Lenďa absolvovala svou první táborovou opičí dráhu se svým taťkou na naší první táborové základně Kratizna, když jí byly tři roky, a od té doby už vlastně Špuntíka neopustila . Radost, optimismus a své zkušenosti teď ve Špuntíku předává jako instruktorka programů na školách v přírodě a rodinkových pobytech. Na táborech působí už několik let jako jedna z nejoblíbenějších táborových vedoucích.

Mimo Špuntík pracuje s dětmi při doučování angličtiny, učí hru na kytaru, plavala s dětmi s autismem, pomáhá s hlídáním dětí.

Koníčky a záliby: tábory, hudba, zpěv, tanec, hra na kytaru, čtení, aerobik, příroda, kultura.

Lenka vystudovala střední zdravotní školu a nyní je studentkou University Tomáše Bati, oboru pedagogika. Absolvovala akreditovaný kurz Pracovník v sociálních službách a kurz první pomoci. V současnosti pracuje jako týdenní „teta“ v zařízení Fondu ohrožených dětí Klokánek.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...