Rekreační areál Homole, 7 km od Jičína, kousek od Prachovských skal

Akce je určena rodinám s dětmi, pohádkový program pro děti ideálně ve věku 3 - 8 let

homole1Za devatero horami a devatero lesy leží Pohádkové království, ve kterém vládne moudrý král všem pohádkám. Zdá se ale, že poslední dobou má pan král velké starosti a sám si s nimi neví rady. Poradil mu tedy chytrý Kašpárek, aby si povolal na pomoc děti, protože ty jsou přeci největší odborníci na pohádky! .....

Zveme tedy všechny děti i rodiče (protože i jejich pomoc by se nám při záchraně Pohádkového království mohla hodit) do rekreačního střediska Homole, umístěného na kraji lesů, nedaleko pohádkového města Jičín. Tam snad zjistíme lépe, je-li v našich silách pomoci.

Homole nabízí jednoduché, ale příjemné ubytování turistického typu ve zděné budově. V pokojích jsou postele + palandy. Sociální zařízení je společné na chodbě, některé pokoje mají sociální zařízení vlastní. Pro největší táborníky můžeme domluvit ubytování ve dvoulůžkový stanech. Pro vnitřní aktivity máme k dispozici společenskou místnost, pro venkovní program lesy, louky, hřiště. Milovníci cykloturistiky si mohou vzít a uschovat kola nebo si i kola zapůjčit (4 ks).homole - pokoj

Stravování je zajištěno formou plné penze (snídaně, oběd, večeře).

Homole - kašpárekProgram probíhá vždy cca 2 hodiny dopoledne, 2 hodiny odpoledne a večer se mohou děti těšit na oblíbený Kašpárníček :-). Rodiče se programu účastní společně s dětmi. Někdy nám bude stačit jen rodičovský doprovod a podpora, jindy budeme rádi, když se i dospěláci aktivně zapojí, protože zachránit takové Pohádkové království, to nebudeme pravděpodobně žádná snadná věc!...A pokud večer nepadneme všichni brzy únavou, určitě nás čeká táborák s kytarou a až se špuntíci zavrtají do peřin, můžeme si jen tak povídat nebo zahrát deskové či jiné společenské hry, zájemce můžeme vyslat i na noční bojovku...Záleží už jen na naladění a přání skupiny. Chceme především, abyste si užili s vašimi dětmi pohodovou, ale i zábavnou dovolenou :-).

Jeden den bude bez programu, aby rodiny dostaly prostor k výletování, protože je opravdu kam se vydat a co vidět. Můžete začít třebaHomole - král jen procházkou nebo i houbařením hned u Homole, nebo se vydat do Prachovských skal, do Jičína, či si jako cíl výletu vybrat Trosky nebo jinou hradní zříceninu...Cílů k výletování je nepřeberně.

 

 

 

Cena :

Dítě 3 - 6 let 4 630 Kč

Dítě 6 - 15 let                          4 770 Kč

Dospělák                                 5 260 Kč

Při ubytování ve stanu

Dítě                                         4 280 Kč

Dospělák                                 4 770 Kč

Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi, program včetně drobných odměn, pojištění CK proti úpadku.

Můžeme Vám zajistit rovněž pojištění stornopoplatků pro případ onemocnění a nenastoupení na akci - 128 Kč/osoba.

Kapacita tábora není veliká (max. 35 osob), takže doporučujeme hlásit se již nyní!! :-)

homole 2Homole - stany

 
Vyhledávání
Google+

Facebook