CK ŠPUNTÍK spolupracuje také celoročně s kulturním servisem Ing. Dagmar Žďárkové, který zajišťuje vstupenky na divadelní představení, koncerty, sportovní akce a všechno zajímavé, co se v oblasti kultury a sportu děje, a to nejen v Brně. Pokud nám poskytnete Vaši e-mailovou adresu, budeme Vám posílat několikrát do měsíce kulturní přehled nejzajímavějších akcí. Na tyto vybrané akce Vám pak na základě Vaší objednávky kulturní servis vstupenky sežene a zakoupí. Vy si je u nás v CK ŠPUNTÍK pak bez front a dlouhého čekání vyzvednete, případně Vám je můžeme zaslat také poštou. Problémem není ani platba přes fakturu, pokud Vám například zaměstnavatel na vstupenky může přispívat.
Aktuální kulturní přehled najdete také na těchto stránkách.

Za uvedenou službu účtujeme servisní poplatek :


Vstupenky v ceně do 499 Kč - +30,- Kč
Vstupenky v ceně od 500 do 999 Kč - +50,- Kč
Vstupenky od 1000 Kč - + 80 Kč

Při objednávce 6 a více vstupenek na jedno představení se servisní poplatek snižuje o 10 Kč.

 

Vystavení faktury + 60 Kč.

Zaslání vstupenek doporučenou poštou + 79 Kč (platba předem převodem na účet).

 

Při osobním doručení vstupenek přímo na pracoviště +100 Kč (cena se rozpočítává na kusy vstupenek).

 

Dárkové poukazy

Dárkové poukazyPokud si nevíte rady s výběrem kulturního zážitku, darujte některý z našich dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000 a 2000 Kč. Obdarovaný si následně může vybrat kulturní akci z naší nabídky dle svého vkusu.

 

Na jeden nákup může být použito i více dárkových poukázek. Pokud cena přesáhne hodnotu poukázky, lze nákup doplatit hotovostí. Nominální hodnota musí být vyčerpána celá, eventuální rozdíl propadá. Dárkovou poukázku není možné vyměnit za hotovost.

 

Poukaz 500 Kč Poukaz 1000 Kč Poukaz 2000 Kč

Adresa předprodeje: Stará 12 (kousek od IBC a Dětské nemocnice)

Provozní doba
pondělí a čtvrtek - ZAVŘENO
úterý a středa - 11.00 - 18.00
pátek - 9.00 - 16.00

V pátek 29.9. bude předprodej mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky, prosím, objednávejte pouze mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Informace podáme a případné dotazy zodpovíme v pracovní době předprodeje na tel. 602317141.

Vánoční symphonic tour 2017

Vánoční Symphonic Tour 2017 je jakýmsi volným pokračováním turné, které bylo uskutečněno před šesti lety. Miro Žbirka absolvoval obrovsky úspěšné Symphonic Tour, kdy téměř všechny koncerty byly dlouhé týdny dopředu vyprodány. O letošních Vánocích by navíc rád zavítal do měst, které se na seznam posledního turné nedostala. Znovu uspořádat další koncerty ho navedli samotní fanoušci, kteří mu kladli časté dotazy, zdali se něco podobného bude ještě někdy opakovat.

Návštěvníci se mohou těšit na speciálního a hlavně výjimečného hosta, který bude v blízké době zveřejněn. Exkluzivně zazní 2 písně v podání lokálních dětských pěveckých sborů. Zpěváka po celou tour doprovodí několika členný živý orchestr v čele s dirigentem.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky sezení na ploše – 1 190, 890, 690 Kč sezení tribuna – 890, 690, 490 Kč stání tribuna E – 299 Kč

 

Boby centrum

Soboty a neděle od 9.12. do 30.12.

Parta maturantů, na konci 80. Let, tráví svůj volný čas po diskotékách. Těm kralují velcí frajeři – „dýdžejové“ Tom a Stanley. Jen romantik Michal, který píše básničky a skládá písničky, se kolektivu vymyká a je terčem jejich posměchu. Michalovu lásku ke spolužačce Evě překazí intriky její kamarádky Kájiny. Po dvaceti letech se Eva znovu setkává se svou první velkou láskou Michalem a nekonečný milostný příběh se vrací v podobě sblížení její dcery Báry a Michalova syna Mickeyho.

Důvěrně je znáte. Buď to byly písničky vašeho mládí, nebo mládí vašich dětí či rodičů. Decibely lásky, Poupata, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí a třicet dalších legendárních písní. Nestárnou, jsou tady pořád. Samy si říkaly o muzikál. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled.

Začátek představení ve 14:00 a v 19.00.

Cena vstupenky sezení na ploše - 699 Kč sezení u stolků a v boxech - 899 Kč 699 Kč 599 Kč 499 Kč 349 Kč

 

Recyklus Tour pokračuje podzimními koncerty s největšími hity a srdcovkami Tomáše Kluse a Cílové skupiny

Po úspěšném Recyklus Tour 2016, které se stalo dle Hudebních cen Žebřík 2016 2. divácky nejúspěšnější koncertní tour roku, a jeho letošním jarním pokračování přichází další série koncertů.

Začátek koncertu v 19:00.                      Vstup od 16:30

 

Cena vstupenky               490,-

 

Boby centrum

Exkluzivní vánoční turné plné světových melodií z aktuálního vánočního alba Až do nebes. Důvěrně známé a oblíbené skladby ve skvělé interpretaci držitelky Ceny Thálie Moniky Absolonové doplní hity z jejího repertoáru. Hudební doprovod zajistí Boom! Band Jiřího Dvořáka za doprovodu smyčcového kvartetu.

Začátek představení v 19:00

Cena vstupenky 890 Kč (parket, stoly, boxy) 1 490 Kč (stoly střed) 690, 590, 490 Kč (stoly)

 

Vánoční koncert  v rytmu světových evergreenů , filmových, jazzových a swingových melodií.

Zazní skladby jako  MY WAY , STRANGERS IN THE NIGHT , WHAT A WONDERFUL WORLD ,SWAY, IT S IMPOSSIBILE, I VE GOT YOU UNDER MY SKIN , HEY WONT YOU PLAY, CHICAGO,BUONA SERRA, BESAME MUCHO,GEORGIA. a další

Začátek koncertu v 19:30

Cena vstupenky 390 Kč (1.-12. ř. a boční balkony) 360 Kč (13.-15. ř., balkon střed 1. a 2. ř.) 330 Kč (16., 17. 5. a balkon střed 3., 4.ř.)

 

Rozkošná komedie o tom, že člověk má za všech okolností zůstat sám sebou. Ve hře Zahraj to znovu, Same nechybí typický Allenův humor stejně jako hluboké sondy do partnerského soužití a vtipně podané úvahy o smyslu života. Felix Alan je neurotický filmový kritik, kterého opustila manželka. S touto situací se snaží vyrovnat po svém. Utíká od reálného života do světa fantazie a snů a o svém životě – nejen tom milostném – se radí se svým velkým vzorem, Humphreym Bogartem. A jak se zdá, hercova „terapie“ začíná nést plody… …„S ženskýma to máš jednoduchý! Ještě jsem nepoznal žádnou, kterou by nepoučila facka, nebo dávka z pětačtyřicítky…“

Hrají: Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Marek Taclík, Marika Procházková, Tereza Němcová, Zdeněk Hruška

Začátek představení v 19:00.                      Délka představení: 120 minut + přestávka

 

Cena vstupenky               550,-                        od 12. řady

 

KD RUBÍN

Hodnocení diváků 75%

One man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 370 Kč (1. – 10.řada) 350 Kč (11. – 21. řada)

 

Divadlo Bolka Polívky

Šest týdnů tance, šest týdnů porozumění a hledání společné řeči. Madame Lily Harrison si najímá Michaela Minettiho, aby ji naučil swing, tango, valčík, foxtrot, chachu a moderní tanec. Oba prochází těžkým životním obdobím a i přesto, že spolu zdánlivě nemají nic společného nakonec najdou společnou řeč a vzájemně si pomůžou. Strhující herecký duet o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději v lepší zítřky! Chantal Poullain, která s inscenací v minulosti projela celou republiku, doplňuje v obnovené premiéře nový herecký kolega Martin Kraus.

Hrají: Chantal Poullain, Martin Kraus

Začátek představení v 19:00.                      Délka představení: 140 minut + přestávka

 

Cena vstupenky               450,-                       od 12. řady

 

Komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty. Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest. V obývacím pokoji se proto u vystaveného Mistra schází šest žen různého věku, postavení i světonázoru, z nichž každá sehrála v životě vyhlášeného bonvivána osudovou roli...

Hrají: Jiří Bartoška, Jana Janěková ml., Nina Divíšková / Radana Hermanová, Zuzana Bydžovská, Adéla Kačerová, Vlasta Peterková, Adéla Koutná, Martin Kubačák

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut + přestávka.

 

Cena vstupenky                       450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Husa na provázku

Nestoudná groteska o prasáckosti života vezdejšího. Vzestup a pád pokrytce, egoisty a nestoudného blba, který je schopen všeho, jen aby dosáhl svého. V roli Otce Ubu Miroslav Donutil. Jako Jeho drahocenná choť Ivana Hloužková.

Začátky představení v 19.00. Délka 140 minut.

 

Cena vstupenky                380 Kč      studenti a důchodci 280 Kč

 

 

Divadelní komedie o natáčení nekonečného seriálu, kde úspěch určuje reklama a procento sledovanosti.

Příběh z prostředí jednoho televizního studia s velkým humorem vypovídá o světě, ve kterém je zločinec zákonem chráněn často lépe, než jeho oběť, o praktikách televizní zábavy, která v zájmu sledovanosti nabídne divákovi cokoli. Jednoduše komedie o době, kterou dobře známe, nad níž sice můžeme i plakat, ale lepší je se jí zasmát.

Hrají: Andrea Elsnerová / Zuzana Vejvodová, Lukáš Pavlásek / Martin Písařík, Adéla Gondíková / Kateřina Macháčková, Vladimír Kratina / Oldřich Vízner, , Viktor Limr / Filip Tomsa, Kamila Kikinčuková / Týna Průchová, Pavel Kikinčuk / Antonín Procházka, Štěpánka Křesťanová / Daniela Šinkorová, Zdeněk Rohlíček

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky                                    420 Kč  - I. půlka hlediště         390 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Husa na provázku

Pohádka pro celou rodinu. Druhý díl projektu Smějící se Jelínek. Ten ji sepsal a vymyslel poté, co si přečetl knihu Josefa Čapka Povídání o pejskovi a kočičce. Dozvíte se v ní, jestli jsou lepší psi nebo kočky, kluci nebo holky, spisovatel nebo malíř...

Začátek představení v 16.00. Délka 50 minut.

 

Cena vstupenky                 150 Kč      děti 80 Kč

 

OREA Hotel Voroněž

Začátek představení ve 20.00

Cena vstupenky 430 Kč 1.-8. řada už jen krajová místa

 

V REAKCI NA TISÍCE PŘÁNÍ DIVÁKŮ OZNAMUJEME TURNÉ  SVĚTOZNÁMÉHO GLENN MILLER ORCHESTRA V LEDNU 2018 V NEJVĚTŠÍCH ČESKÝCH MĚSTECH.

LEGENDA SE VRACÍ ZPĚT DO ZEMĚ!

Začátek koncertu v 19.00.

Ceny vstupenek 1 490 Kč 1 390 Kč 1 190 Kč 990 Kč

 

Skupina herců zkouší divadelní frašku. Je pár dní před premiérou a nic není hotové. Technika je flegmatická, režisérka nezvládá krizové situace a mezi herci vzrůstá napětí. Nadchází večer premiéry a situace na jevišti se mění v nezvládnutelné delirium.

Hrají: Vanda Hybnerová, Jakub Žáček, Vojtěch Záveský, Richard Trsťan, Kaira K. Hrachovcová, Tomáš Grúz

Začátek představení v 19.30. Délka 100 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky                 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

O2 Aréna, Praha

Filmové koncertní turné Harry Potter se vrací do O2 areny s filmem Harry Potter a Tajemná komnata, druhým dílem ságy o Harry Potterovi. Dne 18. 1. 2018 od 19.00 hodin zahraje živě Český národní symfonický orchestr nezapomenutelnou hudbu Johna Williamse z filmu Harry Potter a Tajemná komnata, zatímco film bude promítán ve vysoké kvalitě na dvanáctimetrovém plátně. Filmové koncertní turné Harry Potter, které je dalším kouzelným zážitkem ze světa kouzel J.K. Rowlingové, odstartovalo v červnu roku 2016 filmem Harry Potter a Kámen mudrců a až do roku 2018 jsou naplánovány stovky koncertů ve více než 35 zemích po celém světě. Uvádějí Live Nation a TV Nova.

FILM JE UVÁDĚN V PŮVODNÍM ZNĚNÍ S ČESKÝMI TITULKY.

Začátek akce v 19:00.

 

Cena vstupenky               sezení na tribunách:  1390,-    1050,-

 

Městské divadlo Brno

situačně - konverzační komedie

Hodnocení diváků 78%

Rozpustilá komedie, (a vůbec jedna z nejlépe napsaných komedií v historii divadla), o dvou oxfordských studentech, Charliem a Jackem, kteří se chystají pozvat dívky svého srdce na milostnou schůzku. Tu však s ohledem na svou stydlivost i možné snadnější získání obou dívek hodlají zinscenovat jako setkání s Charlyovou tetou. Zlomyslná náhoda spolu s dluhy, typickým to průvodcem studentských let v každé zemi a době, zaviní, že v roli Charleyovy tety vystoupí poněkud rozmazlený student Babberley.

Začátek představení  v 18.00. Délka 3 hodiny.

Cena vstupenky                            420 Kč   (10. řada)       390 Kč (15., 17. řada, balkón)                    studenti, děti a důchodci sleva 33%

 

Objednávky možné do 10.12. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KC Semilasso

Divadlo Františka Ringo Čecha přijíždí se svou legendární hrou DÍVČÍ VÁLKA do KC Semilasso v Brně! V úterý 23.ledna 2018 od 19:00 začne ohňostroj humoru a
nezapomenutelných hereckých kreací a improvizací! Téměř do roka a do dne tak máte zase i v Brně jedinečnou příležitost se pořádně zasmát a pobavit se.
Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedie všech dob. Vždyť za posledních osmnáct let (od obnovené premiéry v roce 1998 do současnosti) bylo odehráno téměř 1000 repríz, které shlédlo více než 500 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem.

Začátek představení v 19:00.

Cena vstupenky         420,-  (1.-12.ř. + boční balkon)     390,- (13.-15.ř. + 1., 2.ř. balkon střed)    360,- (16. a 17.ř. + 3., 4.ř. balkon střed)

 

KD Rubín,

Josef Polášek, Lukáš Pavlásek, Jakub Žáček a klavírista Zdeněk Král se v prvním díle představení humorných divadelních skečů dotýkají všech oblastí našich životů. Uvidíte mladíky z Doloplaz v Aqua parku Prostějově, reportáž ze závodů do vrchu, první díl rodinného seriálu Pepé a Heduš, svět ve kterém mají lidi příliš dlouhé jazyky a další podivuhodné kousky.

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenek                             250 Kč

 

 

Francouzská konverzační komedie o tom, jak může dopadnout doučování matematiky pod peřinou.

Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Monika Timková, David Punčochář / Jakub Slach / Radim Kalvoda, Karolína Krejčová

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

KD Rubín

Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristkaJeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát.

Hrají: Adéla Gondíková, Ivana Andrlová / Veronika Jeníková, Marcela Nohýnková / Vlasta Žehrová, Lucie Svobodová / Olga "Háta" Želenská, Martin Zounar, Marcel Vašinka, Zbyšek Pantůček, Filip Tomsa / Martin Sobotka

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Husa na provázku

HODNOCENÍ DIVÁKŮ 78%

V hlavních rolích Martin a Miroslav Donutilovi

Začátek představení v 19.00. Délka 150 minut.

 

Cena vstupenky                      380 Kč          studenti a důchodci   280 Kč

 

Boby centrum

MEZINÁRODNÍ BUBENICKÝ FESTIVAL
Bubenický festival v Brně vám představí špičkové umělce, kteří zahrají to nejlepší ze svého řemesla.
Neopakovatelný zážitek plný skvělé hudby různých žánrů doprovázený těmi nejlepšími bubeníky ve svém oboru. Virtuózní umění hudebníků, kteří naplno předvedou perfektní rytmus a rychlost. 
Světoví bubeníci, které vídáte v pozadí na festivalech a koncertech nejslavnějších osobností světové hudební scény, vám zahrají nejen známé hity, jak jste je dosud neslyšeli, ale rovněž i vlastní tvorbu ze svých desek.
Přijďte si poslechnout mohutné dunění do Laser Show Hall Bobycentrum Brno!

Začátek festivalu v 15:00.

 

Cena vstupenky              399,-

 

Divadlo Bolka Polívky

One man show, které vtipně pojednává o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Začátek představení: 4.2. v 17:00, 10.2. v 17:00 a ve 20:00

 

Cena vstupenky                           420 Kč     4.2. – 6. a 9. řada          10.2. (17:00) – 6. a 9. řada         10.2. (20:00) – 6. a 9. řada

 

Městské divadlo Brno

disco muzikál

Britská hudební skupina Bee Gees se od poloviny 60. let pohybovala na vrcholu hudebních žebříčků. Na konci 70. let s velkým disco boomem zaznamenala obrovský úspěch a v roce 1978 získala Grammy za hudbu k filmu Saturday Night Fever. Hudební romantický film režiséra Johna Badhama byl teprve druhým snímkem, v němž se v hlavní roli objevil John Travolta, a odstartoval tak jeho hvězdnou kariéru. Travolta zde v květované košili, obtažených zvonových kalhotách a botách s vysokými podpatky v roli bravurního tanečníka Tonyho rozpoutal obrovskou vlnu zájmu o disco a stal se idolem milionů lidí po celém světě.

Také divadelní verze vypráví příběh brooklynského mladíka Tonyho Manera, jehož jediným zájmem je trávit víkendy na místní diskotéce, což mu dovoluje zapomenout na všední ubíjející život. Jevištní adaptace filmového hitu měla světovou premiéru 5. května roku 1998 v londýnském Palladium Theater a hrála se zde přes dva roky. Následovalo broadwayské uvedení s více než pěti stovkami repríz a poté se rozpoutala celosvětová „horečka Horečky“. Od roku 2000 byl muzikál hrán v Argentině, Holandsku, Mexiku, Koreji, Španělsku, v roce 2004 proběhl i londýnský revival.  Česká premiéra se konala v roce 2014 v pražském Divadle Kalich.

Konečně se tedy i naši diváci mohou těšit na takové hity jako Stayin´ AliveNight Fever či How Deep Is Your Lovev tomto blyštivě fenomenálním tanečním muzikálu.

Začátky představení : 5. a 7.2. v 19:00, 6.2. v 18:00

Cena vstupenky                     580 Kč       5.2.  8. řada     6.2.  5. řada       7.2. 7. řada

studenti, děti a důchodci sleva 33%

Objednávky možné do 9.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Pokud chcete vstupenky pod stromeček, je nutné objednat je do 10.12.!!!

 

Divadlo Reduta

Strhující morální drama ze soudní síně a s aktivní účastí diváků.

Let společnosti Lufthansa z Hamburku do Mnichova. Na palubě 164 cestujících. Letadlo je uneseno teroristy a míří proti Allianz Aréně, kde v

té chvíli sleduje fotbalový zápas 70 000 fanoušků. Životy lidí stojí proti sobě. Čas běží. Je třeba se rychle a správně rozhodnout. Jaké jsou rozkazy? A jaká rozhodnutí? Vojenský pilot, major Lars Koch jedná. Za své činy se musí následně zodpovídat před soudem. Roli porotců svěřil autor divákům. Na jejich hlasování závisí konečný verdikt nejednoznačného případu, jenž vybízí k přehodnocení vlastních etických postojů. Autor klade zásadní otázky po právních, morálních, psychologických, filosofických aspektech řešení vypjaté modelové situace. Kde je pravda? Morálka? Právo? Co je hrdinství? Lidská důstojnost? Jak námi manipuluje strach? Jaké jsou důsledky našeho pragmatismu či idealismu? Toto dilema zaručeně nenechá nikoho chladným! Teror je současným evropským divadelním hitem. Po premiéře v roce 2015 v berlínském Deutsches Theater a frankfurtském Schauspielhaus se tato výjimečná hra stala fenoménem v dalších více než třiceti renomovaných evropských divadlech. Divácký ohlas vzbudil rovněž televizní film z produkce německé ARD. Ferdinand von Schirach patří v současnosti k nejúspěšnějším německým autorům. Náměty pro svoje napínavé detektivní příběhy čerpá z vlastní právnické praxe.

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.30.

Cena vstupenky                       220 Kč    (3. řada)        děti, studenti, důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

Není snad nikdo, kdo by neznal čtveřici nerozlučných kamarádů - dobrosrdečnou a důvtipnou hospodyňku Fifinku, trochu roztržitého, ovšem geniálního vynálezce profesora Myšpulína, často ustrašeného, ale oddaného kamaráda a vtipálka Pinďu a samozřejmě, nemotorného siláka Bobíka, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou.

Začátek představení v 10.00. Délka 60 minut + přestávka.

Cena vstupenky                 180 Kč  (3. řada)

Objednávky možné do 4.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

Boby centrum

RUSKÝ KLASICKÝ BALET (Classical Russian Ballet) pod vedením HASSANA USMANOVA a sólisté Velkého divadla (Bolšoj těatr, Moskva) a Mariinského divadla (Marinskij těatr, Petrohrad)
Poprvé v historii můžete vidět kombinaci klasického baletu a krasobruslení v jednom představení.
Neobvyklý, nový pohled na úžasnou legendu o věčné a krásné lásce, zradě, boji dobra a zla. 
Mohlo by se zdát, že je nemožné sjednotit dvě nesourodé oblasti, ale divadelní žánr jde neustále dopředu a otevírá divákovi nová, dosud neprobádaná zákoutí. Úžasná kombinace krasobruslení a baletu Vám přinese dojmy a emoce, které jste ještě nezažili. 
Představení pro celou rodinu a nezapomenutelný zážitek!
Představení o dvou aktech, 2 hodiny s přestávkou (20 minut)

Začátek představení v 19:00.

Cena vstupenky              sezení u stolků a v boxech: 1590,-     1390,-    1190,-    1090,-    990,-    790,-    sezení na ploše: 1590,-

 

Mahenovo divadlo

Taneční muzikál o životě slavné šansoniérky Edith Piaf

Spojením tance, zpěvu a slova vznikl jakýsi "taneční muzikál", který si svou komunikativností získal mnoho příznivců, a to nejenom z oblasti tance, již při svém prvním uvedení v plzeňském Divadle J. K. Tyla, kde získal v roce 2000 Cenu diváků za nejlepší představeni sezóny. Inscenace mapuje v několika epizodách život slavné francouzské šansoniérky a snaží se přiblížit divákovi fenomén jménem Piaf: život na ulici - pod střechou Paříže, první profesní úspěchy, první zamilování, ale i milostné prohry a pády na dno života, problémy s alkoholem a drogami, návrat na scénu... Velkou zásluhu na úspěchu tohoto představení měl, mimo choreografii a režii Libora Vaculíka, i znamenitý výkon Radky Fišarové (známé především z pražských muzikálů EvitaKleopatra, ale i z brněnského účinkování v muzikálu Zorba), která všechny známé, ale i méně známé hity z repertoáru Edith Piaf zpívá ve francouzském originále.

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.25.

Cena vstupenky               390 Kč   (3. a 4. řada)        děti, důchodci, studenti sleva

 

Objednávky možné do 1.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Městské divadlo Brno     

magická muzikálová komedie, světová premiéra

Jmenuje se Ellie, má šestnáct let, ve škole se jí líbí kluk Adam, ale netroufá si ho oslovit a má pocit, že jí celý svět, zejména její matka, nerozumí. Katherine bude čtyřicet, zítra se podruhé vdává, touží po tom, aby vše bylo perfektní a moc by si přála, aby ji její dcera Ellie pochopila a nepovažovala ji za nepřítele. Matka s dcerou. Ty dvě se prostě nedokáží domluvit, pochopit se, porozumět si navzájem, a tak se stane něco podivného, bláznivého, šíleného… Po jedné další hádce, kdy si obě přejí, aby ta druhá dokázala na svět pohlédnout jejíma očima, si vymění svá těla. Duše matky vstoupí do těla dcery a naopak. A tak začíná kolotoč bláznivých, nejen komických situací, v nichž naše hrdinky musí strávit den v cizím těle. Matka se tak pokouší vypořádat s divočinou střední školy, zatímco dcera zjišťuje, co všechno má jako dospělá, navíc den před svatbou, za povinnosti.

Začátky představení : 11.2. ve 14:00 a v 19:00, 12.2. v 18:00

Cena vstupenky                     560 Kč       11.2. (14:00) 7. řada     11.2. (19:00) 9. řada      12.2. 13. a 14. řada

studenti, děti a důchodci sleva 33%

Objednávky možné do 9.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Pokud chcete vstupenky pod stromeček, je nutné objednat je do 10.12.!!!

 

KD Rubín

Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni.

Zdánlivě. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést... Za pomoci právníků se tak rozjíždí mašinérie rozvodového řízení, kdy však ani jeden z manželů nechce přijít o krásný dům. Vzájemně si likvidují osobní věci, zabíjejí domácí zvířata, připravují ty nejdrsnější naschvály, neustoupí ani o píď. Drama, a přesto komedie, i když zatraceně mrazivá! Její předlohou je americký román slavného Warrena Adlera. Podle něj také Danny DeVito natočil neméně slavný stejnojmenný film, v hlavních rolích s Kathleen Turner a Michaelem Douglasem

Hrají: Michal Dlouhý, Kateřina Lojdová, Roman Štabrňák, Lukáš Král, Petr Florián a členové uměleckotechnického provozu

Začátek představení v 19.30.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

KD Rubín

Známý advokát a jeho žena zubní lékařka jsou v rozvodovém řízení. Problém je v tom, že jeho kancelář i její ordinace se nacházejí v jejich společném bytě, který žádný z obou manželů nechce přenechat tomu druhému. Přestože mezi oběma stále přetrvává láska, rozhodne se každý z obou manželů žít nový život, aby ještě více zatopil tomu druhému...

Hrají : Ernesto Čekan, David Gránský, Miroslav Hrabě, Kateřina Peřinová, Charlotte Doubravová

Začátek představení v 19.30. Délka 115 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky 450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Bolka Polívky

Chlapské přátelství, rivalita i lásky dvou starých komediantů v černé komedii.
Tragikomický příběh o přátelství dvou starých a zapomenutých herců, kteří spolu dožívají v domě seniorů. K srdci si příliš nepřirostli, jeden z nich je dokonce nesnesitelně samolibý, ale nakonec mají jen jeden druhého a své divadelní zážitky a touhy. Oba čekají na zázrak - že přijde nabídka být ještě alespoň jednou na jevišti a vychutnat si potlesk. Vzpomínají na své lásky, úspěchy i prohry, nenaplněné sny a na prchavý svět divadelního života.

Hrají: Stanislav Zindulka, Alois Švehlík

Začátek představení v 19.00. Délka 80 minut bez přestávky.

Cena vstupenky                  450 Kč  (5. řada) důchodci, děti a studenti sleva 10%

 

Objednávky možné do 4.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Mahenovo divadlo

Světově proslulá komedie (premiéra 1968) neméně proslulého dramatika, „amerického Molièra“, který náleží mezi nejhranější a nejplodnější autory divadelní, filmové scény 20. století. Luxusní hotelový pokoj je svědkem tří nezávislých příběhů dvojic, které vtipně i nemilosrdně demaskují partnerské vztahy: v příběhu prvním si chce v pokoji starší manželský pár vzpomínat na líbánky, které v něm kdysi strávil, ve druhém se úspěšný hollywoodský producent pokouší svést svou někdejší kamarádku a spolužačku a ve třetím se rodiče pokouší přemluvit dceru, jež propadla panice a uzavřela se před svatbou do koupelny.

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.40.

Cena vstupenky                                  429 Kč        3. řada děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Sono centrum

Začátek koncertu v 19.30.

Cena vstupenky 375 Kč

 

KD Rubín

Manželé Evženie a Jaroušek Hádaví jsou nesmiřitelní rivalové. Neexistuje nic, na co by měli stejný názor. Jsou jako oheň a voda. Do jejich ,,hádavého života" nečekaně vstoupí dr.Párátko, s lákavou nabídkou zúčastnit se nové reality show.

Ten, kdo toho druhého přistihne během měsíce při nevěře, získá tučnou odměnu. Mezi manželi se rozpoutá nelítostný souboj, plný komických situací. Nikdo nechce prohrát. Ale zvítězit může jen jeden z nich. Báječná hra o tom, co všechno jsou lidé schopni udělat pro peníze, má nečekané rozuzlení. Autor úspěšné komedie ,,Kšanda" nenechá divákovu bránici ani na chvíli odpočinout. Dvě hodiny smíchu a skvělých písní. Přijďte se o tom přesvědčit a společně to roztočit!

Hrají: Kateřina Kornová, Jaroslav Sypal, Martin Maxa, Michal Roneš/Michal Holán , Petr Jančařík, Josef Mladý, Eva Hráská, Veronika Poláčková, Libor Petrů/Jan Jiterský

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky 420 Kč 390 Kč

 

Boby centrum

Další termíny: 18.2. ve 14:00, 24.2. ve 14:00 a v 18:00, 25.2. ve 14:00, 10.3. ve 14:00 a v 18:00, 11.3. ve 14:00, 17.3. ve 14:00 a v 18:00, 18.3. ve 14:00

Kleopatra - jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších českých muzikálů s hudbou Michala Davida, na který se můžete těšit od února 2018 v brněnském Bobycentru v počtu 20. představení.

48 let před Kristem se Caesar stává nejmocnějším mužem Říma a s vojsky vstupuje do Alexandrie, kde v té době vládne teprve 14-ti letý Ptolemaios. Ten má dvě sestry - Arsinoé a Kleopatru, která chápe, že mít moc znamená život. Vše vsadí na Caesara, před něhož se nechá tajně dopravit v drahocenném koberci. Caesar v ní nachází zalíbení pro její krásu, duchaplnost a výřečnost. Ohrožený Ptolemaios napadne Římany a je poražen, Caesar se zamilovává do Kleopatry, která dosedla na egyptský trůn a podporuje ji v politice. Kleopatra porodí Caeasarovi syna Caesarióna a všichni odjíždějí do Říma, který sice není Kleopatře nakloněn, ale ta si jej svým královským vystupováním a bohatstvím získává na svou stranu. Na návrh Marca Antonia má Caesar převzít korunu římských králů, ale ten ji odmítá, čímž zadává příčinu ke vzniku spiknutí. I když Kleopatra Caesara varuje, ten odchází do senátu, kde ho spiklenci v čele s Brutem - adoptivním synem Caesarovým - zabíjejí. Kleopatra s Caesariónem kvapně opouští Řím.
Řím je zmítán nepokoji a druhý adoptivní Caesarův syn Octavius uzavírá s Marcem Antoniem dohodu o spoluvládě. Octavius nakonec vítězí nad Caesarovými vrahy, ale již nemá peníze pro vojsko. Žádá o pomoc v Egyptě Kleopatru - ta je mu poskytnuta a Marcus Antonius zůstává v Egyptě. To se nelíbí Octaviovi a tak při krátkém návratu ožení Marca Antonia se svou sestrou Octavií. To se pochopitelně nelíbí Kleopatře, a tak po návratu do Egypta - aby odčinil tuto potupu Kleopatry, uzavírá sňatek s Kleopatrou a jejího syna prohlašuje budoucím králem Egypta...

Začátky představení ve 14:00 a v 18:00.

Cena vstupenky              sezení u stolků a v boxech: 899,-      699,-     599,-    499,-    349,-        sezení na ploše: 699,-

 

Městské divadlo Brno

(krev je krev), drama o ženách, které bohovaly

Když v roce 2012 vyšel román Žítkovské bohyně od brněnské rodačky Kateřiny Tučkové, byla to knižní senzace roku. Magický příběh, který je dílem fikce a dílem vychází ze skutečných událostí, se odehrává na Moravských Kopanicích v obci Žítková. Strhujícím způsobem pojednává o osudu žen jednoho rodu, který sahá až do 17. století k procesům s čarodějnicemi a končí v současnosti. Tyto tajemné ženy byly nadané nadpřirozenými schopnostmi. Uměly léčit, zaříkávat, věštit, přičarovat lásku, ale i uřknout, což jim v každé době přinášelo mnohé strasti, a zvlášť pak ve dvacátém století v časech totality.

Hlavní postavou románu i dramatizace je Dora Idesová, poslední ženský výhonek rodu žítkovských bohyní. Jejich umění se však nenaučila. Vystudovala etnografii a rozhodla se o nich napsat vědeckou studii. Při pátrání po svých předcích odhaluje neuvěřitelné osudy a souvislosti a přes ně objevuje nejenom stále stejné modely lidských povah a jednání, ale i sebe samu. Rozplétajíc úděly žítkovských žen pomalu zjišťuje, že i ona je součástí tajemné tradice, třebaže se bohyní nestala.

Začátek představení v 18.00.                  Délka představení: 3 hodiny

Cena vstupenky                  420 Kč      10., 11. a 12. řada                                                                     děti, studenti a důchodci 33% sleva

Objednávky možné do 9.1. nebo do vyčerpání rezervace.

Pokud chcete vstupenky pod stromeček, je nutné objednat je do 10.12.!!!

 

 

Městské divadlo Brno – HS

NOVINKAAktuálně nejžádanější brněnský muzikál!

bláznivá féerie s písněmi nejslavnější skupiny všech dob, světová premiéra

Který kluk v šestnácti letech nezakládal kapelu? Který kluk jednou netoužil před zaplněným stadiónem už prvním hrábnutím do strun kytary vyvolat nadšené ječení zástupů fanynek? Který kluk nesnil o dráze rebelského rockera? Juřan, Žanek a Pavlík o něčem takovém sní v malém jihomoravském městečku roku 1967 – místo toho drnkají krotké taneční šlágry, jejich kapele schází bubeník a na místních hodech vystoupí jen díky tomu, že jejich zpěvačkou je dcera předsedy MNV. Jejich život se však změní když se v městečku objeví dva tajemní cizinci – první, který si v elegantním obleku objednává martini s vodkou (říkejme mu třeba James B.) a druhý, který nápadně připomíná jednoho z členů kluky zuřivě milovaných Beatles. A jsou to právě písně této legendární kapely, které v naší inscenaci budou hrát klíčovou roli: Here Comes the Sun, Love Me Do, Lucy in the Sky with Diamonds, All You Need Is Love,  Michelle, Help!, A Hard Day's Night... Původní jukebox-muzikál osvědčeného autorského tria Slovák-Šotkovský-Štěpán nabídne vydatnou porci radosti z nestárnoucích hitů dua Lennon-McCartney i dosti bláznivý retro příběh o klukovském snění o velkém rockovém světě.

Začátky představení 17.2. a 18.2. ve 14:00 a v 19:00, 19.2. v 18.00.                  Délka představení: 2 hodiny 55 minut


Cena vstupenky                  620 Kč

17.2. ve 14:00 - 11., 12., 13. řada

17.2. v 19:00 - 15., 16. řada

18.2. ve 14:00 - 9., 10., 13. řada

18.2. v 19:00 - 11., 12., 13. řada (spíše kraje)

19.2. v 18:00 - 13., 14., 15. řada

Obecně zde platí, že čím vzdálenější řada, tím blíže ke středu hlediště.                                                              děti, studenti a důchodci 33% sleva

Objednávky možné do 9.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Pokud chcete vstupenky pod stromeček, je nutné objednat je do 10.12.!!!

 

KD Rubín

Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.
Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.

Komediografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů.
Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře obrovský potenciál.

Hrají: Adéla Gondíková a Jiří Langmajer

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut.

 

Cena vstupenky                            450 Kč  - I. půlka hlediště         420 Kč – II. půlka hlediště

 

Divadlo Reduta

Víte, proč se naše město nazývá Brno? Že obyvatele Líšně kdysi ohrožoval strašlivý drak? A že jeden šikovný truhlář před dávnými lety dokázal během jediného dne vyrobit kolo a dopravit je z jihomoravské Lednice až do Brna? Za deštivého odpoledne se v jednom přívětivém brněnském hostinci setkávají tři pocestní, kteří si pro ukrácení svého čekání na lepší počasí vyprávějí o záhadách města Brna a jeho dějin. A protože jedním z vypravěčů je také vysloužilý čert, můžete si být jisti, že o zábavu, napětí i překvapení bude postaráno! Hudbu k inscenaci zkomponoval leader proslulé kapely Čankišou, Karel Heřman.

Inscenace je vhodná pro děti od 6 let.

Začátek představení ve 14.00. Délka 60 – 70 minut.

Cena vstupenky                      100 Kč  (3. řada)

 

Objednávky možné do 1.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Mahenovo divadlo

PREMIÉRA

Nastudováno v ruském originále s českými a anglickými titulky.
Trojka, sedma, eso... tři karty, které vždy vyhrávají. Tajemství, jehož získání mladý carský důstojník Heřman obětuje nejen milostný vztah k mladičké Líze, ale pro nějž se stane i vrahem. Jeho touha po penězích a společenském postavení rozvrátí životy všech kolem něj a jej nakonec přivede až k šílenství a sebevraždě. Předposlední Čajkovského opera vznikla na objednávku Mariinského divadla v Petrohradě a stejně jako v případě Evžena Oněgina se skladatel pro námět obrátil k literárnímu odkazu Alexandera Sergejeviče Puškina. Do předlohy však Čajkovskij výrazně zasáhl a dokonce sám napsal texty k některým áriím. Přestože Pikovou dámu skladatel načrtnul během pouhých 44 dní, je zřetelně dílem zkušeného operního autora a dramatika. Do původně romantického děje velké lásky s mystickou zápletkou vnesl mistrnou psychologickou kresbu hlavních postav, které obdařil množstvím jak dramatických, tak lyrických hudebních pasáží. Piková dáma tak právem patří k Čajkovského nejúspěšnějším operám.

Začátek představení v 19.00.

Cena vstupenky 636 Kč 4. řada děti, studenti a důchodci sleva

Objednávky možné do 30.11. nebo do vyčerpání rezervace.

 

 

Malá scéna

Začátky představení v 10.00. Konec v 10.50.

 

Cena vstupenky                      100 Kč    (bez místenky)

 

KD Rubín

Komické příhody pedagogů a žáků newyorské večerní přípravné školy pro dospělé. Studenty jsou přistěhovalci z nejrůznějších koutů světa a mezi nimi obzvláště „vyniká" samorostlý a neobyčejně horlivý pan Kaplan, který se záludnými houštinami vyučovaného jazyka prodírá s nezdolnou energií a osobitou logikou.

Začátek představení v 19.30. Délka 120 minut včetně přestávky.

 

Cena vstupenky                            340 Kč  - I. půlka hlediště         310 Kč – II. půlka hlediště

 

Mahenovo divadlo

Hodnocení diváků 71%

swingová groteska pro celou rodinu

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.45.

Cena vstupenky                            833 Kč  (přízemí 9. řada)        884 Kč (přízemí lóže)       děti, studenti. důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Reduta

Kam až dostala učitele chemie a hudební výchovy láska k hudbě a touha učit se?
Příběh, který Vás rozesměje, dojme a zahřeje u srdce.

Hrají : Martin Trnavský, Anet Antošová, Dominika Červinková, Julie Šurková

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.00.

Cena vstupenky              390 Kč    bez slev

 

Objednávky možné do 1.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Husa na provázku

Osud mladé talentované brněnské skladatelky, dirigentky a femme fatale Vítězslavy Kaprálové očima spisovatelky Kateřiny Tučkové a režisérky Anny Petrželkové.

Příběh o závratném vzestupu mladé ženy, která se dokázala prosadit v oblasti, jež je dodnes vyhrazena především mužům. Ženy, jejíž život byl fascinujícím koktejlem výjimečného nadání a píle, ale i svobodomyslnosti, nespoutanosti a náruživosti, kterými šokovala své okolí. Žila všemu navzdory – jakoby věděla, že na všechno, co chce stihnout, jí zbývá pouhých pár let mezi dvěma válkami. Zastavila ji až předčasná smrt - zemřela v pouhých pětadvaceti letech v roce 1940 v Paříži. V té chvíli však už za sebou měla bohaté autorské dílo, které komponovala od devíti let, dirigovala orchestr BBC, Pražskou filharmonii, byla životní i tvůrčí partnerkou o pětadvacet let staršího Bohuslava Martinů, s jehož ženou Charlottou tvořili slavný milostný trojúhelník. Či mnohoúhelník, vezmeme-li v úvahu její četné milence, mezi nimiž nechyběli slavní představitelé meziválečné avantgardy pobývající toho času v Paříži. Kdyby přežila, byla by jednou z nejslavnějších českých žen.

Začátky představení v 19.00.

 

Cena vstupenky                    270 Kč                  děti, studenti, důchodci 270 Kč

 

Městské divadlo Brno

komedie o cestě z vrcholu až na samé dno a pak zas dál

Bohumil Plánovský, vedoucí skupiny Biochemie a molekulární biologie Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR dosáhl na metu nejvyšší – podařilo se mu objevit mechanismus vzniku nového druhu, a tedy podstatu evoluce. Při této příležitosti napadne jeho dávného přítele Adama Šmída, že bude genom sekvencovaný Plánovským analyzovat ze svého pohledu, z perspektivy matematického lingvisty. Budeme-li genom chápat jen jako posloupnost dvaceti písmen, které kódují jednotlivé aminokyseliny, není náhodou v genomu zašifrován nějaký vzkaz od bytosti či bytostí, které nás stvořily? Pokud jsme tedy byli stvořeni, samozřejmě.

Začátek představení v 18.00.                  Délka představení: 2 hodiny a 15 minut

Cena vstupenky                  380 Kč      8. a 9. řada                                                                     děti, studenti a důchodci 33% sleva

Objednávky možné do 9.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Pokud chcete vstupenky pod stromeček, je nutné objednat je do 10.12.!!!

 

Divadlo Reduta

Chtěli jste být kosmonautem? Potápěčem? Nebo boxerem? Anebo jste prostě jen chtěli zachránit život štědrovečernímu kaprovi?

To vše můžete ještě stihnout zažít v Pohádce o nevyřáděném dědečkovi, kterou podle knížky brněnské autorky Aleny Kastnerové pro divadlo upravil a zrežíroval Jiří Jelínek. Se spoustou naživo zpívaných a hraných písniček Zdeňka Krále, které vás zdvihnou ze sedaček. Ve výtvarném hávu Báry Čechové, která dokáže oživit i smažené kapří řízky. Připravte se na rozdováděný štědrovečírek s pěti dědečky a jedním majorem ve výslužbě, co umí pěkně hrábnout do strun a má rád lízátka. Takovou koulovačku jste v divadle ještě nezažili! Hodit pořádnou bombici si můžete i vy.

Představení je určeno dětem od 4 let.

Začátek představení ve 14.00. Konec v 15.00.

Cena vstupenky                        150 Kč   (3. řada)

 

Objednávky možné do 1.1. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Sono centrum

Irský folkový písničkář Glen Hansard, který se v našich vodách proslavil zejména spoluprací s Markétou Irglovou na oscary ověnčeném snímku Once, před nedávnem oznámil vydání třetí studiové desky. Ta ponese jméno Between Two Shores a hned po jejím vydání v lednu se ji Glen zastaví představit i v Čechách. Zahraje 25. února v brněnském Sono Centru.

Začátek koncertu v 19.00.

Cena vstupenky 1290 Kč – sezení 1090 Kč – stání na ploše 890 Kč- stání balkon 2990 Kč - VIP

 

Mahenovo divadlo

Příběh o tom, co se stane, když na sebe narazí mučivá touha a strach. Když si sestřenice vezme bratrance. Když stárnoucí dívka, o kterou nikdy muži moc nestáli, doufá, že najde lásku, rozkoš a mateřství v náručí obletovaného krasavce, který chce jenom v klidu přežít s jejími penězi a uchránit si své strašlivé tajemství. Příběh o tom, že největším lidským hrdinstvím je umět přijmout svůj osud.

Martin Siničák byl za ztvárnění Pavla Maliny odměněn širší nominací na Ceny Thálie, Haně Tomáš Briešťanské vynešla role Štěpky nominaci na Ceny Divadelních novin, Ceny Divadelní kritiky a Ceny Thálie. Svoji třetí nominaci proměnila ve vítězství, a je tak držitelkou ocenění za mimořádný jevištní výkon v oboru činohra - ženy.

Začátek představení v 19.00. Konec ve 21.30.

Cena vstupenky              432 Kč      2. řada          děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 30.12. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Hala Vodova

Fanoušci se mohou těšit na největší hity jako Lhůta záruční, Celibát či Katarze. Zazní i aktuální singl Holomráz, Na Srdci a další skladby z nového alba Holomráz, které vyšlo 3. listopadu 2017.

Petr Lexa a Lukáš Bundil kromě skvělé show chystají i další překvapení pro návštěvníky jarního turné. Nebude chybět nový merchandise či setkání s fanoušky.

Začátek koncertu v 19.00 (open door v 17.00)

 

Vstupenky           Jdu sám – 390 Kč         Jdeme ve dvou – 700 Kč      Jdeme ve čtyřech – 1 200 Kč

 

Šapitó Lužánky

Červen v poloprázdných lázních někde na břehu řeky, už tři dny je chladno, sem tam poprchává. Mohlo by se zdát, že tento způsob léta je poněkud nešťastný. To by tu ale nesměli být majitel lázní Antonín Důra, sečtělý abbé Roch a vysloužilý major Hugo, trojice svérázných filosofů, která svými rozmluvami a půtkami vyvolává úsměv již u několikáté generace čtenářů. Co teprve, když k nim přibude i potulný kouzelník a provazochodec Arnoštek s krásnou pomocnicí Annou? A co když do svého šapitó pozve i vás?! Vančurova útlá novelka z roku 1926, plná životní moudrosti a hravého humoru dávno patří do pomyslného zlatého fondu české literatury. K její popularitě přispěl v šedesátých letech i stejnojmenný film Jiřího Menzela. „Starou dobrou klasiku“ bude v návaznosti na svého Saturnina nově a neotřele režírovat slovenský divadelní tvůrce Jakub Nvota. Českého krotitele archaismů a přechodníků přitom vezme takříkajíc za slovo. Vančurově větné akrobacii a slovnímu žonglérství dá magickou formu „nového cirkusu“, který je moderním spojením fyzicky náročných kousků s krásou a ladností pohybu. Jako takový dnes bere dech divákům po celém světě. Žádný div, že mu naše divadlo bude malé.

Začátek představení v 19:00

Cena vstupenky          440,-             sekce A                                           děti, studenti a důchodci sleva

 

Objednávky možné do 1.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Divadlo Bolka Polívky

Veselá činoherní pohádka Ivy Peřinové s písničkami, o zlém čaroději a hodném draku Habánkovi, který nechce jíst princezny a raději se živí zeleninou.

Začátek představení v 10.00. Délka 60 minut bez přestávky.

Cena vstupenky             180 Kč     (3. řada)

 

Objednávky možné do 4.2. nebo do vyčerpání rezervace.

 

KC Semilasso

Hodnocení diváků 64%

Tři příběhy (Poznání šokem, Stopy holubic, Já jsem Herbert), které nám autor líčí, jsou velice směšné, ale velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás.

Hrají : Petr Nárožný, Václav Vydra, Naďa Konvalinková, Libuše Švormová, Dana Morávková, Eva Janoušková, Jiří Ptáčník

Začátek představení v 19.00. Délka 135 minut.

Cena vstupenky 420, 370 a 320 Kč

 

O2 Aréna, Praha

Hudební skupinu The Kelly Family lze považovat za fenomén devadesátých let, jejich písně miloval celý svět. Během své kariéry prodali více než 20 milionů alb, získali několik ocenění i platinových či dokonce multiplatinových desek. Po téměř desetileté pauze vyráží irská skupina na celoevropské turné s názvem We Got Love - Live 2018.

Na svém turné přijede 8. 3. 2018 koncertovat také do pražské O2 areny. Hudební formace, která v devadesátých letech doslova pobláznila miliony fanoušků po celém světě, zahraje zásadní hity své tvorby, mezi které patří skladby jako An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria a další.

Začátek koncertu v 19:00.

Cena vstupenky sezení na ploše: 2 250,- 1 490,- 1 150,- sezení na tribunách: 1 750,- 1 490,- 1 250,-

 

DRFG Aréna

Legendární příběh o neomezené síle lásky je známý ze slavného filmového zpracování Jerryho Zuckera z roku 1990. Patrick Swayze a Demi Mooreová v hlavních rolích tenkrát okouzlili diváky pohádkovým vyprávěním o tom, jak skutečná láska může překonat i samotnou smrt. Sam a Molly jsou šťastný pár, jenže Sam je jedné noci zavražděn. Jeho duch ovšem zůstává na zemi, protože nenalezne klid, dokud svou nespravedlivou smrt neobjasní. Příběh kombinuje romantickou zápletku s detektivním případem, v němž postupně vychází najevo, že za Samovou smrtí stojí jeho kolega z banky. Samův duch prostřednictvím praštěné šarlatánky Mae s Molly komunikuje a snaží se ji chránit.

Muzikálová verze zachovává původní syžet. Zároveň posouvá hranice inscenování používáním nejmodernějších technologií, které na jevišti umožní prolínání skutečného a nadpozemského světa. Muzikál měl premiéru v březnu roku 2011 v Manchesteru, odkud se v červnu přesunul do Londýna, kde zaznamenal více než 500 repríz a v dubnu 2012 byl uveden na americkou Broadway. V současné době probíhá anglické turné a my jsme po Itálii a Holandsku teprve třetí evropskou zemí, kde je uváděn. Na Hudební scéně Městského divadla jsou v české premiéře k vidění opravdová divadelní kouzla a iluze, s kterými se u nás diváci zatím neměli možnost setkat. Režie inscenace se ujal Stanislav Moša.

Začátek představení v 19.30.

Cena vstupenky sezení na ploše a na tribunách - 790 Kč 690 Kč 590 Kč 490 Kč

 

Divadlo Bolka Polívky

Převýchova mladého šlechtice v šaška, to vše za trest, a v sedmi obrazech.

Životem protřelý král šašků je pověřen převýchovou mladého šlechtice v šaška. Novic je pod jeho vedením – a za asistence jeho kumpánů – podroben lekcím, při kterých postupně nachází své šaškovské já. Postupně dojdou k rituálu, při kterém se zrodí nový šašek.

Hrají: Vladimír Polívka, Bolek Polívka, Michal Chovanec, Jaromír Barin Tichý, Ondřej Klíč, Jiří Fretti Pfeifer / Pavel Zatloukal a David Rotter

Začátek představení v 19.00. Délka 120 minut + přestávka.

Cena vstupenky                    450,- Kč        24.6. a 7.6. – 3. řada         důchodci, děti a studenti sleva 10%

Objednávky možné do 4.4. nebo do vyčerpání rezervace.

 

Shrek! Zhruba deset let uplynulo od premiéry na Broadwayi. A konečně se po Londýnu, Madridu nebo třeba Buenos Aires dostává tento muzikál i k nám!
Jedna z nejoblíbenějších animovaných postav na světě po třech celovečerních filmech studia DreamWorks konečně dostává i svou jevištní podobu. A to díky kvůli tomu založené divizi DraamWorks Theatricals.
Děj muzikálu se zhruba drží předlohy prvního filmu. Kromě Fiony a Shreka se v něm můžeme těšit na další oblíbené a notoricky známé postavy jako jsou Osel nebo Lord Farquaad. Právě posledně zmíněné postavy pomáhají dát příběhu komediální nádech, který se nese celým představením.
Legendární představení na Broadwayi bylo navrženo na celkem osm cen „Tony“. Nakonec proměnilo jedinou, za nejlepší kostýmy. Ale vzápětí si to tvůrci vynahradili při udílení cen „Drama Desk Awards“, kde získali ceny tři. Mimo jiné za herecký výkon D´Arcy Jamese, který ztvárnil Shreka. S přídavkem obsahuje muzikál celkem dvacet písňových čísel obdařených výbornými texty, jejichž autorem je Davida Lindsay- Abare a skvělou, chytlavou, popovou muzikou, kterou napsala Jeanie Tesoriová.
Výpravný děj nás provede řadou pohádkových lokalit, jako je dračí sluj, hrad Lorda Farquaada a samozřejmě bažina samotného Shreka. Mimo něj se na jevišti vystřídá dlouhá řada pohádkových postaviček, které jsou nám milé a známé. Pinokio, Tři prasátka, Perníček, zamilovaná dračice, Karkulka s Vlkem, Jeníček a Mařenka a další.
Protože muzikálový Shrek, to je prostě velká, svižná a neuvěřitelně vtipná podívaná.

Začátek představení ve 14:00.

Cena vstupenky sezení na ploše: 990,- 890,- 790,- 690,- sezení na tribunách: 890,- 690,- stání – tribuna E: 590,-

 

Michal David – jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, skladatel a hudebník, symbol české pop music 80. let, který za svou kariéru prodal přes 3 miliony hudebních nosičů, se po roce vrací do Brna. V úterý 6. listopadu 2012 se Michal David představí na speciálním galakoncertu v Bobycentru

Začátek koncertu ve 20.00.

Ceny vstupenek                                    SUPER VIP – 1 990 Kč         VIP – 1 190 Kč       Exklusive – 940 Kč                             

Boxy a stoly nečíslované – 590 Kč                    Stání – 390 Kč

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Termíny letních táborů pro rok 2018 :

 

  • "MALÝ" TÁBOR (děti 7 - 10 let) - TZ Čachnov - 14.-21.7.2018 - kapacita 44 míst - ubytování v chatkách
  • "MOSILANA"(děti 7 - 15 let) - RS Nesměř - 15. - 20.7.2018 - kapacita 35 míst (pro děti zaměstnanců Nové Mosilany + naše špuntíky) - ubytování v pevné budově
  • "VELKÝ" TÁBOR (děti 9 - 15 let) - TZ Žirovnice - 21.7.-4.8.2018 - kapacita 70 míst - ubytování ve stanech
  • INSTRUKTORÁK (naši tábornící a instruktoři 16 - 20 let) - 4.-11.8.2018

 

Přihlašovat se můžete mailem už nyní!