Ve Špuntíku pracuje jako programová instruktorka na rodinkových pobytech a na školách v přírodě. Jako s oddílovou vedoucí se s ní děti mohou setkat na letních táborech. Je neunavitelná, nezničitelná a stále dobře naladěná.

Mimo Špuntík působí jako animátorka školních výletů, pracovala v outdoorovém středisku STAN, dva roky jako au-pair v Anglii, v centru volného času Louka působí jako vedoucí na příměstském táboře, vede vlastní pionýrské tábory. Doučuje děti angličtinu, matematiku a češtinu.

Koníčky a záliby: hraje aktivně volejbal, má ráda knížky, filmy, angličtinu, tábory a hry v jakékoliv podobě.

Má titul Mgr. v oboru Učitelství anglického jazyka a literatury pro střední školy a v součastnosti učí angličtinu a španělštinu na ZŠ Gajdošova v Brně. Absolvovala kurzy pro instruktory, oddílové vedoucí i hlavní vedoucí dětských táborů.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...