Základní informace

Poslední 2 volné pokoje : 2 lůžkový, 4-5 lůžkový

Zimní pobyt pro rodiny s dětmi

Pro děti od 5 let, které už zvládají základy lyžování, zajistíme v případě dostatečného zájmu našeho šikovného a zkušeného lyžařského instruktora

Ferienhof Wölferbauer, Saalbach

3. - 10.2. 2024

Možnosti lyžování

Penzion rodiny Ederových stojí přímo na sjezdovce, takže lyže nazouváte doslova na lavičce před lyžárnou :-). Po sjezdovce sjedete ke spodní stanici lanovky, která vás vyveze přímo do lyžařské arény Saalbach – Hinterglemm, kde na vás čeká 270 km sjezdovek! Vybere si tu každý – začátečník i pokročilý lyžař či snowboardista.

Celý areál je navíc přizpůsobený a velmi přátelský k  rodinám s dětmi :-).

 

Pokud je dostatek zájemců, jede na pobyt náš lyžařský instruktor (případně instruktoři) a zajišťuje pro děti lyžařský výcvik. Podmínkou je věk minimálně 5 let a špuntík už musí být alespoň mírně pokročilý lyžař, aby zvládl výuku ve skupině s ostatními dětmi. Skupinky bývají 2 – 5ti členné podle věku a zdatnosti lyžařů. Cenu výcviku vypočítáváme individuálně podle počtu objednaných lekcí, počtu dětí ve skupinkách atd.

Pár detailů

Ubytování:

2, 3 a 4 lůžkové pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Společenská místnost k dispozici.

Odkaz na ubytování – https://www.woelflbauer.at/

Stravování:

Snídaně formou švédského stolu, Večeře – polévka, hlavní jídlo, zákusek

Jídelníček je obohacen produkty vlastní výroby.

 

Ceny:

  • Dospělý – 13 940 Kč
  • Dítě do 5,99 let – 4 125 Kč
  • Dítě 6 – 11,99 let – 7 320 Kč
  • Dítě 12 – 15 let – 11 120 Kč

Ceny zahrnují ubytování, polopenzi, rekreační poplatek, pojištění CK proti úpadku.

Cenu lyžařské školičky vypočítáme zájemcům individuálně podle délky výuky a počtu objednaných lekcí a bude připočítána až k doplatku za pobyt podle konečného počtu účastníků.

V případě, že z důvodu COVID-19 nebude opět možné cestovat za lyžováním do zahraničí, budeme veškeré platby vracet v plné výši, ponížené pouze o manipulační poplatek 200 Kč na osobu, jak bude uvedeno ve smluvních podmínkách.

Rovnou se přihlašte!