Ve Špuntíku působí téměř od jeho začátku. Začínala jako oddílová vedoucí na táboře a dnes má za sebou už řadu dětských táborů, na kterých zastává pozici nejhodnější a  nejmilejší zdravotnice. Neúnavně pečuje o zdraví nejen tělesné, ale i duševní všech účastníků. Je maminkou Matěje a Marka.

Mimo Špuntík vedla cvičení rodičů s dětmi pod DDM v Lubech, kde bydlí a kde také již osm let organizuje každoročně pohádkový les pro děti.

Koníčky a záliby: má ráda les, hudbu, knihy a dobré lidi, ráda si hraje a k životu potřebuje alespoň určitou dávku dobrodružství.

Absolvovala střední zdravotní školu v oboru dětská sestra, má kurzy první pomoci a v současné době pracuje jako sociální pracovník u o.s. Rytmus.

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...