Lukáš je člověk, se kterým když se potkáte, tak už na něho s největší pravděpodobností nikdy nezapomenete. Je to člověk s nekonečným množstvím energie, dobrý společník, skvělý herec , ale především úžasný parťák k dětem, o což jde nám ve Špuntíku především.Potkat se s ním můžete na zimních lyžařských pobytech, kde působí především jako lyžařský, ale také jako programový instruktor, již tradičně také na Apaluše a nezřídka baví děti na školách a školkách v přírodě.

Mimo Špuntík působí Lukáš na dalších táborech jako programový a nyní už i hlavní vedoucí. Již několik let jednou týdně trénuje mladé hasiče. Druhým rokem vede předškoláky a prvňáčky v divadelním kroužku, kam sám od malička chodí.

V současné době studuje na Masarykově univerzitě obor Animátor sportovních aktivit a biologii.

Mezi Lukášovy záliby a koníčky patří sport (lyžování, cyklistika, plavání, kolektivní sporty..), dobrovolní hasiči a požární sport, divadlo, potápění a turistika.

Lukáše potkáte na těchto akcích:

 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...