Lukáš je člověk, se kterým když se potkáte, tak už na něho s největší pravděpodobností nikdy nezapomenete. Je to člověk s nekonečným množstvím energie, dobrý společník, skvělý herec , ale především úžasný parťák k dětem, o což jde nám ve Špuntíku především.Potkat se s ním můžete na zimních lyžařských pobytech, kde působí především jako lyžařský, ale také jako programový instruktor, již tradičně také na Apaluše a nezřídka baví děti na školách a školkách v přírodě.

Mimo Špuntík působí Lukáš na dalších táborech jako programový a nyní už i hlavní vedoucí. Již několik let jednou týdně trénuje mladé hasiče. Druhým rokem vede předškoláky a prvňáčky v divadelním kroužku, kam sám od malička chodí.

V současné době studuje na Masarykově univerzitě obor Animátor sportovních aktivit a biologii.

Mezi Lukášovy záliby a koníčky patří sport (lyžování, cyklistika, plavání, kolektivní sporty..), dobrovolní hasiči a požární sport, divadlo, potápění a turistika.

Lukáše potkáte na těchto akcích:

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.