Do Špuntíka vstoupila jako malá klientka, která začala jezdit na rodinkové pobyty se svými rodiči. Následovaly tábory a dnes Marťa působí jako programová instruktorka na rodinkových pobytech, školách v přírodě a jako lyžařská instruktorka na zimních rodinných pobytech.

Pracuje a pracovala s dětmi i mimo Špuntíka  - například plavání dětí s autismem.

Koníčky a záliby: sport - aerobik, posilovna, bruslení, lyžování, zdravá výživa, čtení cestování.


V současnosti provozuje vlastní studio v Brně-Líšni, zaměřené na masáže a cvičení (více na www.em-studio.cz). Má vystudovaný obor Regenerace a výživa ve sportu na FSpS MU a v současnosti neustále pracuje na rozšíření své kvalifikace v oblasti cvičení a masírování.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...