Protože kolektiv spolupracovníků ŠPUNTÍKA tvoří z velké části studenti vysokých škol, je zcela přirozené, že s tím, jak se ze studentů stávají zaměstnanci, cestovatelé či podnikatelé, mění se průběžně i složení tzv. ŠPUNTÍKTEAMU. Také akciček pomalu ale jistě přibývá a tak stále hledáme nové spolupracovníky na posty programových instruktorů na školky v přírodě a pobyty pro rodiny s dětmi, vodácké instrutory, instruktory cyklistiky a lyžování, táborové vedoucí.

U lyžařských a vodáckých instruktorů a u instruktorů cyklistiky je potřeba, aby měli některý z oficiálních kurzů, který je opravňuje k vedení lyžařských výcviků (např. cvičitel nebo učitel lyžování) a vodáckých a cyklistických akcí. U všech, kdo s námi chtějí spolupracovat, by měly být samozřejmostí kladný vztah k dětem, ochota navléknout se i do toho nejšílenějšího kostýmu a chuť hrát si společně se svými malými svěřenci.

Pokud si myslíte, že práce ve ŠPUNTÍKU (i když my tomu práce ani neříkáme) je právě to, co hledáte, ozvěte se. Slibujeme dobrou partu, fajn klienty, spoustu legrace i dobrodružství – to na oplátku za Váš nadšený a profesionální přístup.

V případě zájmu kontaktujte Dášu Žďárkovou.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Vzhledem k tomu, že Mendlovo náměstí je rozkopané a stejně tak celá půlka Brna, přesouváme pro letošek místo srazu pro dopravu na LT Čachnov a LT Žirovnice na sídliště Lesná.

Autobusy budou nakládat i vykládat děti i věci u zastávky Slavíčkova - linka autobusu č. 57. Je tam dostatek místa na krátkodobé zaparkování a za zastávkou (směr město) je pruh, který v případě potřeby slouží jako odstavný, jak nám bylo sděleno na oboru dopravy. Krátkodobě tu tedy mohou zaparkovat autobusy i případně automobily.

Budeme všechny rodiče o této změně informovat ještě mailem, ale pokud tuto zprávu pošlete dál, budeme rádi.

Děkujeme za pochopení.