Dětské tábory

Pro děti školního věku pořádáme tábory nejen v létě, ale i v době velikonočních, podzimních a jarních prázdnin. Největšímu zájmu a pozornosti se ale tradičně těší letní tábory, které nabízíme pro věkovou kategorii 7 - 12 let a 9 - 15 let. Na děti čeká každý rok poutavá a dobrodružná celotáborová hra, ale také osvojování si klasických tábornických dovedností. Spíme správně po tábornicku - ve stanech s podsadou, popřípadě v chatkách, bez elektřiny, bez tekoucí teplé vody... a věřte nebo ne, vůbec nám to nevadí, naopak - neměnili bychom Smile ...

Rekreační středisko Záseka, Radostín nad Oslavou

Tábor pro děti ve věku 8 - 13 let

Kapacita tábora - 40 míst, momentálně obsazeno 28 míst

Touto novinkou v naší nabídce letních táborů vycházíme vstříc především dětem, které se z různých důvodů obávají táborničení v chatkách nebo ve stanech, ale i těm, kterým se jiné termíny tábora prostě nehodí.

Děti budou ubytovány v pevné budově a jen pár nejstarších táborníků možná zabydlí čtyřlůžkové chatky, které stojí v bezprostřední blízkosti hlavní budovy.

Vařit bude dětem personál rekreačního střediska.

Budeme se společně s dětmi snažit najít Ostrov pokladů, ale plavba k němu rozhodně nebude chudá na dobrodružství ani nebezpečí!!

Cena tábora :  4 660 Kč  - zahrnuje dopravu autobusem z Brna, ubytování, stravu 5 x denně + pitný režim, program, základní úrazové pojištění, pojištění CK proti úpadku

Možnost pojištění stornopoplatků - 112 Kč.

ostrov 1ostrov 2ostrov 2

 

Příměstský tábor s turistickým zaměřením pro děti ve věku 7 - 13 letpříměšťák 3

Kapacita - cca 15 míst - momentálně obsazeno 9 míst

Program našeho putování :

Pondělí - Lednicko-valtický areál a pískové sochy v Lednici

Úterý - zámek Mikulov a výstava LEGO - Svět kostiček

Středa - skanzen ve Strážnici s prohlídkou pro děti

Čtvrtek - Permonium v Oslavanech s interaktivní hrou MAGIC PERMON

Pátek - výlet na Babí lom , opékání buřtíků, hry na Lesné

 

Sraz na výlet bude většinou v 8 hodin u Janáčkova divadla (pokud si cíl výletu nevyžádá změnu) a návrat bude tamtéž v 16.30.

Celý článek...

 

Táborová základna Čachnov (u Svratouchu)

Tábor pro děti ve věku 7 (po 1. třídě) - 10 let

Kapacita tábora 40 míst - momentálně obsazeno 32 míst

Čachnov 3"Království Za Sedmero Horami truchlí. Jeho královna Fiona zmizela beze stopy z královského paláce a není nikde k nalezení. Shrek prohledal jeho každičký kout, ale svoji královnu nenašel. Odešel tedy truchlit do Bažiny a hrozí, že jeho země bude bez krále. Naštěstí jsou tu však jeho pohádkoví přátelé! Pomozte zorganizovat záchrannou výpravu, najděte Fionu a vraťte do království smích a štěstí."

Tábor je náplní i náročností programu zaměřen na mladší táborníky, kteří zde získávají své první táborové zkušenosti.

 

Celý článek...

 

Příměstský tábor s literárním zaměřením pro děti 10 - 15 let

čtenářský tábor 1Dávají  vaše děti přednost knize před běháním, soutěžením a měřením si sil s ostatními? Možná právě pro ně bude tedy vhodný nový typ našeho příměstského tábora, který by se dal nazvat jako "Čtenářský tábor". Čtenářský proto, že část dne se děti budou věnovat četbě vlastních knížek, které si přinesou z domu. Další část dne pak bude sestavena z různých her, zaměřených zejména na zábavné hry se slovy či příběhy a na hry s dramatickými prvky. Zařadíme i zajímavé stolní hry. Tyto aktivity se budou odehrávat buď venku nebo uvnitř, v závislosti na počasí.

 

Celý článek...

 

Táborová základna Javorníček, Žirovnice u Počátek

Tábor je určen dětem od 9 do 15 let

Kapacita tábora je 70 míst - momentálně poslední 1 volné místo!!

Žirovnice 3

"V daleké Babylónii se nad okolní krajinu zvedá ze země obrovská stavba. Není ještě hotová, každým dnem roste. Vynést na její vrchol další cihlu trvá staviteli celý rok. Ale lidé neúnavně pracují. Chtějí společnými silami postavit věž tak velikou, že se jednoho slavného dne dotkne nebes a člověk se poprvé dostane do míst, která dosud příslušela jen božstvu."

Táborová základna nedisponuje ani tekoucí vodou (máme potok a v šamšulárně kotle na ohřev vody), ani elektřinou (svítíme petrolejkami a baterkami). Děti spí po dvou ve stanech s podsadou a pevnou podlážkou.

 

Celý článek...

 

Instruktorák

Táborová základna Javorníček, Žirovnice (u Počátek)

Tábor je určen primárně našim odrostlým táborníkům ve věku 16 - 20 let

Kapacita tábora je 25 míst - momentálně obsazeno 15 míst

Cena: 3 500 Kč - zahrnuje dopravu autobusem a vlakem, pronájem základny, stravování a pitný režim, program, základní úrazové pojištění, pojištění CK proti úpadku

Možnost pojištění stornopoplatků - 128 Kč

Instruktorák2Instruktorák3

 
Vyhledávání
Google+

Facebook