Protože kolektiv spolupracovníků ŠPUNTÍKA tvoří z velké části studenti vysokých škol, je zcela přirozené, že s tím, jak se ze studentů stávají zaměstnanci, cestovatelé či podnikatelé, mění se průběžně i složení tzv. ŠPUNTÍKTEAMU. Také akciček pomalu ale jistě přibývá a tak stále hledáme nové spolupracovníky na posty programových instruktorů na školky v přírodě a pobyty pro rodiny s dětmi, vodácké instrutory, instruktory cyklistiky a lyžování, táborové vedoucí.

U lyžařských a vodáckých instruktorů a u instruktorů cyklistiky je potřeba, aby měli některý z oficiálních kurzů, který je opravňuje k vedení lyžařských výcviků (např. cvičitel nebo učitel lyžování) a vodáckých a cyklistických akcí. U všech, kdo s námi chtějí spolupracovat, by měly být samozřejmostí kladný vztah k dětem, ochota navléknout se i do toho nejšílenějšího kostýmu a chuť hrát si společně se svými malými svěřenci.

Pokud si myslíte, že práce ve ŠPUNTÍKU (i když my tomu práce ani neříkáme) je právě to, co hledáte, ozvěte se. Slibujeme dobrou partu, fajn klienty, spoustu legrace i dobrodružství – to na oplátku za Váš nadšený a profesionální přístup.

V případě zájmu kontaktujte Dášu Žďárkovou.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Sluníčko nám sice asi nevykoukne, ale pršet by nemělo, takže naše pohádkové postavičky se na vás všechny už moc těší a doufají, že se za nimi přijdete podívat :-).

UPOZORŇUJEME, ŽE Z DŮVODU POČASÍ SE AKCE ZA NEZMĚNĚNÝCH PODMÍNEK PŘESOUVÁ NA NEDĚLI 14. DUBNA!!

Zveme všechny špuntíky ve věku 3 - 8 let s doprovodem do jarního

POHÁDKOVÉHO LESAEmotikona smilršet má až večer, takže VZHŮRU DO POHÁDKY!Emotikona smilePohádkového lesa

Do pohádkového lesa se tentokrát dostanete trolejbusem č. 37. Vystoupíte na zastávce Jírovcova a vchod do lesa najdete mezi domy Pavlovská 35 a 37.

Trasa měří necelé 2 km a vede po poměrně úzkých lesních cestičkách. Terén tedy tentokrát není vhodný pro kočárky. Doporučujeme vzít ke kočárku nějakou jinou alternativu.

Celý článek...