Lukáš je člověk, se kterým když se potkáte, tak už na něho s největší pravděpodobností nikdy nezapomenete. Je to člověk s nekonečným množstvím energie, dobrý společník, skvělý herec , ale především úžasný parťák k dětem, o což jde nám ve Špuntíku především.Potkat se s ním můžete na zimních lyžařských pobytech, kde působí především jako lyžařský, ale také jako programový instruktor, již tradičně také na Apaluše a nezřídka baví děti na školách a školkách v přírodě.

Mimo Špuntík působí Lukáš na dalších táborech jako programový a nyní už i hlavní vedoucí. Již několik let jednou týdně trénuje mladé hasiče. Druhým rokem vede předškoláky a prvňáčky v divadelním kroužku, kam sám od malička chodí.

V současné době studuje na Masarykově univerzitě obor Animátor sportovních aktivit a biologii.

Mezi Lukášovy záliby a koníčky patří sport (lyžování, cyklistika, plavání, kolektivní sporty..), dobrovolní hasiči a požární sport, divadlo, potápění a turistika.

Lukáše potkáte na těchto akcích:

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Termíny letních táborů pro rok 2018 :

 

  • "MALÝ" TÁBOR (děti 7 - 10 let) - TZ Čachnov - 14.-21.7.2018 - kapacita 44 míst - ubytování v chatkách
  • "MOSILANA"(děti 7 - 15 let) - RS Nesměř - 15. - 20.7.2018 - kapacita 35 míst (pro děti zaměstnanců Nové Mosilany + naše špuntíky) - ubytování v pevné budově
  • "VELKÝ" TÁBOR (děti 9 - 15 let) - TZ Žirovnice - 21.7.-4.8.2018 - kapacita 70 míst - ubytování ve stanech
  • INSTRUKTORÁK (naši tábornící a instruktoři 16 - 20 let) - 4.-11.8.2018

 

Přihlašovat se můžete mailem už nyní!