Základní informace

Zimní pobyt pro rodiny s dětmi

Pro děti od 5 let, které už zvládají základy lyžování, zajistíme v případě dostatečného zájmu našeho šikovného a zkušeného lyžařského instruktora

Ferienhof Wölferbauer, Saalbach

3. - 10.2. 2024

Možnosti lyžování

Penzion rodiny Ederových stojí přímo na sjezdovce, takže lyže nazouváte doslova na lavičce před lyžárnou :-). Po sjezdovce sjedete ke spodní stanici lanovky, která vás vyveze přímo do lyžařské arény Saalbach – Hinterglemm, kde na vás čeká 270 km sjezdovek! Vybere si tu každý – začátečník i pokročilý lyžař či snowboardista.

Celý areál je navíc přizpůsobený a velmi přátelský k  rodinám s dětmi :-).

 

Pokud je dostatek zájemců, jede na pobyt náš lyžařský instruktor (případně instruktoři) a zajišťuje pro děti lyžařský výcvik. Podmínkou je věk minimálně 5 let a špuntík už musí být alespoň mírně pokročilý lyžař, aby zvládl výuku ve skupině s ostatními dětmi. Skupinky bývají 2 – 5ti členné podle věku a zdatnosti lyžařů. Cenu výcviku vypočítáváme individuálně podle počtu objednaných lekcí, počtu dětí ve skupinkách atd.

Pár detailů

Ubytování:

2, 3 a 4 lůžkové pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Společenská místnost k dispozici.

Odkaz na ubytování – https://www.woelflbauer.at/

Stravování:

Snídaně formou švédského stolu, Večeře – polévka, hlavní jídlo, zákusek

Jídelníček je obohacen produkty vlastní výroby.

 

Ceny:

  • Dospělý – 13 420 Kč
  • Dítě do 5,99 let – 4 125 Kč
  • Dítě 6 – 11,99 let – 7 060 Kč
  • Dítě 12 – 15 let – 10 700 Kč

Ceny zahrnují ubytování, polopenzi, rekreační poplatek, pojištění CK proti úpadku.

CENA BUDE PO LETNÍCH PRÁZDNINÁCH JEŠTĚ UPRAVENA PODLE AKTUÁLNÍHO CENÍKU UBYTOVÁNÍ.

Cenu lyžařské školičky vypočítáme zájemcům individuálně podle délky výuky a počtu objednaných lekcí a bude připočítána až k doplatku za pobyt podle konečného počtu účastníků.

V případě, že z důvodu COVID-19 nebude opět možné cestovat za lyžováním do zahraničí, budeme veškeré platby vracet v plné výši, ponížené pouze o manipulační poplatek 200 Kč na osobu, jak bude uvedeno ve smluvních podmínkách.

Rovnou se přihlašte!