délka představení: 90 minut

Cena vstupenky 270 Kč 200 Kč - studenti, důchodci, děti

 

Začátek koncertu ve 20.00.

Cena vstupenky 373 Kč

 

Divadlo Husa na Provázku

Příběh Lásek jedné plavovlásky není jen anekdotou o dívce, která víc věřila, než myslela, anýbrž  hlavně a především podobenstvím, geniální metaforou o třeštivém a třpytivém a legračním  fenoménu šedesátých let.

Začátek představení v 19.00. Délka představení: 135 minut

Cena vstupenky 270 Kč 170 Kč - studenti, důchodci, děti

 

Divadlo Husa na Provázku

Nevím, podaří-li se mi vystihnout touto knihou, co jsem chtěl. Již okolnost, že slyšel jsem jednoho člověka nadávat druhému: "Ty jsi blbej jako Švejk," právě tomu nenasvědčuje. Stane-li se však slovo Švejk novou nadávkou, musím se spokojit alespoň s tímto obohacením českého jazyka. (Jaroslav Hašek)

Dvě zběsilé bestie: Hašek a Švejk. Oba dva zná celý svět, a přece zůstali záhadní. Hrdina nebo zbabělec? Hulvát nebo bytostný anarchista? Pitomec nebo filozof? Burleskní šprým nebo groteska? Mystifikátor nebo šílenec pravdy? Cynik nebo sprosťák? Hovno! V šílenství doby jde o jediné: přežít!

Začátek představení v 19.00. Délka představení: 125 minut

Cena vstupenky 270 Kč 170 Kč - studenti, důchodci, děti

 

Začátek koncertu v 16.00.

Cena vstupenky 400 Kč děti do 3 let zdarma

 

Frederik je úspěšný muž. Má krásnou ženu, dobré postavení, prosperující firmu. Jednoho dne ale srazí autem bezdomovce a vůbec netuší, jak se tato událost vepíše do jeho života.

Ve Frederikově životě totiž nic není takové, jak se zdá. Miluje svou ženu? Nebo jí podvádí? Daří se jeho firmě? Anebo naopak? A co teprve, když se během jediné noci všechny pochybnosti potkají na jednom místě, v jednom bytě...

Hrají: Michal Dlouhý, Kristýna Frejová, Jana Kotrbatá / Beata Kaňoková, Filip Čapka / David Punčochář, Kamil Halbich

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 450 a 420 Kč

 

Klub Omega, Musilka

Začátek koncertu v 19.30.

Cena vstupenky 350 a 320 Kč

 

Jedna z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski vydá na jaře nové album. Nahrávku, která vzniká v několika studiích na různých místech světa, předznamenává singl Není nám do pláče. „Promítli jsme do něj naše zkušenosti čtyřicátníků. Že některé věci nejsou jako ve dvaceti, ale že se i dál máme skvěle. O tom to celé je,“ přiznává frontman kapely Michal Malátný a dodává, že písnička, ve které cituje největší kapelové hity, dá název i celému albu.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 690 Kč – stání u pódia 590 Kč – stání na ploše a na tribuně E 790 Kč – sezení na tribuně

 

Divadlo Bolka Polívky

Komedie o tom, jak jeden nedodržený harmonogram změní nejeden lidský život. John Brown je taxikář, který léta utajuje skutečnost, že má dvě manželky. Vše klape kvůli přísně dodržovanému harmonogramu. Jednoho dne se však kvůli okolnostem dostane do nemocnice a na policii. Nepodaří se mu tak dodržet svůj časový harmonogram a rozjíždí se velký kolotoč lží, do kterých se stále více zamotává. Zajímavé to začne být, když se ke všemu přiznává a poprvé říká pravdu, nikdo mu však nevěří.

Hrají: Petr Štěpán /Jiří Ressler, Viktor Skála / Jan Apolenář, Erika Kubálková / Pavla Vitázková, Sandra Riedlová / Jana Štvrtecká, Karel Mišurec / Ladislav Kolář, Bedřich Výtisk / Robert Musialek, Milan Němec / Jan Adámek

Začátek představení v 19.00. Délka 120 minut + přestávka.

Cena vstupenky 450 Kč od 8. řady

 

Drzá fraška, v níž autor, patafyzik, cyklista, piják absintu, bizarní podivín Alfred Jarry, dnes považovaný za otce surrealismu, absurdního divadla a avantgardy, shromáždil "veškerou směšnost světa".

Král Ubu. Nestoudná groteska o prasáckosti života vezdejšího. Vzestup a pád pokrytce, egoisty a nestoudného blba, který je schopen všeho, jen aby dosáhl svého. Jeho životní filozofie je nehorázná, jeho skutky donebevolající. Nepřátele jsou zavražděni, poddaní jsou korumpováni, svobodu nelze ustát. Diktatura je pohodlnější. Ubiánství věčné. V roli Otce Ubu Miroslav Donutil. Jako Jeho drahocenná choť Ivana Hloužková.

Začátek představení v 19.00. Délka představení: 140 minut

Cena vstupenky 380 Kč 280 Kč - studenti, důchodci, děti

 

Miroslav Táborský ve všech patnácti rolích

Hra BLÁZINEC Jaroslava Gillara je napínavou groteskou o světě, ve kterém se vlády zmocní blázni z jednoho psychiatrického ústavu.

Téma ovládnutí společnosti šílencem je stále aktuální. Nečekané zvraty a konflikty jsou doprovázeny crazy situacemi jako z němého filmu. Výstupy často připomínají dramatiku absurdního divadla.

Hra je inspirována mimo jiné motivy E.A. Poea, sugestivní scény strachu a hrůzy jsou protkány typickým Poeovským humorem a vytvářejí tak pro diváka velký jevištní zážitek.

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 390 a 360 Kč

 

 

Ypsilonka se vrací ke svému vynálezu totální improvizace. Úspěšné písničky, řeči, atrakce a nápady. Nepropásněte jedinečnou příležitost nahlédnout tak trochu klíčovou dírkou do pánské šatny ypsilonských herců.

Zažijete spontánní atmosféru, improvizační nápady, jedinečné propojení herců a diváků i trochu kolegiální škodolibosti. Vždyť někteří z herců spolu hrají již desítky let a prožili společně velkou část hereckého života. To vše se odráží na vzájemných „přihrávkách" i nekompromisních „smečích."

hrají, zpívají a improvizují: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, Jan Jiráň, Martin Janouš a Petr Hojer

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 450 a 420 Kč

 

Divadlo Husa na Provázku

Neuvěřitelná zpráva: Jiří Pecha měl v listopadu 2014 70. narozeniny! A jak jinak může skvělý herec oslavit takové jubileum, než prací. A tedy - Babička se vrací.

Jiří Pecha za tuto roli v roce 1997 dostal speciální Cenu Alfréda Radoka za nejlepší mužský herecký výkon v ženské roli. Dobrý člověk ještě žije!

Obrazy venkovského života v dramatizaci Petra Oslzlého a Ivo Krobota. Rázovité postavy venkovanů a jejich názory. Každodenní prostý život na Starém bělidle. Kouzelný opar vzpomínek. Sladká útěchu pro zmučenou duši. Babička je zpátky...

Začátek představení v 19.00. Délka představení: 150 minut

Cena vstupenky 320 Kč 220 Kč - studenti, důchodci, děti

 

 

Divadlo Bolka Polívky

Hru Skleněný zvěřinec napsal Tennessee Williams se silně autobiografickými prvky ze své vlastní rodiny.
S humorem i dojetím a s tou největší upřímností líčí život opuštěné matky Amandy, která svou láskou a touhou udělat své děti co možná nejšťastnějšími, nadělá v rodině velikou paseku. Postava syna Toma je zosobněním samotného Tennessee Williamse a jeho sestra Laura je původně jeho pravá sestra Rose. Tato rodinná tragikomedie je o nás, o každém z nás, je to zrcadlo nastavené do našich směšných rodinných kotrmelců. Z lásky se totiž udělají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci.

Hrají: Simona Stašová, Jaromír Nosek / Filip Cíl, Kamila Trnková / Andrea Daňková, Zdeněk Pištula / Adam Vacula

Začátek představení v 19.00. Délka 130 minut + přestávka.

Cena vstupenky 490 Kč od 7. řady

 

Divadlo Bolka Polívky

Učitelka Heather přijímá nečekanou návštěvu, matku jednoho ze svých žáků, Corryn. Očistný rozhovor dvou žen, nejen o problémech soudobé výchovy. Emotivní hra o lásce, mateřství a genialitě, která mnohdy bývá přítěží... „Tohle je malá krabička, plná ještě menších krabiček. Do jedné z nich jste se snažila nacpat mého syna. A když se tam nemohl vejít, tak... To všechno kvůli tomu, že se nemohl vejít do krabičky vytvořené ve vaší dimenzi!?“

Hrají: Vilma Cibulková, Kateřina Kaira Hrachovcová

Začátek představení v 19.00. Délka cca 100 miut.

Cena vstupenky 450 Kč od 8. řady

 

Divadlo Bolka Polívky

The Naked Truth – česká premiéra britského divadelního hitu Dave Simpsona – dojemná komedie, která je výzvou všem ženám a oslavou jejich síly postavit se nepřízni osudu. Síla tance, síla přátelství, síla porozumění propojí šest žen a přiměje je odhalit o sobě pravdu a dokáže, že stojí za to čelit nepřízni osudu, ať jakkoli krutému. Prostřednictvím kurzu pole dance ve venkovské tělocvičně, od kterého každá očekává něco jiného, zvýšit si sebevědomí, shodit pár kilo, udržet si chlapa nebo si ho najít, ale ani jedna si neuvědomuje, jak moc to ovlivní jejich život, dospějí přes nejrůznější neshody ke společnému rozhodnutí... Divadlo pro ženy a o ženách, které musí bezpodmínečně vidět muži (pokud se odváží).

Hrají: Gabriela Míčová, Markéta Častvaj Plánková / Petra Špindlerová, Daniela Choděrová / Klára Apolenářová, Alena Bazalová / Anežka Rusevová, Hana Kusnjerová / Anna Stropnická, Alžběta Vaculčiaková / Natálie Tichánková

Začátek představení v 19.00. Délka 110 minut + přestávka.

Cena vstupenky 450 Kč od 5. řady

 

Boby centrum

Klasická hudba v koncertních sálech se může někomu zdát náročná na poslech. O opaku vás ale přesvědčí hudební uskupení špičkových hudebníků u orchestru Lord sof the Sound se svým hudebním programem Oscar Music Awards.

V jejich repertoáru najdete nejznámější skladby ze slavných děl světové kinematografie. Na koncertech zazní melodie z filmů, které byly oceněny nejprestižnější filmovou cenou Oscarem nebo které byly na tuto cenu nominovány za nejlepší hudbu.

Každá skladba je uvedena videoprojekcí nejznámějších scén z filmu. Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například Velký Gatsby, James Bond, Avatar, Hvězdné války, Interstellar, Matrix, Titanic, Sherlock Holmes, Padesát odstínů šedi, Pátý element a z mnohých dalších.

Ceny vstupenek 1 590 , 1 390 , 1 190 Kč (sezení plocha) 1 590 , 1 390 , 1 190, 990 a 790 Kč (stoly, boxy)

 

Metro Music Bar

Koncert

Začátek koncertu ve 20.30.

Cena vstupenky 230 Kč

 

KC Semilasso

David Koller vyráží s kapelou na akustické turné po divadlech a kulturních domech.

Jeden z nejrespektovanějších českých muzikantů se vydává za fanoušky, než se na sólové dráze lehce odmlčí kvůli závazkům ve znovu probuzené skupině Lucie. Koncerty budou výhradně k sezení. Publikum se v českých a moravských sálech se může těšit písně Chci zas v tobě spát, Gypsy Love, Amerika, Šrouby do hlavy, Černí andělé a další Kollerovy největší hity z celé jeho hudební kariéry v akustických aranžích.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 690 590 490 Kč

 

Sono Centrum

THE BEST ABBA SHOW SINCE ABBA! THE ORIGINAL TRIBUTE FROM LONDON´S WEST END.

Začátek koncertu v 19.30.

Cena vstupenek 1 290 1 190 1 090 990 890 790 (ceny platí do 30.9.!!)

 

BRYAN ADAMS, JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH UMĚLCŮ NA SVĚTĚ, SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, TENTOKRÁT SE VŠAK FANOUŠKŮM PŘEDSTAVÍ V BRNĚ, KAM SE VRÁTÍ PO ČTYŘECH LETECH. NAPOSLEDY U NÁS TENTO KANADSKÝ UMĚLEC VYSTOUPIL V ROCE 2016, KDY SE PŘEDSTAVIL V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ.POVĚST JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH ZPĚVÁKŮ NA SVĚTĚ ZÍSKAL PŘEDEVŠÍM DÍKY SVÝM NEZAPOMENUTELNÝM KONCERTŮM. BRYAN ADAMS SE SVÝMI ROCK N‘ ROLLOVÝMI KONCERTUJE NA ŠESTI KONTINENTECH JIŽ VÍC NEŽ TŘI DESÍTKY LET.

. Na připravovaném turné kromě zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i písničky z posledního alba GetUp! Bryan většinu písní z této desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí, natáčení probíhalo celkem organicky, tedy jedna píseň za druhou, ato v průběhu několika let. Producentem desky byl Jeff Lynne, frontman legendárních ELO, který v minulosti produkoval písně i pro The Beatles, Paula McCartneyho nebo Toma Pettyho. Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet, a to tak, že si navzájem posílali demo nahrávky či části písní tak dlouho, dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni. Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik,který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými a hitovými songy. Nenechte si ujít poslední album Bryana Adamse “Get Up!“, které pod hlavičkou Universal vyšlo v druhé půlce loňského roku.Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let.Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce, Bryan Adams skvěle skládá, zpívá hraje poprockové skladby, kterými si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovými prodeji. Jeho skladby se dostaly nejenom na přední příčky hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách.Adamsovy skladatelské a muzikantské kvality jsou zřejmé nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 1 290 Kč – stání na ploše, stání tribuna E 1 790 a 1 390 – sezení na tribuně

 

Divadlo Bolka Polívky              

Kanadská hra mířící proti antisemitismu a přehnané politické korektnosti. Díky současnému dění u nás i ve světě je mimořádně aktuální. Bohužel. A bytostně se nás všech dotýká. Před diváky předstoupí s monologem ze Shakespearova Kupce benátského herec Jon v masce

proslulého Žida Shylocka. Když náhle přejde do civilního projevu, pochopíme, že jsme na bouřlivé besedě s diváky, která následuje po posledním představení této hry na nejmenovaném divadelním festivalu, kde se měla hrát ještě čtrnáct dní. Vedení festivalu ji však po vášnivých protestech, které inscenátory a hlavně Jona, představitele Shylocka, obviňovaly z antisemitismu, ze strachu náhle stáhlo z repertoáru a její uvádění předčasně ukončilo.

Hraje: Milan Kňažko

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky 490 Kč od 8. řady

 

Divadlo Radost

ONA A ON TOUR

Adela Banášová a Richard Müller, dvě nezaměnitelné osobnosti poprvé na jedné scéně, poprvé na společném turné!

Skvělá hudba, prožité texty, jedinečná interpretace Müllerových největších hitů i nových skladeb z alba 55. To vše podtrhne intimní zpověď, bezprostřední komentáře a vtipné dialogy v podání Richarda Müllera a speciálního hosta jeho turné Adely Banášové. 
Nenechte si ujít koncert, na kterém Vám Richard Müller bude blíž než kdykoliv předtím a kde se díky Adele i mnohé dozvíte.

Začátek koncertu v 19:00

Cena vstupenky sezení v hledišti: 1290 Kč 1090 Kč sezení na galerii: 1090 Kč sezení na balkoně: 990 Kč stání: 490 Kč

 

Divadlo Husa na Provázku

V roce 1844 přišel do New Yorku s jediným kufrem. Otevřel maličký obchod a po něm přišli do Spojených států ještě jeho dva bratři. Záhy vybudovali byznys, na jehož konci stála čtvrtá největší banka v USA. Její pád v roce 2008 a rekordní bankrot ve výši 200 miliard dolarů spustil celosvětovou hospodářskou krizi, jejíž důsledky na vlastní kůži dodnes cítí lidé po celém světě. Fascinující portrét židovské německé rodiny jako skalpel otevírá útroby historie USA a omračujícím způsobem zachycuje dějiny kapitalismu. Ve Francii inscenace této hry získala cenu divadelní kritiky a nominaci na prestižní cenu Moliere. V Itálii uhranula kritiku i diváky - 5 cen Ubu. Nyní poprvé přichází do Čech.

Začátek představení v 19.00. Délka představení: 155 minut

Cena vstupenky 270 Kč 170 Kč - studenti, důchodci, děti

 

Divadlo Radost

Začátek koncertu ve 20:00

Cena vstupenky 299 Kč vstupenky pouze na stání

 

KC Semilasso

FOLK TEAM - 2000 koncertů
AG FLEK - 40 let křest cd

Začátek koncertu v 19.00

Cena vstupenky 250 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky