Ve Špuntíku pracuje jako programová instruktorka na rodinkových pobytech a na školách v přírodě. Jako s oddílovou vedoucí se s ní děti mohou setkat na letních táborech. Je neunavitelná, nezničitelná a stále dobře naladěná.

Mimo Špuntík působí jako animátorka školních výletů, pracovala v outdoorovém středisku STAN, dva roky jako au-pair v Anglii, v centru volného času Louka působí jako vedoucí na příměstském táboře, vede vlastní pionýrské tábory. Doučuje děti angličtinu, matematiku a češtinu.

Koníčky a záliby: hraje aktivně volejbal, má ráda knížky, filmy, angličtinu, tábory a hry v jakékoliv podobě.

Má titul Mgr. v oboru Učitelství anglického jazyka a literatury pro střední školy a v součastnosti učí angličtinu a španělštinu na ZŠ Gajdošova v Brně. Absolvovala kurzy pro instruktory, oddílové vedoucí i hlavní vedoucí dětských táborů.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.