Ve Špuntíku působí téměř od jeho začátku. Začínala jako oddílová vedoucí na táboře a dnes má za sebou už řadu dětských táborů, na kterých zastává pozici nejhodnější a  nejmilejší zdravotnice. Neúnavně pečuje o zdraví nejen tělesné, ale i duševní všech účastníků. Je maminkou Matěje a Marka.

Mimo Špuntík vedla cvičení rodičů s dětmi pod DDM v Lubech, kde bydlí a kde také již osm let organizuje každoročně pohádkový les pro děti.

Koníčky a záliby: má ráda les, hudbu, knihy a dobré lidi, ráda si hraje a k životu potřebuje alespoň určitou dávku dobrodružství.

Absolvovala střední zdravotní školu v oboru dětská sestra, má kurzy první pomoci a v současné době pracuje jako sociální pracovník u o.s. Rytmus.

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.