Ve ŠPUNTÍKU působí na pozici programového instruktora na táborech a hlavní vedoucí na rodinkových pobytech a školách v přírodě. Na táborech pracuje již několik let jako oddílová vedoucí a v posledních letech se věnuje také přípravám celotáborových her. Její nejoblíbenější akcí je instruktorák, který je po programové stránce v její režii. Verča má pod palcem také špuntíkovské narozeninové oslavy a firemní akce.

Mimo CK ŠPUNTÍK soukromě vyučuje angličtinu děti od 7 do 15 let, věnuje se lektorské činnosti, pracuje v kulturním servise CH ŠPUNTIK, učila angličtinu v MŠ, učí základy hry na kytaru, hlídá děti, připravovala děti na vstup do 1. třídy ZŠ.

Koníčky a záliby: cestování, CK ŠPUNTÍK, herectví, turistika, fotografování, zpěv, hra na kytaru, četba

Má titul Mgr. v oboru andragogika, úspěšně absolvovaný kurz lektorských dovedností a také kurz Studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost organizovaný NIVD a akretidovaný MŠMT.

V současnosti soukromě učí angličtinu, pracuje pro CK ŠPUNTÍK, a to jako organizátork a vedoucí nejrůznějších akcí, i jako kulturní referentka v kulturním servise CK ŠPUNTÍK, a věnuje se lektorské činnosti.

 
Vyhledávání
Google+

Facebook
Zprávy

Nezapomeňte, že malí i starší táborníci každý den čekají na pozdrav z domova :-) :

LT ČACHNOV, pošta Borová, 569 82

LT Javorníček, Poste restante, Žirovnice 394 68