Ve Špuníku vyrostla a prvního stanového tábora se účastnila ještě v kočárku, když jí bylo 10 měsíců. Se Špuntíkem se naučila lyžovat, ve Špuntíku  poznala své nejlepší kamarády a naučila se pracovat nejen s dětmi, ale i s dospělými. Dnes pracuje ve Špuntíku jako vedoucí na táborech, programový instruktor na rodinkových pobytech a na školách v přírodě, vede lyžařskou školičku na zimních pobytech.

Mimo Špuntík působí jako lyžařská instruktorka např. na Červenohorském Sedle, na Dolní Moravě a poslední tři roky také na Novém Zélandě.

Koníčky a záliby: Sport - wakeboarding, kiteboarding, skicross, cestování, hudba, tanec, děti, poznávání nových lidí.

Má licenci instruktora lyžování a snowboardingu, licenci na regenerační a sportovní masáže. Má vystudovanou přažskou vyšší odbornou školu tělesné výchovy a sportu, obor Management tělesné kultury.

Monču potkáte na těchto akcích:

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...