Dětské tábory

Pro děti školního věku pořádáme tábory nejen v létě, ale i v době velikonočních, podzimních a jarních prázdnin. Největšímu zájmu a pozornosti se ale tradičně těší letní tábory, které nabízíme pro věkovou kategorii 7 - 12 let a 9 - 15 let. Na děti čeká každý rok poutavá a dobrodružná celotáborová hra, ale také osvojování si klasických tábornických dovedností. Spíme správně po tábornicku - ve stanech s podsadou, popřípadě v chatkách, bez elektřiny, bez tekoucí teplé vody... a věřte nebo ne, vůbec nám to nevadí, naopak - neměnili bychom Smile ...

PODZIMNÍ TÁBOR JE URČEN DĚTEM OD 7 DO 15 LET

Každý rok vyjíždíme s dětmi o školních podzimních prázdninách na tábor. Nejinak tomu bude i letos. A po menší přestávce se opět vrátíme do Světlé nad Sázavou do rekreačního střediska Ředkovec.

Na děti bude čekat jako vždy zajímavá celotáborová hra a určitě nás cesty dovedou i na nedaleký hrad Lipnice.

Ubytováni budeme ve zděné budově, ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Cestovat na tábor budeme autobusem a zpět se svezeme vlakem, na který si vyšlápneme do Světlé nad Sázavou.

Cena: 2 810 Kč

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, 5x denně stravu, program, úrazové pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Možnost připojištění stornopoplatků - 64 Kč/osoba.

Do 10.10.2017 jsou místa rezervována táborníkům ve věku 7 - 15 let. Po tomto termínu budou volná místa nabídnuta našim starším táborníkům v "instruktorském" věku.

PodzimákPodzimák2Podzimák 3

 
Vyhledávání
Google+

Facebook