Do Špuntíka vstoupila jako malá klientka, která začala jezdit na rodinkové pobyty se svými rodiči. Následovaly tábory a dnes Marťa působí jako programová instruktorka na rodinkových pobytech, školách v přírodě a jako lyžařská instruktorka na zimních rodinných pobytech.

Pracuje a pracovala s dětmi i mimo Špuntíka  - například plavání dětí s autismem.

Koníčky a záliby: sport - aerobik, posilovna, bruslení, lyžování, zdravá výživa, čtení cestování.


V současnosti provozuje vlastní studio v Brně-Líšni, zaměřené na masáže a cvičení (více na www.em-studio.cz). Má vystudovaný obor Regenerace a výživa ve sportu na FSpS MU a v současnosti neustále pracuje na rozšíření své kvalifikace v oblasti cvičení a masírování.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.