CK ŠPUNTÍK spolupracuje také celoročně s kulturním servisem Ing. Dagmar Žďárkové, který zajišťuje vstupenky na divadelní představení, koncerty, sportovní akce a všechno zajímavé, co se v oblasti kultury a sportu děje, a to nejen v Brně. Pokud nám poskytnete Vaši e-mailovou adresu, budeme Vám posílat několikrát do měsíce kulturní přehled nejzajímavějších akcí. Na tyto vybrané akce Vám pak na základě Vaší objednávky kulturní servis vstupenky sežene a zakoupí. Vy si je u nás v CK ŠPUNTÍK pak bez front a dlouhého čekání vyzvednete, případně Vám je můžeme zaslat také poštou. Problémem není ani platba přes fakturu, pokud Vám například zaměstnavatel na vstupenky může přispívat.
Aktuální kulturní přehled najdete také na těchto stránkách.

Za uvedenou službu účtujeme servisní poplatek :


Vstupenky v ceně do 499 Kč - +30,- Kč
Vstupenky v ceně od 500 do 999 Kč - +50,- Kč
Vstupenky od 1000 Kč - + 80 Kč

Při objednávce 6 a více vstupenek na jedno představení se servisní poplatek snižuje o 10 Kč.

 

Vystavení faktury + 60 Kč.

Zaslání vstupenek doporučenou poštou + 85 Kč (platba předem převodem na účet).

 

Při osobním doručení vstupenek přímo na pracoviště +100 Kč (cena se rozpočítává na kusy vstupenek).

 

Dárkové poukazy

Dárkové poukazyPokud si nevíte rady s výběrem kulturního zážitku, darujte některý z našich dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Obdarovaný si následně může vybrat kulturní akci z naší nabídky dle svého vkusu.

 

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Pokud cena přesáhne hodnotu poukázky, lze nákup doplatit hotovostí. Nominální hodnota musí být vyčerpána celá, eventuální rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vyměnit za hotovost.

 

Poukaz 500 Kč Poukaz 1000 Kč Poukaz 2000 Kč

Adresa předprodeje: Stará 12 (kousek od IBC a Dětské nemocnice)

Provozní doba
pondělí a čtvrtek - ZAVŘENO
úterý a středa - 11.00 - 18.00
pátek - 9.00 - 16.00

V úterý 20.2. bude předprodej výjimečně otevřen pouze do 17.30. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky, prosím, objednávejte pouze mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Informace podáme a případné dotazy zodpovíme v pracovní době předprodeje na tel. 602317141.

Boby centrum

Další termíny: 18.2. ve 14:00, 24.2. ve 14:00 a v 18:00, 25.2. ve 14:00, 10.3. ve 14:00 a v 18:00, 11.3. ve 14:00, 17.3. ve 14:00 a v 18:00, 18.3. ve 14:00

Kleopatra - jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších českých muzikálů s hudbou Michala Davida, na který se můžete těšit od února 2018 v brněnském Bobycentru v počtu 20. představení.

48 let před Kristem se Caesar stává nejmocnějším mužem Říma a s vojsky vstupuje do Alexandrie, kde v té době vládne teprve 14-ti letý Ptolemaios. Ten má dvě sestry - Arsinoé a Kleopatru, která chápe, že mít moc znamená život. Vše vsadí na Caesara, před něhož se nechá tajně dopravit v drahocenném koberci. Caesar v ní nachází zalíbení pro její krásu, duchaplnost a výřečnost. Ohrožený Ptolemaios napadne Římany a je poražen, Caesar se zamilovává do Kleopatry, která dosedla na egyptský trůn a podporuje ji v politice. Kleopatra porodí Caeasarovi syna Caesarióna a všichni odjíždějí do Říma, který sice není Kleopatře nakloněn, ale ta si jej svým královským vystupováním a bohatstvím získává na svou stranu. Na návrh Marca Antonia má Caesar převzít korunu římských králů, ale ten ji odmítá, čímž zadává příčinu ke vzniku spiknutí. I když Kleopatra Caesara varuje, ten odchází do senátu, kde ho spiklenci v čele s Brutem - adoptivním synem Caesarovým - zabíjejí. Kleopatra s Caesariónem kvapně opouští Řím.
Řím je zmítán nepokoji a druhý adoptivní Caesarův syn Octavius uzavírá s Marcem Antoniem dohodu o spoluvládě. Octavius nakonec vítězí nad Caesarovými vrahy, ale již nemá peníze pro vojsko. Žádá o pomoc v Egyptě Kleopatru - ta je mu poskytnuta a Marcus Antonius zůstává v Egyptě. To se nelíbí Octaviovi a tak při krátkém návratu ožení Marca Antonia se svou sestrou Octavií. To se pochopitelně nelíbí Kleopatře, a tak po návratu do Egypta - aby odčinil tuto potupu Kleopatry, uzavírá sňatek s Kleopatrou a jejího syna prohlašuje budoucím králem Egypta...

Začátky představení ve 14:00 a v 18:00.

Cena vstupenky                    sezení na ploše: 699,-

 

KD Rubín

Komické příhody pedagogů a žáků newyorské večerní přípravné školy pro dospělé. Studenty jsou přistěhovalci z nejrůznějších koutů světa a mezi nimi obzvláště „vyniká" samorostlý a neobyčejně horlivý pan Kaplan, který se záludnými houštinami vyučovaného jazyka prodírá s nezdolnou energií a osobitou logikou.

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky                            340 Kč  - I. půlka hlediště         310 Kč – II. půlka hlediště     (aktuálně od 14. řady)

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 81%.

Síla tance, síla přátelství, síla porozumění propojí šest žen a přiměje je odhalit o sobě pravdu a dokáže, že stojí za to čelit nepřízni osudu, ať jakkoli krutému. Prostřednictvím kurzu pole dance ve venkovské tělocvičně, od kterého každá očekává něco jiného, zvýšit si sebevědomí, shodit pár kilo, udržet si chlapa nebo si ho najít, ale ani jedna si neuvědomuje, jak moc to ovlivní jejich život, dospějí přes nejrůznější neshody ke společnému rozhodnutí… Divadlo pro ženy a o ženách, které musí bezpodmínečně vidět muži (pokud se odváží).

Začátek představení v 19.00. Délka 110 Kč + přestávka.

Cena vstupenky 420 Kč (od 9. řady)

 

Klub Mersey

Michal Pavlíček a Monika Načeva v Mersey klubu akusticky!

V sobotu 24.2.2018 se chystá v brněnském klubu Mersey koncert dvou osobností české hudební scény – Michala Pavlíčka a Moniky Načevy. Duo, které se potkalo již v roce 1994 při práci na debutovém albu Načevy, se v klubu Mersey představí akusticky. 
Vystoupení bude postaveno na průřezu tvorby Načevy, především z desek, na kterých Pavlíček s Načevou spolupracovali. Můžete se tedy těšit na skutečně vytříbený zážitek, protože v akustickém pojetí nejvíce vyzní silné texty Jáchyma Topola, otevřený emocionální výraz Načevy a Pavlíčkova nezaměnitelná kytara.

Začátek představení v 20.00.

 

Cena vstupenky           260 Kč

 

Sono centrum

Irský folkový písničkář Glen Hansard, který se v našich vodách proslavil zejména spoluprací s Markétou Irglovou na oscary ověnčeném snímku Once, před nedávnem oznámil vydání třetí studiové desky. Ta ponese jméno Between Two Shores a hned po jejím vydání v lednu se ji Glen zastaví představit i v Čechách. Zahraje 25. února v brněnském Sono Centru.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 1290 Kč – sezení 1090 Kč – stání na ploše 890 Kč- stání balkon 2990 Kč - VIP

 

Hala Vodova

Fanoušci se mohou těšit na největší hity jako Lhůta záruční, Celibát či Katarze. Zazní i aktuální singl Holomráz, Na Srdci a další skladby z nového alba Holomráz, které vyšlo 3. listopadu 2017.

Petr Lexa a Lukáš Bundil kromě skvělé show chystají i další překvapení pro návštěvníky jarního turné. Nebude chybět nový merchandise či setkání s fanoušky.

Začátek koncertu v 19.00 (open door v 17.00)

 

Vstupenky           Jdu sám – 390 Kč         Jdeme ve dvou – 700 Kč      Jdeme ve čtyřech – 1 200 Kč

 

Boby centrum

NOVINKAPoznejte nadpozemské umění, kulturu a víru Shaolinu.
Fascinující skupina mnichů přímo ze šaolinského kláštera se vrací do České republiky s novým programem.
Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu, čínského kláštera v Shaolinu,a jejich jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří na přelomu února a března opět do Prahy a Brna.
Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.
Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.
Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky           sezení na ploše: 1150,-   850,-   650,-       sezení u stolečků a v boxech: 1150,-   850,-   650,-   450,-   350,-

 

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniNezapomenutelné písně, na které se zapomenulo Velká osobnost české kultury, Jiří Suchý, se espolečně s jeho dlouholetou kolegyní Jitkou Molavcovou přsunou do zlaté éry Semaforu.

V programu zazní i známé písničky, jako např. Pramínek vlasů, Klokočí, Blues pro tebe, Lípa zelená, Marnivá sestřenice a další.

Začátek koncertu v 19.00. Délka 90 minut.

Cena vstupenky                     520 Kč  (6. řada) studenti, důchodci, děti sleva 10%

 

Objednávky možné do 5.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KC Semilasso

Hodnocení diváků 64%

Tři příběhy (Poznání šokem, Stopy holubic, Já jsem Herbert), které nám autor líčí, jsou velice směšné, ale velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás.

Hrají : Petr Nárožný, Václav Vydra, Naďa Konvalinková, Libuše Švormová, Dana Morávková, Eva Janoušková, Jiří Ptáčník

Začátek představení v 19.00. Délka 135 minut.

Cena vstupenky 420, 370 a 320 Kč

 

Divadlo Husa na provázku

Osud mladé talentované brněnské skladatelky, dirigentky a femme fatale Vítězslavy Kaprálové očima spisovatelky Kateřiny Tučkové a režisérky Anny Petrželkové. Příběh o závratném vzestupu mladé ženy, která se dokázala prosadit v oblasti, jež je dodnes vyhrazena především mužům. Ženy, jejíž život byl fascinujícím koktejlem výjimečného nadání a píle, ale i svobodomyslnosti, nespoutanosti a náruživosti, kterými šokovala své okolí. Žila všemu navzdory – jakoby věděla, že na všechno, co chce stihnout, jí zbývá pouhých pár let mezi dvěma válkami. Zastavila ji až předčasná smrt - zemřela v pětadvaceti letech v roce 1940 ve francouzském Montpellier. V té chvíli však už za sebou měla bohaté autorské dílo, které komponovala od devíti let, dirigovala pražskou filharmonii, londýnský orchestr BBC, byla životní i tvůrčí partnerkou o pětadvacet let staršího Bohuslava Martinů, s jehož ženou Charlottou tvořili slavný milostný trojúhelník. Či mnohoúhelník, vezmeme-li v úvahu její četné milence, mezi nimiž nechyběli slavní představitelé meziválečné avantgardy pobývající toho času v Paříži. Kdyby přežila, byla by jednou z nejslavnějších českých žen.

Napsala Kateřina Tučková

Začátek představení v 19.00.

 

Cena vstupenky                                270 Kč               studenti, děti, důchodci   170 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniŽivotem protřelý král šašků je pověřen převýchovou mladého šlechtice v šaška. Novic je pod jeho vedením – a za asistence jeho kumpánů – podroben lekcím, při kterých postupně nachází své šaškovské já. Postupně dojdou k rituálu, při kterém se zrodí nový šašek. „Nezná matku svou, ni otce svého. Vychován v ústavu pro odložené děti šlechticů. Vychován ve zbroji. Převychován však v šaška. A to vše za trest a v sedmi obrazech, v zajetí šaškujících gerontů. Příliš krásný, než aby byl šaškem na kmetišti dějin.“ Boleslav Polívka.

Hrají : Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Milan Král, Jiří Fretti Pfeifer / Pavel Zatloukal, David Rotter

Začátek představení v 19.00. Délka 130 minut + přestávka.

Cena vstupenky                              7.3. – 420 Kč (7. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

Objednávky možné do 5.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

O2 Aréna, Praha

Hudební skupinu The Kelly Family lze považovat za fenomén devadesátých let, jejich písně miloval celý svět. Během své kariéry prodali více než 20 milionů alb, získali několik ocenění i platinových či dokonce multiplatinových desek. Po téměř desetileté pauze vyráží irská skupina na celoevropské turné s názvem We Got Love - Live 2018.

Na svém turné přijede 8. 3. 2018 koncertovat také do pražské O2 areny. Hudební formace, která v devadesátých letech doslova pobláznila miliony fanoušků po celém světě, zahraje zásadní hity své tvorby, mezi které patří skladby jako An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria a další.

Začátek koncertu v 19:00.

Cena vstupenky sezení na ploše: 2 250,- 1 490,- 1 150,- sezení na tribunách: 1 750,- 1 490,- 1 250,-

 

KD Rubín

O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu.

Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky.

Začátek představení v 15.00.

 

Cena vstupenky                               190 Kč     (aktuálně od 12. řady)

 

Kulturní dům Židenice    

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ PÍSNIČKOVÁ DIVADELNÍ ŠOU PRO NEJMENŠÍ DIVÁKY
V několika posledních přidaných představeních nejnavštěvovanějšího muzikálu pro děti Vás oblíbený skřítek Fíha se svými pohádkovými kamarády provede všemi ročními obdobími. Zazpíváte si nejznámější dětské hity a zatancujete si na nejoblíbenější fíhovské písničky (BUMBARASA, BUM BÁC, LÚKA, IDEM KVA KVA KVÁM, AJ JA RÁD PAPÁM, HOP A SKOK, OVOCNÝ ROCK AND ROLL a mnoho dalších), které vznikly v průběhu 5 let.
Představení je ve slovenském jazyce.
Hrají a zpívají
Martina Fíha Jelenová, Kristína Mackovčáková, Romana Orlická, Zuzana Mészárosová, Andrea Gabrišová, al. Ema
Představení je vhodné pro děti od 2 let.
Dostavte se včas, minimálně 15 minut před začátkem, představení začíná vždy přesně.

Začátek show v 17:00

 

Cena vstupenky         300,-

 

Sono

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby...

Začátek koncertu ve 20.00.

Cena vstupenky                                         VIP s občerstvením – 1 450 Kč              stání 450 Kč

 

sezení I.kat. – 490 Kč, II.kat. – 450 Kč, III.kat. – 390 Kč


 

KD Rubín

Na útěkuNezdolnou energií a nadějí nabitá komedie o náhodném setkání dvou obyčejných žen vydávajících se na cestu za svobodou, dobrodružstvím a životem prožitým naplno. Ve hře, která se s humorným nadhledem dotýká i témat nelehkých můžete vidět Janu Štěpánkovou a Zlatu Adamovskou.

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky                            450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Bolka Polívky                   

Manželství v kostceVšichni víme, co je kostka. A všichni víme, co je manželství. Dovedete si však představit manželství v kostce? Stlačené a zhuštěné jen na ty nejzásadnější momenty? Jde to? Notabene manželství, které trvá sto let? Neboť Emil a Marcela museli žít spolu dlouho, než jim došlo, že je jim skvěle. Naštěstí se toho dožili. Projdou naší dobou, celým staletím a budou hrát dvacetileté, když se v roce 1987 seznámí na vodě u jezu na Berounce, a budou hrát i sto dvacetileté, když budou na lavičce v Beskydech v budoucnosti vzpomínat na to, kdo koho chtěl vlastně zavraždit.

Hrají : Zuzana Kronerová, Oldřich Navrátil

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky                          350,-     (7. řada)                            děti, studenti a důchodci 10% sleva

 

Objednávky možné do 5.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Kongresové centrum Praha

Začátek koncertu ve 20.00. Vstup od 18.30.

Cena vstupenky        parket bok – 1 890 Kč, 1 490 Kč        balkón bok – 1 290 Kč

 

 

KD Rubín

Ravn je ředitelem a zároveň majitelem firmy, to ovšem před svými kolegy skrývá a vydává se již deset let za pouhého řadového zaměstnance. Všechna nepopulární rozhodnutí tak může svést na vymyšleného ředitele, kterého nikdo nikdy neviděl. Až nyní, když chce firmu prodat, je nutné najít někoho, kdo ředitele sehraje. A kdo je pro takovou roli lepší než neznámý a všemi podceňovaný herec!

Hrají: Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Tomáš Červinek / Tomáš Pavelka, Robert Jašków, Klára Cibulková / Petra Jungmanová, Martina Krátká, Alexej Pyško, / Dušan Sitek, David Punčochář / Luboš Veselý, Kristýna Frejová, Jaroslav Šmíd, Šárka Urbanovská / Blanka Popková

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky                            450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

 

KD Rubín

Hra je o vtazích mezi tchýní a zetěm, snachou a tchýní, mezi matkou a dcerou, synem a matkou, mezi mladými manžely a konečně (a hlavně) mezi tchýněmi samotnými.

Hrají : Lucie Zedníčková, Dana Homolová, Anna Kulovaná a Martin Kraus

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky                            420 Kč  - I. půlka hlediště         390 Kč – II. půlka hlediště

 

 

Fléda

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky                             368 Kč

 

Klub Radost

Držitelka dvou cen Anděl za rok 2015 vystoupí živě se svou kapelou na zbrusu novém turné. Tato herečka a zpěvačka nastartovala svou kariéru megahity Nafrněná, Kráva a dalšími písněnmi, které vyšly na novém cd v roce 2015. Užijete si večer plný energie, radosti, neradosti i rafinované nafrněnosti.

Začátek představení ve 20:00.

 

Cena vstupenky               250,-

 

Divadlo Husa na provázku

Texty Evy Turnové, které od roku 2012 vycházely nejprve v časopise Instinkt, pak v Reflexu. Od té doby již vyšlo celkem pět knih sestavených z těchto originálních sloupků – hořkohumorných glos k současnosti, nabitých (sebe) ironií. Svět nahlížený očima ženy žijící v současném Česku.

Když tyto hutné texty přečetl Karel Steigerwald, obratem o tom napsal: K čemu jiní potřebují stovky stran, k tomu Turnová potřebuje stranu a půl. Čtu ty půlstrany s rozkoší nad inteligencí autorčina cynismu, nad nímž víc lidského už není. Udělat z malé věci velkou je umění prvního řádu. Od dob Vaculíka v šedesátých letech je Turnová druhá osoba, která tohle se sloupkem umí. – Scénář vzniká pro Divadlo Husa na provázku.

Eva Turnová je rockerka, malířka, baskytaristka a zpěvačka kapely Plastic People of the Universe. Vystudovala Filozofickou fakultu. Překládala. Skládala filmovou hudbu. Vede paralelní hudební projekt Eturnity. Žije v Praze.

Začátek představení v 19.00.

 

Cena vstupenky                             220 Kč            studenti, důchodci   150 Kč

 

KD Rubín

Hrají: Ondřej Vetchý, Kaira K. Hrachovcová, Jaromír Dulava, Dana Černá, Martina Hudečková, Zdeněk Vencl / Jiří Štrébl

Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete?Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.

Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut.

 

Cena vstupenky                  450 Kč (1. – 10. řada)               420 Kč  (od 11. řady)

 

O2 arena

Nejkrásnější záběry z úspěšné nové série BBC Planet Earth II ve fascinujícím formátu 4K-Ultra-HD na obrovské obrazovce doprovázené osmdesátičlenným symfonickým orchestrem a hudbou, kterou složili držitel Ceny Akademie Hanz Zimmer, Jacob Shea a Jasha Klebe.

Začátek představení ve 20:00.

 

Cena vstupenky               950,-       1270,-      (sezení na tribunách)

 

Mahenovo divadlo

NOVINKARok 1943. Moravská vesnice žije za protektorátu na horké půdě strachu. Právě sem přichází kovář a evangelík Jura Baran. Věří, že zde nalezne bezpečný azyl. Důvěru domácích, převážně katolických starousedlíků, si však nezíská. Navíc statkáři v obci řeší naléhavý problém. Sekal, nemanželský syn z jednoho gruntu, člověk, kterého komunita kvůli jeho původu sama vyloučila, terorizuje celou obec, využívá divokou politickou situaci a udává gestapu ostatní statkáře, aby se snadno dostal k jejich majetku. Krutá protektorátní moc mu dává křídla a nikdo ze ctihodných a vážených mužů neví, kdo z nich bude dalším na řadě. Vesnická rada statkářů se rozhodne, že existuje jediné řešení: je třeba zabít Sekala! Dřív než on zabije ostatní. Ale kdo se této nevděčné a nebezpečné úlohy ujme?

Začátek představení ve 19.00.

Cena vstupenky               390 Kč    (4. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

Republiko má středisková, aneb lukrativní nejistota„Politika je, dámy a pánové, především tíživě zodpovědné rozhodování o vašich osudech. Chcete-li podniknout hlubinný ponor do mělčin duše našich politiků, jste tady správně."
KABARET

Hrají: Ivo Šmoldas Jan Julínek Leoš Peteráč Radek Jiříček Aneta Bačíková Michaela Vrbová

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky                            300 Kč  - I. půlka hlediště         280 Kč – II. půlka hlediště

 

Sono

Dasha patří mezi naše nejobsazovanější muzikálové zpěvačky a herečky. Je držitelkou ceny Thálie za rok 2010 a vystupuje jako sólistka Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Podílí se na mnoha úspěšných hudebních projektech, trvale spolupracuje s Karlem Gottem a dalšími hvězdami naší popové scény. Účinkovala také v řadě televizních pořadů např. TýTý, Královny popu v opeře, Robin Hood aneb Cesta ke slávě, To byl náš hit, StarDance, když hvězdy tančí.

Začátek koncertu ve 20:00

 

Cena vstupenky             I. Kat.: 690,-              II. Kat.: 590,-               III. Kat.: 490,-

 

Reduta

NOVINKAKdo je nejznámější pohádkový kocour? Přece ten v botách!

Vždy šarmantní, vždy připraven porazit obra nebo zachránit princeznu. A vůbec nevadí, že vlastně bydlí na pražském Žižkově. Jenže se mu nechtějí chytat myši a místo toho se učí francouzsky. Myši se radují, ale domovnice nadšená není a kocoura vyhodí z domu. A tak se vydá na dobrodružnou cestu do Francie. A spolu s ním za dobrodružstvím vyrazí i děti, protože tato operní pohádka je určena speciálně pro ně. Jejím autorem je významný současný český skladatel Jiří Teml, který má s tvorbou pro malé publikum bohaté zkušenosti. Mimo sborových skladeb určených pro dětský sbor je také autorem dalších dvou dětských oper – Císařovy nové šaty a Čert a Káča. Kocour v botách je ideálním prvním vstupem do světa opery. Hodinu trvající pohádku na jevišti ztvární nejen dospělí zpěváci ale i dětský sbor, který tak tvoří jedinečnou spojnici mezi jevištěm a dětským publikem. Představení je určeno dětem ve věku 4 - 9let.

Začátek představení ve 14.00.

Cena vstupenky               313 Kč    (3., 9. a 10. řada)

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace

 

Malá scéna Mahenova divadla

NOVINKA „Kdo mi to tu loupe perníček?!“

Vyprávění o dvou dětech, které se jednoho dne ztratí v lese, kde narazí na kouzelnou chaloupku. Proč kouzelnou? Je totiž celá z perníku! O zlé ježibabě, která v chaloupce bydlí a která si usmyslí, že si Jeníčka a Mařenku upeče v peci. I o tom, jak se bystrým dětem nakonec podaří uniknout a ježibabu potrestat.

Začátek představení ve 14.00.

Cena vstupenky               100 Kč    (bez místenek)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Sono

Děkujeme fanouškům, že posílají Anně K. tolik krásné energie a síly pro její uzdravování. Anna K. se zotavuje a už se těší na jarní hraní. Trojice velkolepých koncertů, které pro vás připravujeme, má název Moje světlo a zastaví se 10. dubna v brněnském Sonu.

Začátek koncertu ve 20:00.

Cena vstupenky               sezení: 890,-      stání: 640,-

 

Mahenovo divadlo

NOVINKAHra, podle níž vznikl nejúspěšnější film roku 2010, ověnčený mnoha cenami včetně čtyř Oscarů, měla premiéru ve Velké Británii v únoru 2012. Příběh vychází ze skutečnosti: sleduje boj budoucího anglického krále Jiřího VI. (1895–1952) s handicapem, který by mohl ohrozit nejen jeho vlastní pozici, ale také celou společensko-politickou situaci v zemi, stojící na prahu druhé světové války. Vypjatá doba si žádá ve svém čele pevného muže, kterým jen stěží může být koktající král… Proto následník trůnu za podpory své ženy Alžběty (budoucí královny matky), Winstona Churchilla, své rodiny a vlády podstupuje svéráznou léčbu u australského odborníka jménem Lionel Logue, který však nebyl jen logopedem, ale také svérázným terapeutem. Logue s neomylnou intuicí otevírá bezpečný prostor, ve kterém může král čelit svým vnitřním zraněním, strachu a agresi, a zároveň navrací řeč do jejího přirozeného živlu. Mezi králem a jeho podivínským léčitelem se vytvoří zvláštní pouto. Seidler, který sám v dětství trpěl vadou řeči, nezískal za života královny matky souhlas k provedení hry. A teprve když v roce 2002 královna zemřela, pustil se znovu do práce.

Začátek představení v 19.00. Konec 21.15.

Cena vstupenky                12.4. - 440 Kč (6. řada)        6.5. – 594 Kč (7., 8., 9. řada)                     děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniCo svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojička hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát ji však stihne zasloužený výprask. Teprve když je po starostech, mohou si všichni oddechnout. Pohádkový příběh plný písniček a komických situací. 

Vhodné pro děti od 4 let

Začátek představení v 10.00. Délka 65 minut + přestávka.

Cena vstupenky                       180 Kč    (3. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

Swing & Jazz v podání Swing Band Pražského salonního orchestru. Celkem 10 hudebníku Vám zahraje ty nejznámější melodie od George Gershwina, Duke Ellingtona, Louise Armstronga a dalších. Pořadem provází, zpívá a diriguje Václav Vomáčka.


Irving Berlin Alexander´s Ragtime Band
George Gershwin Summertime
Duke Ellington Caravan
Louis Armstrong What´s A Wonderfull World
Glenn Miller/Medley Moonlight Serenade – Star Dust – Strings of Pearls
F.W.Meachum/G.Miller American Patrol
H.Warren/G.Miller At Last
H.Warren/G.Miller Chattanooga Choo Choo
Arthur Johnston Penies From Heaven
S.Wyche/M.Watts All Right, O.K.
Hoagy Carmichael Georgia
J. Garland/G. Miller In the Mood
John Kander New York, New York
Jerry Hermann Hello Dolly

 

Začátek koncertu v 19.30.

 

Mahenovo divadlo

Moderní francouzská komedie – Kafka by byl nadšený, Feydeau taky.

Manželé Bélierovi doma večeří, když tu náhle zazvoní telefon! Na tom by nemuselo být nic podivného, jenže Bélierovi až dodnes žádnou pevnou linku neměli. S překvapením najdou zapojený aparát, zvednou sluchátko a hlas na druhé straně chce mluvit s jistým panem Schmittem. Jenže kdo je pan Schmitt? Toť otázka! Zdá se, že nic není, jak má být. Na místě, kde visel portrét babičky, je nyní obraz loveckého psa. Klíče od bytu nepasují do zámku a na obvyklém čísle policie se hlásí taxislužba. Co dělat, když i domovník manžele, kteří jsou přesvědčeni, že jsou Bélierovi, identifikuje jako Schmittovy? Kanadský žertík? Náhlá oční vada? Halucinace? Šílenství? Ale kdo je potom blázen? A kdo mluví pravdu a vidí věci tak, jak ve skutečnosti jsou? My nebo ti druzí? A kdo je pak tedy k čertu pan Schmitt? Panika, která se zmocní manželského páru, vyvolá nejen sérii komických situací, ale zároveň také rozvíří spirálu otázek po vlastní identitě a smyslu bytí. Moderní francouzská komedie s feydeauovsko‑ionescovskou omáčkou, ochucená pinterovským a kafkovským kořením z pera současného Molièra, oceňovaného komediografa a herce Sébastiena Thiéryho.

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky               468 Kč    (3., 4. a 7. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Reduta

Hodnocení na i-divadlo.cz – 84%

Exkluzivní představení spojené se zážitkovou gastronomií! Přijďte si vyc hutnat divadelní inscenaci zahrnující čtyřchodové degustační menu z restaurant KOISHI, tři druhy kvalitního vína, elegantní obsluhu a unikátní hudební doprovod. To vše u jednoho stolu společně s Vévodkyní – vynikajícím divadelním a filmovým hercem Vladimírem Javorským.

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.40.

Cena vstupenky                          1 155 Kč     bez místenky

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

NOVINKAHodnocení diváků 75%

One man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Začátek představení v 19.30. Délka 90 minut bez přestávky.

 

Cena vstupenky                           370 Kč

 

KC Semilasso

TOUR PRO DVA 2018Osobitá zpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem Lenka Nová s klavírním doprovodem  Petra Maláska.

V písních, které Lenka prezentuje svým velmi osobitým pojetím, se prolínají příběhy ženy, která vedle krásného hlasu, profesionality a noblesy na podiu zůstává duší a srdcem především obyčejnou holkou, která prožívá životní radosti a strasti všedních dnů a nepřestává věřit v lásku a životní naplnění. Vynikající Petr Malásek pak velmi zkušeně a instinktivně doprovází na klavír jednotlivé písně. V sálech vzniká neopakovatelná atmosféra srovnatelná s koncerty, kdy Petr spolupracoval na jednom podiu s Hanou Hegerovou.

Začátek koncertu v 19.00.

 

Cena vstupenky                           290 Kč   bezmístenkové sezení

 

Forum Karlín                           

GIPSY KINGS se po sedmi letech vrací do České republiky!

Ve středu 18. dubna vystoupí v původní sestavě v pražském Foru Karlín.

GIPSY KINGS jsou v celosvětovém měřítku jednoznačně nejúspěšnější francouzskou skupinou. Za třicetiletou kariéru prodali více než 20 milionů desek, natočili dva hudební filmy a získali cenu Grammy.

Do Prahy přijíždí s nezaměnitelnými španělskými vokály a zvuky kytar v rytmu flamenca. Chybět nebudou legendární hity jako Bamboleo, Volare či Baila Me, které roztančily celý svět. Zároveň představí písničky z jejich nové desky.

Exkluzivitu koncertu podtrhne původní sestava s Chicem Bouchikhim, který se na podiu připojí k Nicolasovi Reyesovi, Toninovi Baliardovi, Canutovi Reyesovi, Patchaiovi Reyesovi a Paulovi Reyesovi.

Začátek koncertu ve 20:00, vstup možný od 18:30

 

Cena vstupenky           stání: 1 150,-           VIP vstupenka: 2 800,- (vstupenka zahrnuje vlastní šatnu, WC , bar, catering a nápoje)

 

Mahenovo divadlo

NOVINKAPříběh o tom, co se stane, když na sebe narazí mučivá touha a strach. Když si sestřenice vezme bratrance. Když stárnoucí dívka, o kterou nikdy muži moc nestáli, doufá, že najde lásku, rozkoš a mateřství v náručí obletovaného krasavce, který chce jenom v klidu přežít s jejími penězi a uchránit si své strašlivé tajemství. Příběh o tom, že největším lidským hrdinstvím je umět přijmout svůj osud.

Začátek představení ve 19.30.

Cena vstupenky               440 Kč    (3. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KD Rubín

Na plný coole - Zdeněk IzerPořad ,ve kterém se setkáte s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, eparodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi , nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky                          300 Kč

 

Cirkusové šapitó v Lužánkách

Petr Bende & Band a Cimbálová muzika Gromba nabízí ojedinělé, netradiční propojení pop-rockové kapely a klasické cimbálky. Nenechte si ujít koncert, kde se budou mísit různé hudební styly, zazní známé písně Petra Bende jako např. Nad horů svítá, Anděl perutí mách, Tráva, a také známé světové hity v netradičním aranžmá...

Poprvé v Brně, netradičně v ŠAPITÓ NÁRODNÍHO DIVADLA, s novým programem pro rok 2018.

Nebudou chybět vzácní hosté a čeká Vás koncert, který nadchne jak svojí akustickou intimitou, netradičním hudebním ztvárněním,  tak i svou energii...

Začátek koncertu v 19.00.

 

Cena vstupenky          560 Kč  - sektor A, bez místenek

 

Klub Mersey

NOVINKAZnámý český písničkář a hudebník Ivan Hlas, který se proslavil především písněmi k filmu Šakalí léta (r. 1993 ocenění Český lev za nejlepší hudbu), se po roce vrací do klubu Mersey. Dále vystoupí: Jaroslav "Olin" Nejezchleba – violoncello, Norbi Kovács - kytara, zpěv

Začátek představení ve 20.00.

 

Cena vstupenky           250 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 90%

predstaveniŠest týdnů tance, šest týdnů porozumění a hledání společné řeči. Madame Lily Harrison si najímá Michaela Minettiho, aby ji naučil swing, tango, valčík, foxtrot, chachu a moderní tanec. Oba prochází těžkým životním obdobím a i přesto, že spolu zdánlivě nemají nic společného nakonec najdou společnou řeč a vzájemně si pomůžou. Strhující herecký duet o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději v lepší zítřky! Chantal Poullain, která s inscenací v minulosti projela celou republiku, doplňuje v obnovené premiéře nový herecký kolega Martin Kraus.

Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus

Začátek představení v 19:00.                      Délka představení: 140 minut + přestávka

Cena vstupenky 420,- 7. řada s možností slev (22.4.)

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Kino Scala

NOVINKAPopulární zpívající dvojice Štístko a Poupěnka přicházejí se svým prvním divadelním představením!
Zahrají a zazpívají své největší hity: Jojojo nenene, Vlk a kůzlátka, Stonožka Ponožka, Letí, letí, Umíme cokoli. 
Broučkové se naučí hodně věcí a na závěr si společně se Štístkem a Poupěnkou zatancují. Nebude chybět autogramiáda a společné focení. 
Těšíme se na Vás!
Představení trvá cca 50 minut a je vhodné pro děti od 2 let.

Začátek představení v 11.00.

 

Cena vstupenky           160 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniDivadlo Petra Bezruče, Ostrava

NOVINKANení zapálenějšího zaměstnance krematoria, než je pan Kopfrkingl. Není příkladnějšího otce a manžela, než je pan Kopfrkingl. Je to abstinent a nekuřák, zkrátka slušný občan. Tak si snad zaslouží špetku toho uznání, ne? Fuksův temně groteskní příběh z doby nastupujícího nacismu sleduje zhoubnou proměnu malého člověka, kterého konečně začal někdo brát vážně. Proslavil jej skvělý film Juraje Herze s geniálním Rudolfem Hrušínským, ovšem varovně vyznívá i padesát let poté. Protože stále platí, že velikášství může snadno zlomit vaz, není-li páteř dost pevná. 

Norbert Lichý byl za svůj mimořádný jevištní výkon v roli romana kopfrkingla nominován na Cenu divadelní kritiky v kategorii nejlepší mužský herecký výkon roku 2016 a za stejnou roli získal také širší nominaci na Cenu thálie 2016.

Začátek představení v 19.00. Délka 135 minut + přestávka.

Cena vstupenky                 490 Kč    (11. řada)         děti, studenti, důchodci sleva 10%

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Začátek koncertu v 19.00. Konec ve 21.00.

Hraje se ve vytápěném cirkusovém šapito pro 600 diváků. Místa nejsou číslovaná, pouze jsou v hledišti 3 cenová pásma.

Cena vstupenky                        650 Kč   (nejlepší cenové pásmo)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Mahenovo divadlo

NOVINKAOpera Bedřicha Smetany

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.30.

 

Cena vstupenky            350 Kč   (3. řada střed)                děti, studenti a důchodci  sleva

 

Fléda

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky                             368 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniHODNOCENÍ I-DIVADLO.CZ – 75%

Máte chuť se rozesmát až k slzám?
Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Hrají : Jan Holík / Jakub Slach

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky                         420 Kč (14. řada – 27.4., 12. řada – 30.4.)      bez slev

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

O2 Aréna, Praha

Kreativní génius Pink Floyd se vrací do Prahy s novým programem, který obsahuje novinky, skladby ze sólových alb, ale také klasické skladby Pink Floyd.

Roger Waters v rámci programu Us + Them představí nejdůležitější skladby ze svého průkopnického díla - písně z nejúspěšnějších alb Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side of the Moon) spolu se skladbami z jeho kritikou nadšeně přijatého nového alba “Is This the Life We Really Want?”.

Začátek koncertu ve 20:00.

Cena vstupenky          stání u podia: 1990,-     stání: 1690,-    sezení na tribunách:  2590,-   2290,-     horní tribuny: 1590,-

 

Reduta

NOVINKASpílání Brnu, dlouhodobý inscenační cyklus činohry NdB, vstupuje do své třetí fáze! Po inscenacích, věnovaných odkazům Zdeňka Rotrekla (Podezřelá krajina s anděly, premiéra v únoru 2016) a Jiřího Bulise (Drazí v Chomutově!, premiéra v červnu 2017), nahlédneme protentokrát minulost jihomoravské metropole prizmatem tvorby brněnského rodáka, disidenta, vrcholového porevolučního politika a především výtečného dramatika Milana Uhdeho. Zázrak v černém domě je autobiografická, hořce ironická sonda do hlubin sváru jedné prominentní rodiny. Titulní černý dům, honosná funkcionalistická stavba, se zde stává ústředním antihrdinou dramatu, fiktivní křižovatkou emocí, jíž malé osobní křivdy, vzájemné konflikty a zaprášená tajemství procházejí ruku v ruce s velkými dějinami 20. století. V pohnutých osudech a pošramocených vztazích rodiny Pompeových se Milan Uhde částečně vyrovnává s vlastní minulostí, a to prostřednictvím precizně budované, postupně houstnoucí atmosféry, výborně pointovaných dramatických situací a především humoru, jenž nepostrádá expresivně groteskní škleb ani mnoho odstínů černi. Postava doktora Pompeho je sice zjevně inspirována bernhardovským dramatickým typem, ale jeho rodina by klidně mohla být tou vaší. Otázka zní: poznáte se? Černá komedie o dvou dílech z roku 2002 byla v kategorii Hra roku oceněna prestižní Cenou Alfréda Radoka.

Začátek představení ve 19.00.

Cena vstupenky               231 Kč    (4., 5. a 6. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

predstaveniHistorizující, hudebně divadelní freska na téma známého argentinského tanga, s překvapivě finskými kořeny.... 
Láska může být vášnivá, ale také stydlivá a bojácná.. 
Konflikt může být otevřený, ale také skrytý a nevyslovený.. 
Láska může být i jednoduchá a hravá, nebo letitá a komplikovaná.. 
Tango je argentinské, ale existuje i tango finské..

Hrají : Anna Polívková, Michal Kurtiš, Patricie Poráková, Tomáš Slavíček, Háta Hlavatá, Jiří Zeman

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky                          450 Kč (6. řada) děti, studenti, důchodci sleva 10%

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Mahenovo divadlo

NOVINKAVídeň. Kníže Vincentio odcestoval na diplomatickou misi. V době jeho nepřítomnosti jej zastupuje náměstek Angelo. Ten je znám jako bezúhonný muž a strážce dobrých mravů. Usiluje o pořádek ve městě. A to neúprosně. Rozhodl se skoncovat jednou provždy s chtíčem, vyčistit město od prostituce. Mladého Claudia hodlá pověsit za to, že přivedl do jiného stavu Julii, s níž však nebyl právoplatně sezdán. Amnestii, zdá se, neudělí ani na základě prosebných odvolání Claudiovy sestry Isabely. Ledaže... Výchozí divadelní situace, jak vystřižená ze současného tisku, má svá „ale“. Stejně jako podtext oněch dnešních zpráv. Z váženého občana a zapřisáhlého odpůrce smilstva se vyklube největší zhýralec, korupčník a chlípník. Z původně spořádaného města jeden velký (s prominutím) bordel. Za sex s Isabelou by Angelo možná přehodnotil svůj názor na popravu Claudia. Isabela však nehodlá na jeho podmínky přistoupit. Do hry vstoupí inkognito kníže Vincentio, jeho domnělý odjezd je pouze svérázným řešením mravní krize města, a nabídne Isabele možné řešení. Něco shnilého je nejen ve státě dánském.

Začátek představení ve 19.00.

Cena vstupenky               300 Kč    (4. řada)

 

Objednávky možné do 1.3. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KC Semilasso

Vzácné společné koncerty s mezzosopranistkou Dagmar Peckovou jsou nezapomenutelným zážitkem. Nenechte si ujít tento vyjímečný koncert.

Začátek koncertu v 19.00.

Ceny vstupenek                 přízemí 1. – 3. řada – 950 Kč      přízemí 4. – 9. řada – 790 Kč        přízemí 10. – 17. řada – 740 Kč

 

balkon 1. a 2. řada – 790 Kč       balkon 3. a 4. řada – 740 Kč          boční balkon – 690 Kč

 

Mahenovo divadlo

Swan_Lake_Patrik_Borecky_AT_2822_1 (4)Nesmrtelný příběh, jenž je synonymem slova balet.

Začátky představení v 19.00. Konec ve 21.25.

NOVINKACena vstupenky          8.5. – 990 Kč (7. a 8. řada)      30.5. – 1 230 Kč (3., 7., 8. řada)     děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

DRFG Aréna                     

Shrek! Zhruba deset let uplynulo od premiéry na Broadwayi. A konečně se po Londýnu, Madridu nebo třeba Buenos Aires dostává tento muzikál i k nám!
Jedna z nejoblíbenějších animovaných postav na světě po třech celovečerních filmech studia DreamWorks konečně dostává i svou jevištní podobu. A to díky kvůli tomu založené divizi DraamWorks Theatricals.
Děj muzikálu se zhruba drží předlohy prvního filmu. Kromě Fiony a Shreka se v něm můžeme těšit na další oblíbené a notoricky známé postavy jako jsou Osel nebo Lord Farquaad. Právě posledně zmíněné postavy pomáhají dát příběhu komediální nádech, který se nese celým představením.
Legendární představení na Broadwayi bylo navrženo na celkem osm cen „Tony“. Nakonec proměnilo jedinou, za nejlepší kostýmy. Ale vzápětí si to tvůrci vynahradili při udílení cen „Drama Desk Awards“, kde získali ceny tři. Mimo jiné za herecký výkon D´Arcy Jamese, který ztvárnil Shreka. S přídavkem obsahuje muzikál celkem dvacet písňových čísel obdařených výbornými texty, jejichž autorem je Davida Lindsay- Abare a skvělou, chytlavou, popovou muzikou, kterou napsala Jeanie Tesoriová.
Výpravný děj nás provede řadou pohádkových lokalit, jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě bažina samotného Shreka. Mimo něj se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé. Pinokio, Tři prasátka, Perníček, zamilovaná dračice, Karkulka s Vlkem, Jeníček a Mařenka a další.
Protože muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a neuvěřitelně vtipná podívaná.

Začátek představení ve 14:00.

 

Cena vstupenky          sezení na ploše:  990,-   890,-   790,-   690,-          sezení na tribunách: 890,-   690,-          stání – tribuna E:   590,-

 

Cirkusové šapitó, Lužánky

Jiri_Schmitzer1.jpgKvětnový lužánecký park, místo nové jarní hudební scény Národního divadla, rozezpívá Jiří Schmitzer se svými populárními písničkovými recitály.

Začátek koncertu v 19.00 Konec ve 21.00.

Cena vstupenky                    350 Kč    (nejlepší cenové pásmo, dále místa nejsou číslovaná)

Objednávky možné do 1.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

O2 Aréna, Praha

Vstupte s námi do světa seriálu Hra o trůny koncertem Game of Thrones – Live Concert Experience. Vydejte se na cestu z Králova přístaviště až za hranice Zimohradu a užijte si svět Sedmi království naživo v úplně novém měřítku.

S využitím nejmodernějších technologií se představí skladatel hudby k seriálu Hra o trůny Ramin Djawadi, který povede orchestr a sbor a společně zahrají hudbu ze všech sedmi řad kultovního seriálu HBO, který získal ocenění Emmy.

Začátek koncertu ve 20:00.

 

Cena vstupenky              sezení na plose:   2100,-     1900,-      sezení na tribunách:  2190,-    1690,-

 

Cirkusové šapitó, Lužánky

RadůzaTentokrát nám představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z alba Marathon příběh běžce, ale i písničky z prvních desek a také ty, které jsou zbrusu nové a na své vydání na nosiči teprve čekají. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy, jako například v nádherných baladách Madeleine nebo Jeannine, které se staly skvostem jejího repertoáru.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky                           510 Kč   (nejlepší cenové pásmo, , dále místa nejsou číslovaná)

 

Objednávky možné do 1.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

DRFG Aréna

Legendární příběh o neomezené síle lásky je známý ze slavného filmového zpracování Jerryho Zuckera z roku 1990. Patrick Swayze a Demi Mooreová v hlavních rolích tenkrát okouzlili diváky pohádkovým vyprávěním o tom, jak skutečná láska může překonat i samotnou smrt. Sam a Molly jsou šťastný pár, jenže Sam je jedné noci zavražděn. Jeho duch ovšem zůstává na zemi, protože nenalezne klid, dokud svou nespravedlivou smrt neobjasní. Příběh kombinuje romantickou zápletku s detektivním případem, v němž postupně vychází najevo, že za Samovou smrtí stojí jeho kolega z banky. Samův duch prostřednictvím praštěné šarlatánky Mae s Molly komunikuje a snaží se ji chránit.

Muzikálová verze zachovává původní syžet. Zároveň posouvá hranice inscenování používáním nejmodernějších technologií, které na jevišti umožní prolínání skutečného a nadpozemského světa. Muzikál měl premiéru v březnu roku 2011 v Manchesteru, odkud se v červnu přesunul do Londýna, kde zaznamenal více než 500 repríz a v dubnu 2012 byl uveden na americkou Broadway. V současné době probíhá anglické turné a my jsme po Itálii a Holandsku teprve třetí evropskou zemí, kde je uváděn. Na Hudební scéně Městského divadla jsou v české premiéře k vidění opravdová divadelní kouzla a iluze, s kterými se u nás diváci zatím neměli možnost setkat. Režie inscenace se ujal Stanislav Moša.

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky sezení na ploše a na tribunách - 790 Kč 690 Kč 590 Kč 490 Kč

 

Sono

4. narozeniny Sono Centra: Lucie + FuturumNepromeškejte jedinečnou možnost zhlédnout klubové vystoupení LUCIE a brněnské legendy Futurum v čele s Romanem Dragounem.

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky                stání – 1 090 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

Životem protřelý král šašků je pověřen převýchovou mladého šlechtice v šaška. Novic je pod jeho vedením – a za asistence jeho kumpánů – podroben lekcím, při kterých postupně nachází své šaškovské já. Postupně dojdou k rituálu, při kterém se zrodí nový šašek. „Nezná matku svou, ni otce svého. Vychován v ústavu pro odložené děti šlechticů. Vychován ve zbroji. Převychován však v šaška. A to vše za trest a v sedmi obrazech, v zajetí šaškujících gerontů. Příliš krásný, než aby byl šaškem na kmetišti dějin.“ Boleslav Polívka.

Hrají : Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Milan Král, Jiří Fretti Pfeifer / Pavel Zatloukal, David Rotter

Začátek představení v 19.00. Délka 130 minut + přestávka.

Cena vstupenky                               450 Kč     (3. a 5. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 2.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

BVV Pavilon P

Vztah i Bůh existují pro toho, kdo v ně věří!
Faustův život se chýlí ke konci a starý vědec je pronásledován pocitem, že promarnil svůj život. Záhadný Mefistofeles slibuje, že mu navrátí mládí a splní každé přání za "nepatrnou" cenu – Faustovu duši…Nejslavnější opera francouzského skladatele Charlese Gounoda čerpá námět z neméně slavného díla – dvoudílné hry Johanna Wolfganga von Goetha založené na německé pověsti o muži, který vyměnil svou duši s ďáblem za vědění a moc. Libretisté opery Barbier a Carré nezpracovali Goetha v celé jeho šíři, ale vybrali část o Faustově setkání s nevinnou dívkou Markétou a tragických následcích jejich romantického vzplanutí. Hlavní hrdinkou se tak stává právě Markétka, jež také na rozdíl od Fausta dojde spasení a unikne moci ďábla. Faust byl Gounodův první velký úspěch a založil jeho mezinárodní slávu. A není divu, skladatel dobře věděl, jak vystavět na jevišti působivé divadlo a co hudební číslo, to jeden z hitů opery 19. století – Markétina píseň o králi z Thule, šperková árie, Mefistova árie o zlatě, Valentinovou loučení s Markétou nebo velké sborové scény.

Nastudováno ve francouzském originále s českými a anglickými titulky..

Začátek představení v 19:00                             Délka představení 3h 45min.

Cena vstupenky               616 Kč    (7. řada)

 

Objednávky možné do 1.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

Mladý princ, moudrý král, krásná princezna a tajemná černá paní. A velmi svérázný šašek, svůdné mořské panny a samozřejmě drak!!! A jako bonus ještě Bambini di Kašpar (naše vlastní děti)!

Začátek představení v 10.00. Délka 40 minut bez přestávky.

 

Cena vstupenky                              180 Kč     (3. řada)

 

Mahenovo divadlo

NOVINKANetestujte vztahy, riskujete, že vaše přítelkyně věnuje svůj cit jinému.
akové jsou všechny aneb Škola milenců
, tak zní titul třetí opery, která vznikla z uměleckého partnerství libretisty Lorenza da Ponteho a skladatele Wolfganga Amadea Mozarta. Libreto se nejdříve pokusil zhudebnit Salieri, ale záhy ho opustil a příběh o na první pohled neškodné sázce ženské věrnosti se dostal do rukou nejpovolanějších. V lidských vztazích totiž nikdy nic není černobílé a v této  opeře to platí obzvlášť. Mozart tak vlastně navázal na předešlá díla Don GiovanniFigarova svatba, která lze těžko zařadit do přesné škatulky – vždy z nich na nás mezi dramatem vykukuje uličnický úsměv a naopak za smíchem se ledaskdy skrývají slzy a hněv. Tak tomu je i zde – dva mladíci Ferrando a Guglielmo ponoukáni skeptickým donem Alfosem se převléknou za cizince, aby vyzkoušeli věrnost svých snoubenek. Jenže než celá hra skončí, uváznou ve vlastní síti falešné hry s city. Publikum 19. a počátku 20. století námět považovalo za vulgární a nemorální a Così fan tutte téměř zmizely z operních jevišť. Dnes patří mezi nejhranější opery a právem – nejen že samotné árie a ansámbly náleží mezi operní hity, ale dílo, které Mozart vystavěl na kontrastu a propracovaném hudebním výrazu, je skutečným pokladem operního repertoáru.

Začátek představení v 19.00. Konec ve 22.00.

Cena vstupenky           636 Kč    (2. řada)        děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

O2 Aréna

André Rieu in Prague 2018Zábavná pestrobarevná show, nevšední hudební repertoár od světových klasiků až po muzikálové melodie a moderní poprockové skladby, humor, který si nezadá s výstupem populárního stand-up komika. Tak vypadá koncert nizozemského houslisty Andrého Rieu, který 1. června 2018 opět vystoupí v pražské O2 areně. Naposledy zde halu vyprodal v květnu 2017, do Prahy se vrací již popáté, a to s novým repertoárem.

Začátek koncertu ve 20.00.

 

Cena vstupenky                  Plocha 3 990 Kč, 2 990 Kč  tribuny  2 990 Kč, 1 990 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

Životem protřelý král šašků je pověřen převýchovou mladého šlechtice v šaška. Novic je pod jeho vedením – a za asistence jeho kumpánů – podroben lekcím, při kterých postupně nachází své šaškovské já. Postupně dojdou k rituálu, při kterém se zrodí nový šašek. „Nezná matku svou, ni otce svého. Vychován v ústavu pro odložené děti šlechticů. Vychován ve zbroji. Převychován však v šaška. A to vše za trest a v sedmi obrazech, v zajetí šaškujících gerontů. Příliš krásný, než aby byl šaškem na kmetišti dějin.“ Boleslav Polívka.

Hrají : Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Michal Chovanec, Ondřej Klíč, Milan Král, Jiří Fretti Pfeifer / Pavel Zatloukal, David Rotter

Začátek představení v 19.00. Délka 130 minut + přestávka.

Cena vstupenky                               450 Kč     (3. a 5. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 2.5. nebo do vyčerpání rezervace.

 

O2 Aréna, Praha

NOVINKALenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu. Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení ve vlivech soulu, funku a rocku 60. a 70. let, proslavil jako talentovaný skladatel, producent a multiinstrumentalista. Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny GRAMMY a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii "Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon".

Začátek koncertu

Ceny vstupenek     1 590 Kč – stání u pódia       1 290 Kč – stání      1 790 a 1 490 Kč – spodní tribuny

 

Hrad Špilberk

Lásce a umění obětovala vše a nakonec zůstala jen prázdnota a smrt…
Tosca je dílo od počátku určené velkým umělkyním. Původní divadelní předloha La Tosca francouzského dramatika Victoriena Sardoua byla psána pro slavnou herečku Sarah Bernhardt. Floria Tosca se stala její nejúspěšnější rolí a následně inspirací pro italského skladatele Giacoma Pucciniho (1858–1924). Vznik opery nebyl snadný, tvůrci mnohokrát pochybovali, zda volba námětu s komplikovaným politickým pozadím z napoleonských válek byla šťastná, ale premiéra v římském Teatro Costanzi v lednu roku 1900 dala za pravdu dramatickému instinktu skladatele. Publikum, ač zpočátku šokováno realističností a brutalitou některých scén, tuto operu plnou nádherné a emotivní hudby rychle přijalo za svou.  Od své římské premiéry v roce 1900 tak tragický příběh trojice hlavních po­stav – zpěvačky Toscy, malíře Cavaradossiho a policejního šéfa barona Scarpiu – opakovaně strhává publikum celého světa. Vášnivá hudba dojímá a mrazí zároveň. Pucciniho opera obsahuje populární čísla, ja­kými jsou Cavarodossiho árie „E lucevan le stelle“ a árie Toscy „Vissi d’arte, vissi d’amore“. Tosca se rychle zařadila mezi nejhranější opery světa a stejně jako její divadelní předloha byla vždy spjata s velkými pěveckými jmény, ať už to byla Ema Destinová či Maria Jeritza. Za nejlepší interpretku této náročné role je však dodnes považována sopranistka Maria Callas.

Začátek představení ve 20:00

Cena vstupenky               530 Kč    (2. řada)

 

Objednávky možné do 1.5. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Hrad Špilberk

Leť myšlenko na zlatých křídlech...
Slavná dramatická opera, kterou Verdi (1813-1901) zkomponoval v roce 1842 během pouhých několika týdnů. Dílo přitom málem nevzniklo: premiéra jeho předchozí operyJeden den králem byla natolik neúspěšná, že mladý skladatel, zdrcený navíc smrtí své ženy, chtěl operní dráhu opustit. Jen s obtížemi se nechal přesvědčit, aby zhudebnil libreto na starozákonní téma. Babyloňané pod vedením krále Nabuchodonozora (Nabucca) vtrhnou do Jeruzaléma, zničí Šalamounův chrám a židovský národ odvlečou do zajetí. Nabucco, kterého Jehova potrestá šílenstvím, musí navíc čelit intrikám své domnělé dcery Abigail. Nakonec uzná svou chybu i Jehovovu sílu a vrátí Židům svobodu. Popularita operního příběhu o osvobození Židů z babylonského zajetí šla v době svého vzniku ruku v ruce s touhou italského obyvatelstva po osvobození z habsburské nadvlády. Veleslavný sbor „Va, pensiero, sull’ali dorate“ (Leť, myšlenko, na zlatých křídlech…) se stal v době premiéry opery osvobozeneckou písní zpívanou po celé Itálii. Nabucco patří pro své vypjaté sólistické výkony, krásné sbory, sugestivní hudební zpracování a nádhernou výpravu k nejúspěšnějším titulům repertoáru Národního divadla Brno.

Začátek představení ve 20:00

Cena vstupenky               530 Kč    (2. a 3. řada)

 

Objednávky možné do 1.5. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Hrad Špilberk

Dumasův román Dáma s kaméliemi Verdiho (1813-1901) nadchl. Znal dobře místo děje – Paříž, město plné shonu, nikdy neměl příliš v oblibě a tragický příběh mu připomněl i jeho životní zkušenost. V roce 1847 se po delší době setkal s dávnou přítelkyní a interpretkou svých raných děl, sopranistkou Giuseppinou Strepponiovou. Sblížili se a jejich hluboký vztah trval až do konce jejího života. Léta žili ve volném svazku, a Verdi tak na vlastní kůži pocítil odpor společnosti vůči „nelegálnímu“ vztahu. Byli nuceni stáhnout se do ústraní své usedlosti v Sant Agatě. Jeho osobní prožitek tak bezpochyby umocnil pochopení a soucit s hlavní hrdinkou, které celou operou prostupují… Snad nikdo z účastníků benátské premiéry, jež byla zničujícím fiaskem, nevěřil, že se právě stal svědkem zrodu jedné z nejoblíbenějších a nejhranějších italských oper. Verdi vždy rád hledal pro své opery předlohy s dramatickou zápletkou a zvláštními charaktery a v Dumasově předloze je bezpochyby nalezl. Průzračná a jímavá lyrická hudba, v níž se italské bel canto úzce snoubí s dramatickým výrazem, tak dala vzniknout opernímu evergreenu. Klasická inscenace Zbyňka Srby nabízí pozoruhodný pohled do života žen na okraji.

Začátek představení ve 20:00

Cena vstupenky               530 Kč    (2. řada)

 

Objednávky možné do 1.5. nebo do vyčerpání rezervace.

 

O2 Aréna, Praha

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl in Concert - nejslavnější pirátské dobrodružství všech dob v jedinečném spojení filmu, promítaného na gigantické HD plátno, a živé hudby hrané Filharmonií Hradec Králové za doprovodu sborů.

Vše se bude odehrávat pod taktovkou renomovaného dirigenta Helmuta Imiga, který stál u samotného zrodu spojení pirátských dobrodružství Jacka Sparrowa s živým symfonickým orchestrem a od roku 2011 pod jeho rukou ožívá slavná hudba Pirátů z Karibiku v koncertních síních a halách po celém světě.

První díl hvězdně obsazené ságy Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly obdržel 5 nominací na Oscara (hl. herecký výkon, mix zvuku, makeup, střih zvuku, vizuální efekty) a bude promítán v původním znění s českými titulky.

Začátek akce v 18:00.

 

Cena vstupenky          sezení na ploše:   1650,-    1350,-   1150,-   750,-     sezení na tribunách:  650,-   450,-     stání na tribuně E: 550,-

 

St 13.6. Sloupsko-šošůvská jeskyně Eliška – v 18.00 – sezení 380 Kč

ČAU LÁSKO - Felix Slováček
Felix Slováček je virtuózním hráčem na saxofon, skladatel, dirigent a klarinetista.
Zazní filmové melodie, hity o lásce, výběr skladeb od Beatles a řada dalších romantických melodii.

Čt 14.6. Jeskyně Výpustek - v 18.00 – sezení 620 Kč

CHVÍLE RADOSTI A POHODY - Hradišťan s Jiřím Pavlicou
Lidové aranžmá pro chvíle radosti a pohody.

Pá 15.6. Jeskyně Výpustek – v 18.00 – sezení 620 Kč, stání 520 Kč

ČAROVNÉ TÓNY PODZEMÍ - Spirituál kvintet s Dagmar Peckovou
Spirituály a gospel songy, irské a skotské balady, světový folkový repertoár, lidové písně, operní árie.

So 16.6. Kateřinská jeskyně – v 18.00 – sezení 520 Kč

MÁME RÁDI JAZZ, SWING A EVERGREENY - Jan Smigmátor, Dasha & kapela Swinging Q
Vychutnat si můžete především hudební lahůdky T. Benneta, F. Sinatry, ale i hvězdy současné hudební scény.

Ne 17.6. Punkevní jeskyně – v 18.00 – sezení 480 Kč

 

KONCERT PRO DESET STRUN - Jaroslav Svěcený housle a Miloslav Klaus kytara
Budou představeny originální skladby od N. Paganiniho, M. Giulianiho, aranžmá skladeb G. Furého, B. Smetany a filmová hudba J. Williamse.

 

KC Semilasso

Příběh lásky mladého muže, znuděného všedností a krásné teroristky se odehrává na útěku před policií, rodinami, ale také před životem. Výprava představení je koncipovaná jako starý filmový ateliér, kterému dominuje automobil s využitím zadních projekcí.

NOVINKAHrají : Vojtěch Dyk, Tatiana Vilhelmová

Začátek představení v 19.00.

 

Cena vstupenky      790 Kč (1. – 11. řada, boční balkón),   690 Kč (13. – 15. řada, Balkón 1. a 2. řada), 590 Kč (16. a 17. řada, balkón 3. a 4. řada)

 

Divadlo Bolka Polívky

Hodnocení diváků 79%.

Konec léta roku 1945. V Tichomoří končí druhá světová válka, Evropa se začíná vypořádávat s jejími důsledky. V Československu probíhá zatýkání nacistických zločinců, loajálních Němců, ale také skutečných i domnělých českých pomahačů nacistického režimu. Toto zatýkání a vyšetřování se týká i slavných osobností. V jedné cele se v pankrácké věznici sejdou herečky Adina Mandlová a Lída Baarová, Hana Krupková, spolupracovnice parašutistů výsadku SILVER A, židovka Julie a neznámá žena. Kdo z nich bude odsouzen? Stačí k tomu, že Adina Mandlová natočila za války jeden německý film? Že byla Lída Baarová před válkou milenkou Josepha Goebbelse? Jak se provinila Hana Krupková, která pomáhala parašutistům? A přeživší z Osvětimi Julie? Jaké tajemství si s sebou nese ona neznámá? Hra Martiny Kinské vznikla na základě skutečných životních událostí jednotlivých postav.

Hrají : Klára Cibulková, Réka Derzsi, Eva Josefíková / Denisa Barešová, Andrea Buršová, Bohdana Pavlíková

Začátek představení v 19.00. Délka 90 minut bez přestávky.

Cena vstupenky                                 520 Kč  (5. řada)                         důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 2.5. nebo do vyčerpání rezervace.

 

O2 Aréna, Praha

Letní evropské turné Pearl Jam zahrnuje i pražskou O2 arenu, kde se představí 1. července 2018.
Do Prahy se kapela vrátí po šesti letech od své poslední koncertní návštěvy.

22. října 2015 Pearl Jam oslavili 25 let živého koncertování. Kapela, která vydala deset studiových alb, odehrála stovky jedinečných živých představení, které zaznamenala na oficiálních koncertních bootlegech, je i nadále uznávána kritikou i komerčně úspěšná - s více než 85 miliony alb prodaných po celém světě. V roce 2017 pak byli Pearl Jam uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.

Začátek koncertu ve 20:00

 

Cena vstupenky                  tribuny za podiem   1990,-

 

DRFG Arena                           

Deep Purple prodlužují své turné "INFINITE" LONG GOODBYE a míří do brněnské DRFG Areny 2.7.2018. Deep Purple, jedna z nejzásadnějších kapel všech dob, která byla v roce 2016 uvedena do Rock'n'rollové Síně slávy u nás naposledy vystoupila v květnu 2018, kdy nadchla fanoušky v pražské O2 aréně.

Začátek koncertu v 20:00

 

Cena vstupenky           sezení: 1390,-   1190,-        stání na ploše a na tribuně E: 990,-

 

Hrad Špilberk

Svoboda v lásce nebo smrt.
Útlá novela francouzského spisovatele Prospera Meriméea o donu Josém, který pro pošetilou vášeň k divoké cikánce dezertoval z vojny, stal se pašerákem a vrahem, posloužila jako základ jedné z nejslavnějších oper. Její autor, francouzský skladatel Georges Bizet, díky ní dosáhl světové proslulosti. Bizet ve Španělsku nikdy nebyl, ale miloval exotické motivy a atmosféra povídky ho strhla. V hudbě mistrně spojil španělské motivy s francouzským šarmem a dal tak světu opery hned několik nesmrtelných hitů. Carmen v režii Tomáše Pilaře se vrací blíže k původní povídce a rozkrývá další vrstvy jednotlivých charakterů – postavy zde jsou především lidé, kteří vyšli z naprosto rozdílných prostředí. Nejde tu jen o přelétavou a nespoutanou lásku Carmen, se kterou se žárlivý José nedokáže vyrovnat. Je to střet dvou světů – spořádaného, úhledného světa Josého a Micaëly svázaného dopředu danými pravidly, a světa cikánů a pašeráků žijících ze dne na den, bez zákonů a ovládaného okamžitými impulzy. Jejich světy se náhle protnou, ale tato rozdílnost způsobí napětí a střet, který vede až naprosté destrukci jich obou. Nikdo z nich tomu není schopen zabránit, protože ani jeden není ochoten nebo nemůže ustoupit.

Začátek představení ve 20:00

Cena vstupenky               510 Kč    (2. řada)

 

Objednávky možné do 1.6. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Hrad Špilberk

S jednou ženou rady vím si, ale dvě....
Polská krev Oskara Nedbala (1874-1930) je považována za nejoblíbenější českou operetu. Libreto k ní napsal vídeňský spisovatel Leo Stein podle Puškinovy povídky Slečna selka. S nápadem přišla Nedbalova žena Marie, když si během jejich společné cesty do Ruska četla německý překlad Puškinových povídek. Nedbalova hudba zůstala výrazně česká. Přestože skladatel působil ve Vídni, nepodlehl tam dominujícímu mezinárodnímu výrazu. Vídeňskou premiéru v roce 1913 dirigoval sám. Od té doby už z divadelního jeviště nezmizela a není divu. Příběh o rozmařilém polském hraběti Baranském, kterému napraví hlavu i bankrotující hospodářství rázná Helena Zarembová v přestrojení za prostou vesnickou dívku, záměna osob, dvě ženy ucházející se o jednoho muže – to vše slibuje večer plný zábavy. Půvabná hudební čísla jako jsou „Blondýnky něžné“, „Jste kavalír, to vím“, „Slyšte jen, jak ten valčík zní“ či vychloubání statkáře Zaremby znají nejen milovníci operety… Inscenace je dílem mladého týmu: režisér T. Pilař je už brněnskému publiku dobře znám ze své úspěšné inscenace Papageno hraje na kouzelnou flétnu i z další spolupráce s NDB (opereta Gala, ceny DIVA), A. Valášek patří k výrazným talentům mladé generace výtvarníků.

Opera je uváděna v českém překladu s českými titulky.

Začátek představení ve 20:00                           Délka představení: 2 hodiny a 35 minut

Cena vstupenky               560 Kč    (2. řada)

 

Objednávky možné do 1.6. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Hrad Špilberk

Vše za tvé viny je málo...
Postava prostopášného svůdníka dona Giovanniho – dona Juana, vzbouřence proti lidskému i božímu řádu s neukojitelnou touhou po lásce, byla zpracována mnoha literáty i skladateli, byla to ale Mozartova opera, která jí zajistila nesmrtelnost. Dílo, jež bývá označováno jako „opera oper“ znamenalo vyvrcholení operního stylu Mozartovy doby a stalo se východiskem nové dramatické školy. Tak jako v žádném jiném díle se Mozartovi(1756-1791) a da Pontemu podařilo spojit prvky až groteskní s vysloveně tragickými. Hudba přináší vášnivé árie s mistrně propracovanými hudebně dramatickými recitativy a jedinečně řešené ansámbly. Ze všech Mozartových oper je Don Giovannipředmětem největších diskuzí, sporů a hledání inscenačních výkladů. Pohled na něj se v průběhu století změnil od barokního dramma giacoso přes commedii dell’arte až po romantický a osvícenecký pohled na Giovanniho jako hrdinu a libertina. Nepopíratelnou zásluhu na vzniku výjimečného díla má Praha, odkud přišla po úspěchu Figarovy svatby objednávka na novou operu a kde roku 1787 v Nosticově divadle Don Giovanni poprvé zazněl. A to za­ dokonce přítomnosti samého Casanovy. Ostatně duševní spřízněnost mezi Giovannim a Casanovou není náhodná…

Opera je uváděna v italském originále s českými titulky.

Začátek představení ve 20:00                           Délka představení: 3 hodiny s přestávkou

Cena vstupenky               350 Kč    (2. a 3. řada)

 

Objednávky možné do 1.6. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Nádvoří valtického zámku                                    27., 28., 29.7.

NOVINKAV krásném romantickém prostředí na nádvoří valtického zámku můžete zažít během jediného víkendu premiéru tří muzikálových nocí.
Výpravná koncertní kostýmovaná verze muzikálů z pera známého skladatele a hitmakera Michala Davida. Skvělé obsazení v čele s českou muzikálovou hvězdou Mariánem Vojtkem. Špičková taneční company. To vše je více než hodina a půl známých písní a skvělých tanečních vystoupení!
Zpívají: Marián Vojtko, Michaela Gemrotová, Jan Kopečný, Radka Fišarová, Peter Pecha a další

„TŘI MUŠKETÝŘI“ – Pá 27.8.

Slavnostní premiéra muzikálu Tři mušketýři se konala 18. listopadu 2004. Slavný příběh Alexandre Dumase se těší obrovskému úspěchu dodnes, třináct let od svého světového uvedení. Příběh o věrném přátelství a lásce, příběh plný napětí doplňuje dynamická hudba Michala Davida a Bryana Adamse, jehož hit "All For Love" se stal ústřední písní muzikálu. Tento muzikál je díky své úspěšnosti téměř legendou mezi českými muzikály a dokázal strhnout diváky napříč všemi generacemi. Nádherné písně jako je Přátelství na třikrát, Láska, Čas na lásku mít již téměř zlidověly.

„ANGELIKA“ - So 28.7.
Úspěšný romantický muzikál Angelika měl svou světovou premiéru 6. 3. 2007 v pražském Divadle Broadway. Jedná se o adaptaci několika filmových románů Anne Golon o krásné markýze andělů Angelice. Autorem hudby je Michal David. Jeho nádherné romantické skladby doplňuje také ústřední slavná filmovou melodie Michela Magneho. Poctou pro české autory byla návštěva samotné autorky románu Anne Golon, jež si muzikálové zpracování velmi pochvalovala. Příběh nezkrotné Angeliky je nesmrtelný, proto se na něj diváci vždy s nadšením vracejí.

„MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU“ – Ne 29.7.

Nejnovější muzikál Michala Davida měl premiéru 1. listopadu 2017 a doslova přes noc se stal muzikálovým hitem s obrovským diváckým úspěchem. Ve volném pokračování mušketýrského příběhu po třiceti letech se opět setkáváme s d´Artagnanem, Athosem, Aramisem a Porthosem, kteří se rozhodnou k odvážnému a riskantnímu činu. Vyměnit arogantního krále Ludvíka XIV. za jeho dvojče vězněné pod železnou maskou v Bastile. Hudbu Michala Davida doplňuje stejně jako u muzikálu Tři mušketýři Bryan Adams tentokrát se skladbou "(Everything I Do) I Do It For You".

Začátky koncertů ve 20.00.

Ceny vstupenek                            1 990 Kč -  MEET and GREET - sedadla v prvních dvou řadách u pódia, welcome drink a setkání s umělci na

malém rautu po představení

 

699 Kč – STANDART

 

KC Semilasso

v hlavni roli Bára HrzánováDramatizace úspěšné stejnojmenné prózy spisovatelky Ireny Douskové. Hrdinka příběhu, žákyně druhé třídy základní devítileté školy Helenka Součková, nás zkoumavým i naivním pohledem osmiletého dítěte sugestivně provází tragikomickými roky husákovské normalizace, tak jak se na počátku 70. let promítala do světa dětí i dospělých. Na pozadí prostředí školy a divadla v jednom „nejmenovaném“ okresním městě se odvíjí sled komických příhod, trapných zážitků, drobných i větších neštěstí, které malá Helenka nejen prožívá, ale zároveň je s bezprostředností svému věku vlastní hodnotí a komentuje. Barbora Hrzánová – cena THÁLIE 2003 za mimořádný ženský jevištní výkon za roli Helenky Součkové.

Začátek představení ve 19:00

 

Cena vstupenky               420,-   (15. řada + balkon střed)        390,- (16. a 17. řada + balkon střed)          490,- (boční balkon)

 

Sono centrum

Finská kapela zavítá do Brna v rámci své Dark Matter Tour.

Začátek koncertu v 19.00

 

Cena vstupenky           935 Kč    (stání)

 

KC Semilasso

NOVINKAHudební seskupení BSP (Baláž-Střihavka-Pavlíček) slaví v letošním roce 25 let od vydání své první desky („Ota Balage for Kamil Střihavka by assistance Michal Pavlíček“ - 1993).

Rok poté (1994) toto „hvězdné“ trio přišlo s druhým albem - („Michal Pavlíček for Kamil Střihavka with assistance Ota Balage“). Písním BSP dominuje nezaměnitelný vokál Kamila Střihavky, dravé kytarové riffy a sóla Michala Pavlíčka i baladické popové klávesy Oty Baláže. Z autorské dílny Baláž/Pavlíček vznikly hity jako I dont know, Líbám tě černou, Země vzdálená, Holka čapni draka a další...

„Chtěli bychom toto výročí oslavit na rockových pódiích a se svými fanoušky,“ říká Kamil Střihavka. Vedle velkých letních Open Air festivalů, jako např. Létofest, JamRock, Votvírák, Benátská noc atd,... připravuje zastupující agentura Rocking Booking podzimní turné, na kterém se BSP představí se svou Best of show v rozšířené sestavě a se svými hosty. Pro všechny fanoušky by měl být jakýmsi „fresh“ bonusem k tomuto koncertnímu „comebacku“ i nový singl, na kterém BSP v těchto dnech pracují a který by měl již na jaře spatřit světlo světa, jako vlajková loď jejich koncertního návratu. Michal Pavlíček komentuje připravovaný singl: „I když dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, pokusím se napsat Kamilovi druhou Zemi vzdálenou.“

Začátek koncertu v 19.00.

 

Cena vstupenky                                          490 Kč

 

DRFG Aréna

PRVNÍ ALBUM SKUPINY LUCIE PO 16 LETECH A NOVÉ HALOVÉ TURNÉ

Nejslavnější česká kapela Lucie vydá po šestnácti letech nové řadové album EVOLUCIE v původní, nejznámější sestavě: Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Vydání je naplánované na jaro 2018. První singl fanoušci uslyší už letos. Zároveň skupina vyjede na podzim 2018 na halové turné k podpoře nahrávky.

Začátek koncertu ve 20.00.

Cena vstupenky : stání 890 Kč tribuna A,D – 1 190 Kč tribuna B,C – 990 Kč stání tribuna E – 890 Kč

 

 

DRFG Arena

Legenda legend hudební historie britská skupina SMOKIE. Největší hity ve velkolepé show se symfonickým orchestrem.

Speciální host: česká rock&pop skupina maybe

Začátek koncertu v 19:00

Cena vstupenky            sezení na ploše: 1590,-   1390,-   1190,-   990,-         sezení na tribunách: 1590,-   1390,-   1190,-   990,-   790,-

 

stání na tribuně E: 790,-

 

KC Semilasso

SEXY EXITY TOUR 2018

Začátek koncertu v 19.30.

 

Cena vstupenky                               390 Kč      na stání

 

Hala Vodova

Artistický ohňostroj s příběhem a historie tradiční Číny soustředěná kolem největší, pověstmi opředené stavby světa Velké čínské zdi, se rozzáří v obvyklém uměleckém rámci spojujícím v jedinečné symbióze akrobacii, tanec, divadlo, hudbu a humor. Tradiční jeviště a pestrobarevné folklorní kostýmy z Říše středu doplňují tuto imaginární cestu diváka do jiných časů a jiného světa.
V tomto dosud nejvelkolepějším programu uvidí diváci
30 nejlepších akrobatů z Číny, kteří předvedou jedinečnou show, jejíž základ vychází z tradice starší 2 000 let.

Začátek představení v 19.00. Délka 2 hodiny 30 minut včetně přestávky.

 

Ceny vstupenek              1 190 Kč – Golden Circle     990 Kč – 2. kat.     790 Kč – 3.kat.     550 Kč – 4.kat.     350 Kč – 5. kat.

 

DRFG Aréna

NOVINKAPohádkový příběh na ledě s kouzelnou atmosférou a živou hudbou.

Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečernímu animovanému filmu Walta Disneyho. Bylo tak jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě. Premiérově se nový muzikál představí ve WERK ARENĚ v Třinci 5. 10. 2018. Vůbec poprvé Česká republika zažije unikátní spojení ledové show a živé hudby. V rámci vánočního a novoročního turné poté Sněhurka navštíví další české haly.

Režie se ujal známy slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské hudební komedie "Sniehulienka a sedem pretekárov", která je námětem našeho muzikálu. V hlavní mužské roli se představí Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. V dalších rolích zahrají a zatančí nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi. Roli vypravěčky příběhu se ujme Tereza Kostková.

Začátek představení v 17.00.

Cena vstupenky            Plocha VIP – 990 Kč        Tribuny – 790 a 690 Kč

 

V doprovodu platícího dospělého má dítě do 4 let nebo do 110 cm výšky vstup zdarma, bez nároku na sedadlo - toto zvýhodnění se netýká sezení na ploše.

 

Michal David – jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, skladatel a hudebník, symbol české pop music 80. let, který za svou kariéru prodal přes 3 miliony hudebních nosičů, se po roce vrací do Brna. V úterý 6. listopadu 2012 se Michal David představí na speciálním galakoncertu v Bobycentru

Začátek koncertu ve 20.00.

Ceny vstupenek                                    SUPER VIP – 1 990 Kč         VIP – 1 190 Kč       Exklusive – 940 Kč                             

Boxy a stoly nečíslované – 590 Kč                    Stání – 390 Kč

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Termíny letních táborů pro rok 2018 :

 

  • "MALÝ" TÁBOR (děti 7 - 10 let) - TZ Čachnov - 14.-21.7.2018 - kapacita 44 míst - ubytování v chatkách
  • "MOSILANA"(děti 7 - 15 let) - RS Nesměř - 15. - 20.7.2018 - kapacita 35 míst (pro děti zaměstnanců Nové Mosilany + naše špuntíky) - ubytování v pevné budově
  • "VELKÝ" TÁBOR (děti 9 - 15 let) - TZ Žirovnice - 21.7.-4.8.2018 - kapacita 70 míst - ubytování ve stanech
  • INSTRUKTORÁK (naši tábornící a instruktoři 16 - 20 let) - 4.-11.8.2018

 

Přihlašovat se můžete mailem už nyní!