Horský hotel Kopřivná, Malá Morávka v Jeseníkách

Zimní rodinný pobyt s možností lyžařské školičky a doprovodného programu pro děti

Naučíme Vaše děti lyžovat nebo je v lyžování zdokonalíme a večer pro ně připravíme program tak, aby si pobyt na horách náležitě užily a Vás to stálo co nejméně energie :-).

koprivna

Ubytování

Hotel Kopřivná se nachází přímo na sjezdovce a nabízí velmi příjemné a kvalitní ubytování v moderně zařízených 2,3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Stravování

Cena pobytu zahrnuje snídani, která je poskytována formou velmi bohatého švédského stolu, Obědy a večeře jsou podávány individuálně dle nabídky hotelové restaurace. Ke stravování během dne můžete také využít bufetů přímo na sjezdovce.

Ski areál

Přímo z chaty můžete vyjet na širokou a zcela bezpečnou sjezdovku, kterou si  užije jak rodina s dětmi, tedy začínajícími lyžaři, tak i zkušení milovníci zimních sportů. Celková délka sjezdovky je 1350 m. Sjezdovka je  po celé délce strojově upravovaná a dobře zasněžovaná. Nahoru Vás dopraví  komfortní čtyřsedačková lanovka a vlek.

Samostatná dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem.

Lyžařská školička

 

školička 3

Školička je určena dětem od 3 let a případně i dospělákům. Budou se Vám věnovat naši zkušení a školení lyžařští instruktoři.

Můžete si vybrat:

Individuální výuku - Největší efektivita učení. Nutná pro začátečníky, vhodná i pro pokročilé. Výuka probíhá dle schopností klienta buď v dětském ski parku nebo na sjezdovce. Individuální výuku mohou využít i dospělí. Dálka 1 lekce 50 minut.

Skupinovou výuku pro mírně pokročilé - sestavíme skupinky v počtu 2 - 4 děti na podobné lyžařské úrovni a budeme zlepšovat jejich lyžařské dovednosti hravou a zábavnou formou. Délka 1 lekce 75 minut.

Skupinovou výuku pro pokročilé - sestavíme skupinky v počtu 4 - 6 dětí na podobné lyžařské úrovni a budeme vylepšovat techniku jízdy pomocí zdokonalovacích cvičení. Délka 1 lekce 105 minut.

Doprovodný program

Každý večer po večeři (od 19 do 20 hodin) se budou na děti těšit naši instruktoři se zábavným programem. Na děti čeká mimo jiné zpívání s kytarou, výtvarná dílnička,závod večerní výprava, špuntíkovský Š-faktor a samozřejmě páteční lyžařský závod. závod

K příjemnému trávení volného času můžete využít také krásné wellness centrum hotelu - http://www.koprivna.cz/wellness.

Ceník pobytu:

Ubytování se snídaní (zahrnuje pojištění CK proti úpadku)

Pokoje „Classic“

  • 2 lůžkový - 17 400 Kč / 7 nocí
  • 3 lůžkový - 20 200 Kč / 7 nocí
  • 4 lůžkový - 23 800 Kč / 7 nocí
  • Přistýlka - 3 500 Kč / 7 nocí

Pokoje „Superior“

  • 4 lůžkový - 28 000 Kč / 7 nocí
  • Přistýlka -    3 500 Kč / 7 nocí

Rekreační poplatek

Dospělý od 18 let: 19 Kč /den

Lyžařská školička 

  • Individuální výuka - 490 Kč / 50 minut
  • Skupinová výuka mírně pokročilí (2-4 děti) - 350 Kč / 75 minut
  • Skupinová výuka pokročilí (4-6 dětí) - 250 Kč / 105 minut

Pokud nebude ve skupince minimální počet dětí, buď ji vůbec nezařadíme nebo se po dohodě s Vámi karnevalupraví cena.

Můžete si zvolit tolik výuky, kolik chcete. Vybraný počet hodin se platí předem v 2. splátce pobytu a částka je nevratná, i když nakonec všechny hodiny výuky nevyčerpáte.

Doprovodný program

600 Kč/týden

Pojištění

Úrazové + pojištění stornopoplatků pro případ nenastoupení pobytu z důvodu nemoci (pojišťovna vrací 80% z výše stornopoplatků): 128 Kč / osoba

 
Vyhledávání
Google+

Facebook