Rodinné pobyty

V létě i v zimě pořádáme pro rodiny s malými špuntíky pobyty s pohádkovým programem pro děti. Pohádkové léto s námi můžete trávit v Jeseníkách na Chatě Kopřivná, v Orlických horách na Chatě Perla, v Krkonoších, v Českém ráji, na Vysočině... Zavedeme Vás i Vaše špuntíky mezi trpaslíky, mezi Broučky na Voňavou louku, do Pohádkového království, můžete prožít týden s Večerníčkem a s jeho kamarády nebo pomůžete zachránit princeznu. Program pro děti je připraven na dopoledne i odpoledne, před spaním se pak loučíme Kašpárníčkem.

Každoročně zařazujeme i jeden pobyt pro rodiny se staršími dětmi, který je sestaven tak, aby se vydováděly děti společně se svými rodiči. Už jsme takto trávili týden ve zvláštní vesnici Holubinky, putovali jsme Strašidelným labyrintem a chystáme se prožít v jednom týdnu celý Rok na vsi....
Na zimních pobytech se kromě pohádkového programu věnujeme hlavně lyžování. V naší lyžařské školičce děti pod vedením zkušených a usměvavých instruktorů  sbírají první lyžařské zkušenosti nebo zdokonalují svůj lyžařský styl.

Hlavní výhoda špuntíkovských rodinných pobytů? Rodinka je pohromadě a přitom mají děti zajištěnu společnost dalších dětí a rodiče si nemusí příliš lámat hlavu s tím, jak děti zabavit. Poznáte naši práci, naše instuktory a až Vaše dítě vyroste ze školkového věku a Vy budete přemýšlet, kam ho o prázdniných poslat na tábor, snad budete vědět, že na našich táborech bude v "dobrých rukou" a potká se tam s kamarády s rodinkových pobytů.

Balónový hotel Radešín

Pobyt pro rodiny s dětmi, program je určen pro děti ve věku od 3 do 9 let

Tentokrát přestěhujeme náš tradiční podzimní Pohádkový les mimo Brno do krásného zalesněného okolí malebné vesničky Radešín na Vysočině.

Pro děti i rodiče jsme připravili prodloužený víkend v Pohádkovém království, kde nic není, jak má v pohádkách správně být a moudrý Kašpárek se tomu všemu snaží přijít na kloub. Jenže bude asi potřebovat pomoct od šikovných dětí...

Na děti čekají výpravy do pohádek, výtvarná dílnička, hraní divadýlka, zpívání s kytarou a když to všechno dobře dopadne, možná příjde i pan král :-).

kašpárek
čarodějnice

Celý článek...

 
Vyhledávání
Google+

Facebook