Ve Špuníku vyrostla a prvního stanového tábora se účastnila ještě v kočárku, když jí bylo 10 měsíců. Se Špuntíkem se naučila lyžovat, ve Špuntíku  poznala své nejlepší kamarády a naučila se pracovat nejen s dětmi, ale i s dospělými. Dnes pracuje ve Špuntíku jako vedoucí na táborech, programový instruktor na rodinkových pobytech a na školách v přírodě, vede lyžařskou školičku na zimních pobytech.

Mimo Špuntík působí jako lyžařská instruktorka např. na Červenohorském Sedle, na Dolní Moravě a poslední tři roky také na Novém Zélandě.

Koníčky a záliby: Sport - wakeboarding, kiteboarding, skicross, cestování, hudba, tanec, děti, poznávání nových lidí.

Má licenci instruktora lyžování a snowboardingu, licenci na regenerační a sportovní masáže. Má vystudovanou přažskou vyšší odbornou školu tělesné výchovy a sportu, obor Management tělesné kultury.

Monču potkáte na těchto akcích:

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.