Lenďa absolvovala svou první táborovou opičí dráhu se svým taťkou na naší první táborové základně Kratizna, když jí byly tři roky, a od té doby už vlastně Špuntíka neopustila . Radost, optimismus a své zkušenosti teď ve Špuntíku předává jako instruktorka programů na školách v přírodě a rodinkových pobytech. Na táborech působí už několik let jako jedna z nejoblíbenějších táborových vedoucích.

Mimo Špuntík pracuje s dětmi při doučování angličtiny, učí hru na kytaru, plavala s dětmi s autismem, pomáhá s hlídáním dětí.

Koníčky a záliby: tábory, hudba, zpěv, tanec, hra na kytaru, čtení, aerobik, příroda, kultura.

Lenka vystudovala střední zdravotní školu a nyní je studentkou University Tomáše Bati, oboru pedagogika. Absolvovala akreditovaný kurz Pracovník v sociálních službách a kurz první pomoci. V současnosti pracuje jako týdenní „teta“ v zařízení Fondu ohrožených dětí Klokánek.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.