Balónový hotel Radešín

Pobyt pro rodiny s dětmi, program je určen pro děti ve věku od 3 do 9 let

Tentokrát přestěhujeme náš tradiční podzimní Pohádkový les mimo Brno do krásného zalesněného okolí malebné vesničky Radešín na Vysočině.

Pro děti i rodiče jsme připravili prodloužený víkend v Pohádkovém království, kde nic není, jak má v pohádkách správně být a moudrý Kašpárek se tomu všemu snaží přijít na kloub. Jenže bude asi potřebovat pomoct od šikovných dětí...

Na děti čekají výpravy do pohádek, výtvarná dílnička, hraní divadýlka, zpívání s kytarou a když to všechno dobře dopadne, možná přijde i pan král :-).

Radešín
dílnatrička

 

 

 

 

 

Cena  zahrnuje ubytování, plnou penzi, program, pojištění CK proti úpadku, nezahrnuje pojištění stornopoplatků pro případ zrušení účasti z důvodu nemoci - můžeme zajistit za 64 Kč/osoba
Dospělák: 3 150 Kč
Dítě 3 - 12 let: 2 670 Kč
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko, stravu a program: zdarma

Balónový hotel prošel v letech 2015 a 2016 celkovou rekonstrukcí a nabízí velmi příjemné ubytování. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici budeme mít také společenský sál a od restaurace oddělenou jídelnu. Hotel disponuje vlastním pivovarem a radešínské pivo opravdu stojí za ochutnávku! :-)

Akce se uskuteční při počtu min. 20 přihlášených účastníků do 31.5. 2017 !!! Těšíme se na Vás i Vaše špuntíky :-)


 

 
Vyhledávání
Google+

Facebook