Radim

Ráďas - lyžař, skicrossař, dobrodruh.
Po bakalářském titulu z Mezinárodních vztahů v Praze se rozhodl usídlit se (především duší) v horách.
Na léto již pravidelně odlétá s Mondie na Nový Zéland, kde pracují jako lyžařští instruktoři a přes zimu lyžuje a hlavně závodí v Evropě.
Je celkovým vítězem Českého poháru ve skicrossu a letošním vícemistrem ČR.
V době studií pracoval pro velkou zdravotnickou společnost, kde zajišťoval chod vzdělávacích akcí pro doktory a sestřičky.
Strávil půl roku v Irsku, kde mimo jiné pomáhal lidem se speciálními potřebami na sportovních kempech.
V současnosti vede malý specializovaný lyžařský servis v Praze (a občas také v Brně) a stará se o sněžný team dropit.cz.
Rád cestuje a poznává nové kouty světa. Baví ho předávat vše, co se během své kariéry naučil - a to jak těm nejmenším, tak těm zkušenějším.

Neutíká ani před hraním deskových her a jakákoli sázka je pro něj výzvou - a obráceně.

Radim

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.