Rodinné pobyty

V létě i v zimě pořádáme pro rodiny s malými špuntíky pobyty s pohádkovým programem pro děti. Pohádkové léto s námi můžete trávit v Jeseníkách na Chatě Kopřivná, v Orlických horách na Chatě Perla, v Krkonoších, v Českém ráji, na Vysočině... Zavedeme Vás i Vaše špuntíky mezi trpaslíky, mezi Broučky na Voňavou louku, do Pohádkového království, můžete prožít týden s Večerníčkem a s jeho kamarády nebo pomůžete zachránit princeznu. Program pro děti je připraven na dopoledne i odpoledne, před spaním se pak loučíme Kašpárníčkem.

Každoročně zařazujeme i jeden pobyt pro rodiny se staršími dětmi, který je sestaven tak, aby se vydováděly děti společně se svými rodiči. Už jsme takto trávili týden ve zvláštní vesnici Holubinky, putovali jsme Strašidelným labyrintem a chystáme se prožít v jednom týdnu celý Rok na vsi....
Na zimních pobytech se kromě pohádkového programu věnujeme hlavně lyžování. V naší lyžařské školičce děti pod vedením zkušených a usměvavých instruktorů  sbírají první lyžařské zkušenosti nebo zdokonalují svůj lyžařský styl.

Hlavní výhoda špuntíkovských rodinných pobytů? Rodinka je pohromadě a přitom mají děti zajištěnu společnost dalších dětí a rodiče si nemusí příliš lámat hlavu s tím, jak děti zabavit. Poznáte naši práci, naše instuktory a až Vaše dítě vyroste ze školkového věku a Vy budete přemýšlet, kam ho o prázdniných poslat na tábor, snad budete vědět, že na našich táborech bude v "dobrých rukou" a potká se tam s kamarády s rodinkových pobytů.

Horský hotel Kopřivná, Malá Morávka, Jeseníky

18. - 21.1. a 15. - 18.2. (3 noci)

26. - 28.1. a 23. - 25.2. (2 noci)

Lyžařská školička

Dětem ve věku od 3 let se budou věnovat naši zkušení a proškolení instruktoři.koprivna

Dětem můžete objednat :

Individuální výuku - je nutná pro Level 1 a Level 2, probíhá 50 minut dopoledne a 50 minut odpoledne

Skupinovou výuku pro mírně pokročilé - Level 3 - 4, probíhá 75 minut dopoledne a 75 minut odpolende, sestavíme skupinky v počtu 2 - 4 děti a budeme zlepšovat jejich lyžařské dovednosti hravou a zábavnou formou.

Skupinovou výuku pro pokročilé  - Level 4 a víc, probíhá 105 minut dopoledne a 105 minut odpoledne, sestavíme skupinky v počtu 4 - 6 dětí a budeme vylepšovat techniku jízdy pomocí zdokonalovacích cvičení.

Lyžovat budeme ve Ski areálu Kopřivná, který je přímo před hotelem. Lyže nazouváte doslova u dveří. Na kopec lyžaře vyveze čtyřsedačková lanovka nebo kotva. Začátečníkům v lyžařské školičce je k dispozici pojízdný pás.

 

Celý článek...

 

Horský hotel Kopřivná, Malá Morávka v Jeseníkách

Zimní rodinný pobyt s možností lyžařské školičky a doprovodného programu pro děti

Naučíme Vaše děti lyžovat nebo je v lyžování zdokonalíme a večer pro ně připravíme program tak, aby si pobyt na horách náležitě užily a Vás to stálo co nejméně energie :-).

koprivna

Ubytování

Hotel Kopřivná se nachází přímo na sjezdovce a nabízí velmi příjemné a kvalitní ubytování v moderně zařízených 2,3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

Cena pobytu zahrnuje snídani, která je poskytována formou velmi bohatého švédského stolu, Obědy a večeře jsou podávány individuálně dle nabídky hotelové restaurace. Ke stravování během dne můžete také využít bufetů přímo na sjezdovce.

Ski areál

Přímo z chaty můžete vyjet na širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, kterou si  užije jak rodina s dětmi, tedy začínajícími lyžaři, tak i zkušení milovníci zimních sportů. Celková délka sjezdovky je 1350 m. Sjezdovka je  po celé délce strojově upravovaná a dobře zasněžovaná. Nahoru Vás dopraví  komfortní čtyřsedačková lanovka a vlek.

Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem.

Lyžařská školička

školička 3

Školička je určena dětem od 3 let a případně i dospělákům. Budou se Vám věnovat naši zkušení a školení lyžařští instruktoři.

Můžete si vybrat :

Individuální výuku - Největší efektivita učení. Nutná pro začátečníky, vhodná i pro pokročilé. Výuka probíhá dle schopností klienta buď v dětském ski parku nebo na sjezdovce. Individuální výuku mohou využít i dospělí. Dálka 1 lekce 50 minut.

Skupinovou výuku pro mírně pokročilé - sestavíme skupinky v počtu 2 - 4 děti na podobné lyžařské úrovni a budeme zlepšovat jejich lyžařské dovednosti hravou a zábavnou formou. Délka 1 lekce 75 minut.

Skupinovou výuku pro pokročilé - sestavíme skupinky v počtu 4 - 6 dětí na podobné lyžařské úrovni a budeme vylepšovat techniku jízdy pomocí zdokonalovacích cvičení. Délka 1 lekce 105 minut.

 

Celý článek...

 

Saalbach, Ferienhof Wölflbauer


alpy dum

UBYTOVÁNÍ PŘÍMO NA SJEZDOVCE, VÝBORNÁ DOMÁCÍ KUCHYNĚ, PŘÍJEMNÉ DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ, MOŽNOST ČESKÉHO LYŽAŘSKÉHO INSTRUKTORA ZA ZAJÍMAVOU CENU

Saalbach je jednoznačně jedno z nejvhodnějších rakouských lyžařských středisek pro rodinnou rekreaci. Na děti se tu pamatuje všude a najdete tu sjezdovky nejrůznější náročnosti. K dispozici je 200 km lyžařských tratí, 55 moderních lanovek a lyžařských vleků.

Celý článek...

 

Balónový hotel Radešín

Pobyt pro rodiny s dětmi, program je určen pro děti ve věku od 3 do 9 let

Tentokrát přestěhujeme náš tradiční podzimní Pohádkový les mimo Brno do krásného zalesněného okolí malebné vesničky Radešín na Vysočině.

Pro děti i rodiče jsme připravili prodloužený víkend v Pohádkovém království, kde nic není, jak má v pohádkách správně být a moudrý Kašpárek se tomu všemu snaží přijít na kloub. Jenže bude asi potřebovat pomoct od šikovných dětí...

Na děti čekají výpravy do pohádek, výtvarná dílnička, hraní divadýlka, zpívání s kytarou a když to všechno dobře dopadne, možná přijde i pan král :-).

Radešín
dílnatrička

 

 

 

 

 

Celý článek...

 
Vyhledávání
Google+

Facebook